Sari la conținut

TOP:Carmen- 0725841648 / 0747143286 / 0748554985


intens

Postări Recomandate

  • Oras:Arges
  • Oras:Arges
Acum 50 minute, cojack25 a spus:

Este foarte greu sa ajungi la Carmen, eu  ma cunosc cu Carmen de cati va ani  buni și nu îmi răspunde iam dat mesaj și în PM nici măcar nu la citit, dacă ai noroc sa ajungi la ia nu o sa regreți nimic

Sunt convins ca nu o sa regret ,sper sa am norocul s o întâlnesc cândva...

Link spre comentariu
Vizitator Geo808
Reputație: 0

După recenziile date aceste fetițe am insistat mult sa ajung la ea . Am ajuns în cele din urmă dar a fost o întâlnire nereușită . Am ajuns la ușă ei întâmpinat cu un zâmbet larg dar cred că fumează mult având niste dinți foarte galbeni. Din prima eram cu gândul să îmi facă oral protejat. Înaintăm timid în casa destul de excitat îmi făcusem multe filme cu tipa. Dar inca o surpriză mirosea groaznic in camera . Eu am zis pas. Mi am luat la revedere frumos și am plecat . PS .  Am impresia că e mai in vârstă decât spune ea. 

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot
Acum 4 ore, Geo808 a spus:

După recenziile date aceste fetițe am insistat mult sa ajung la ea . Am ajuns în cele din urmă dar a fost o întâlnire nereușită . Am ajuns la ușă ei întâmpinat cu un zâmbet larg dar cred că fumează mult având niste dinți foarte galbeni. Din prima eram cu gândul să îmi facă oral protejat. Înaintăm timid în casa destul de excitat îmi făcusem multe filme cu tipa. Dar inca o surpriză mirosea groaznic in camera . Eu am zis pas. Mi am luat la revedere frumos și am plecat . PS .  Am impresia că e mai in vârstă decât spune ea. 

Bai nene cat poti sa mintii,mintii grosolan si oribil.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea Arad Timisoara Bucuresti Constanta Pitesti Ploiesti
  • Oras:Oradea Arad Timisoara Bucuresti Constanta Pitesti Ploiesti
Acum 20 ore, carmen_pitesti a spus:

Buna dragilor,astăzi va astept pana la 16:30🤗

20211212_110441.jpg

of of….ce ma fac eu cu tine….?!!

la tel nu raspunzi, la mesaj nici atat…

Interval de raspuns ai avut….totusi nimic!

Nu stiu cum s-o mai dau cu tine….

Aici ne intarâti de mama focului….

Azi te voi cauta iar……poate/poate…..

Zi frumoasa tuturor!

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Salutare!Am fost ieri la Carmen,m-a intampinat in costumul de craciunita in care arata superb.Este curata,frumoasa si in locatie mirosea frumos,la baie multe geluri de dus si prosoape curate,se vede ca este o fata foarte ingrijita!

Am inceput actiunea cu un oral din partea mea si i-a placut foarte mult.Mi-a intors si ea serviciul si mi-a facut un oral demential.Simtind ca vreau sa termin,i-am spus sa punem prezervativul sa trecem la normal.Am pus-o pe ea deasupra,se misca foarte bine si am terminat glorios in prezervativ!!

Dupa dusul de rigoare,am mai stat putin de vorba,Carmen fiind foarte primitoare si sociabila.Am uitat sa mentionez ca i-am dat cadoul la inceputul actiuni,300 lei/h,fiind un pret foarte corect calitate/pret si merita pana la ultimul banut!

Acum notele:

-locatie 8 curata,cu tot ce ii trebuie,dar stiu ca nu ii prea place ei

-aspect 10(frumoasa,par lung,miniona,senzuala,sani superbi,este perfecta intr-un cuvant)

-oral neprotejat 10

-normal protejat 10

-GFE 10.

De revenit,bineinteles cat de curand.

Te pup Carmenutza!!🥰😘😍💖💗🥰💓💕

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea Arad Timisoara Bucuresti Constanta Pitesti Ploiesti
  • Oras:Oradea Arad Timisoara Bucuresti Constanta Pitesti Ploiesti
Acum 19 minute, maverickboy a spus:

Salutare!Am fost ieri la Carmen,m-a intampinat in costumul de craciunita in care arata superb.Este curata,frumoasa si in locatie mirosea frumos,la baie multe geluri de dus si prosoape curate,se vede ca este o fata foarte ingrijita!

Am inceput actiunea cu un oral din partea mea si i-a placut foarte mult.Mi-a intors si ea serviciul si mi-a facut un oral demential.Simtind ca vreau sa termin,i-am spus sa punem prezervativul sa trecem la normal.Am pus-o pe ea deasupra,se misca foarte bine si am terminat glorios in prezervativ!!

