Sari la conținut

TOP:Carmen- 0725841648 / 0747143286 / 0748554985


intens

Postări Recomandate

Vizitator daniel031285
Reputație: 0
Acum 19 ore, gerontofilu a spus:

Buna, musafiri noi primesti?

Datorita recenziilor tale bune as vrea sa te cunosc!😘

si daca o sa anunte ca primeste desi nu cred nu te risca frate ca e diloaica femeia am ajuns la ea la bloc acu cativa ani si mi a zis ca i s a spart o teava si nu mai poate sa ma primeasca si desi pan la urma m am facut ca pun botu si am incercat pe seara sau a doua zi si se stia datoare n a mai raspuns asa ca incearca la altele .. bafta

Link spre comentariu
Vizitator tazalp
Reputație: 0

E o persoana cat se poate de draguta, stie sa te faca sa pleci satisfacut de la ea, asta daca o respecti si stii sa te porti cu ea. Deja mi s-a facut dor de tine. Te pup . 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
La 28.03.2021 la 11:21, carmen_pitesti a spus:

Buna scumpule,momentan din pacate nu,dar cand voi începe să primesc musafiri noi,voi anunta aici si te voi primi cu drag.😍

Carmen, din 2011 faci oamenii fericiți! Asta da vechime și experiență! Bravo ție! Nu o să te vizitez, pentru că eu sunt teen fun,! Dar bravo ție! Așa constanță în meserie, mai rar! Apreciez!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
Acum 4 minute, Wolfff a spus:

Carmen, din 2011 faci oamenii fericiți! Asta da vechime și experiență! Bravo ție! Nu o să te vizitez, pentru că eu sunt teen fun,! Dar bravo ție! Așa constanță în meserie, mai rar! Apreciez!

Adică sub 25... Am avut experiențe și cu mature, totuși prefer sub 25, teen dacă se poate, fun, fan. Oricum, băieții ți-au dat 10! Bravo! Am acasă de 30... Mă dar și eu , pervers mai sunt!... Dacă se oferă profit!😁, Recunosc... Și în România pe 20 de euro... Sunt, există fete traficate, există și 112, sau alte numere de urgență, sau cuvântul "help" international în toate limbile...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Profit, adică ieftin, româncele sunt și frumoase și ieftine! Așa e! În toată Europa! Româncele fac orice, și ieftin, pentru ceva euro în plus! Păcat! Nu sunt mândru! Nașpa! Bts o să fie în românce, ohooooo, HIV , hepatite... Gârlă....!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
On 1/7/2013 at 7:05 PM, manolothe said:

salut fratilor

 

dupa foarte multa vreme de cand nu ne-am mai vazut, astazi am reusit sa ajung iar la Carmen

locatia undeva in popa sapca, mi-a dat detalii la telefon, am ajuns destul de usor. apartamentul destul de mare si curat, apartamentul destul de mare si curat.

ajuns la locatie, ne-am sarutat dupa lunga pauza de cand nu ne-am vazut si am mers in dormitor 

actiunea foarte fierbinte cu multe sarutari , apoi un oral protejat si normal in 2 pozitii asa avand loc si finalizarea.

 

note 

locatie : 9

oral : 8

normal : 10

tarif : 100 lei/finalizarea, (mi-a spus ca este 200 lei / 2 fin)

concluzie : recomand..eu m-am simtit foarte bine din nou si ma bucur ca a revenit.

 

am facut si poze pentru comunitate la sfarsit pe care le atasez mai jos

post-25690-0-32727000-1357578244_thumb.jpg

post-25690-0-84039900-1357578254_thumb.jpg

post-25690-0-19097900-1357578265_thumb.jpg

post-25690-0-15602700-1357578303_thumb.jpg

 

 

 

 

Pe bune? E Carmen in poze?

Link spre comentariu
Vizitator Knoxx
Reputație: 0
Acum 3 ore, carmen_pitesti a spus:

Tu nu vezi ca postarea este din 2012??

Poate Daniel este din 2012.

Postarea e din 2013, dacă tot te dai interesanta. 

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 50 minute, Knoxx a spus:

Poate Daniel este din 2012.

Postarea e din 2013, dacă tot te dai interesanta. 

🤣🤣🤣 se da si interesanta si e si ciudata acum cativa ani pe mine n a vrut sa ma primeasca cand am ajuns acolo probabil s a uitat pe geam cu binoclu cum se zicea si pt faptul ca am un tatuaj pe mana i s o fi parut ca sunt periculos si mi a bagat motiv ca i s a spart o teava la baie si ca trebuie sa vina instalatoru asa ca pe langa ca se da interesanta e si bulangioaica

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
3 hours ago, Knoxx said:

Poate Daniel este din 2012.

Postarea e din 2013, dacă tot te dai interesanta. 

Hei! Nu conteaza de cand sunt pozele.

Eu am ramas un pic mirat pentru ca sunt vechi pe aici si Carmen chiar nu mi-a sarit in ochi. Dincolo de poze, de felul cum arata, am citit relatarile unora dintre noi si am inteles cat de pasionala este. E ceea ce ar trebui sa fie orice femeie, asa inteleg eu de aici. Sper sa pot sa o cunosc atat! Inteleg ca lucreaza intr-un cerc mai restrans...

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Buna dragilor,nu mai fiti răutăciosi,nu ma dau interesantă,doar voiam să spun că acele poze sînt foarte vechi si nu sint relevante,nu are nici o legatura la cum sînt acum si pt cei care vor sa vada poze noi,rog pe cineva care se pricepe sa puna linkul de pe publi,unde am poze reale si actuale.In alta ordine de idei,astăzi va astept pana la 16,multumesc,va pup si astept cu drag.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Draga Carmen,

Iti scriu aici pentru ca probabil si alti colegi de ai mei sunt interesati. Nu gasesc nicaieri informatii despre pretul unei ore in compania ta. Cu siguranta pot afla in particular, dar n-ar fi rau sa spui si aici. Multumesc.

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...