Dupa dusul de rigoare,am mai stat putin de vorba,Carmen fiind foarte primitoare si sociabila.Am uitat sa mentionez ca i-am dat cadoul la inceputul actiuni,300 lei/h,fiind un pret foarte corect calitate/pret si merita pana la ultimul banut!

Acum notele:

-locatie 8 curata,cu tot ce ii trebuie,dar stiu ca nu ii prea place ei

-aspect 10(frumoasa,par lung,miniona,senzuala,sani superbi,este perfecta intr-un cuvant)

-oral neprotejat 10

-normal protejat 10

-GFE 10.

De revenit,bineinteles cat de curand.

Te pup Carmenutza!!🥰😘😍💖💗🥰💓💕

Bro tu ai preluat partial textul de recenzie a lui @daniel312 sau sunteti frati si scrieti aproape identic?

sunt confuz

No offence.Si eu mai ma inspir cateodata…..

 

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea Arad Timisoara Bucuresti Constanta Pitesti Ploiesti
  • Oras:Oradea Arad Timisoara Bucuresti Constanta Pitesti Ploiesti
1 oră în urmă, maverickboy a spus:

Salutare!Am fost ieri la Carmen,m-a intampinat in costumul de craciunita in care arata superb.Este curata,frumoasa si in locatie mirosea frumos,la baie multe geluri de dus si prosoape curate,se vede ca este o fata foarte ingrijita!

Am inceput actiunea cu un oral din partea mea si i-a placut foarte mult.Mi-a intors si ea serviciul si mi-a facut un oral demential.Simtind ca vreau sa termin,i-am spus sa punem prezervativul sa trecem la normal.Am pus-o pe ea deasupra,se misca foarte bine si am terminat glorios in prezervativ!!

Dupa dusul de rigoare,am mai stat putin de vorba,Carmen fiind foarte primitoare si sociabila.Am uitat sa mentionez ca i-am dat cadoul la inceputul actiuni,300 lei/h,fiind un pret foarte corect calitate/pret si merita pana la ultimul banut!

Acum notele:

-locatie 8 curata,cu tot ce ii trebuie,dar stiu ca nu ii prea place ei

-aspect 10(frumoasa,par lung,miniona,senzuala,sani superbi,este perfecta intr-un cuvant)

-oral neprotejat 10

-normal protejat 10

-GFE 10.

De revenit,bineinteles cat de curand.

Te pup Carmenutza!!🥰😘😍💖💗🥰💓💕

Mie imi place mult cum scrie si Daniel si Knox si Vladescu……..asa ca te bagam in grup .

Link spre comentariu
Vizitator Knoxx
Reputație: 0
Acum 9 minute, v.antonov a spus:

Mie imi place mult cum scrie si Daniel si Knox si Vladescu……..asa ca te bagam in grup .

Esti cuminte 😁

N-avem noi talentul tău.

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti
1 oră în urmă, v.antonov a spus:

Bro tu ai preluat partial textul de recenzie a lui @daniel312 sau sunteti frati si scrieti aproape identic?

sunt confuz

No offence.Si eu mai ma inspir cateodata…..

 

Eu am relatat doar ceea ce sa intamplat si am spus ce am vazut la fata locului,nu m-am luat dupa nimeni.Acum recenziile mai seamana intre ele,din moment ce avem aceleasi pareri!!Te salut cu respect!

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea Arad Timisoara Bucuresti Constanta Pitesti Ploiesti
  • Oras:Oradea Arad Timisoara Bucuresti Constanta Pitesti Ploiesti
Acum 4 ore, Knoxx a spus:

Esti cuminte 😁

N-avem noi talentul tău.

Aveti.

Imi e drag tare de voi.

Dintre toate grupurile pe care le frecventez…..al vostru pe Pitesti e cel mai frumos.

Am niste baieti pe grupul de la Ct de ma intreb cum pot fi asa “negrii” la suflet incat nu le pot gasi scuze pentru nimic din ceea ce fac ei.

Va spun sincer ca cel mai frumos grup voi l-ati facut din toata tara.Singurii care tineti cu fetele.

Bv voua si multumesc ca ma acceptati si pe mine ….

Seara frumoasa tuturor!

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
La 14.12.2021 la 12:37, maverickboy a spus:

Salutare!Am fost ieri la Carmen,m-a intampinat in costumul de craciunita in care arata superb.Este curata,frumoasa si in locatie mirosea frumos,la baie multe geluri de dus si prosoape curate,se vede ca este o fata foarte ingrijita!

Am inceput actiunea cu un oral din partea mea si i-a placut foarte mult.Mi-a intors si ea serviciul si mi-a facut un oral demential.Simtind ca vreau sa termin,i-am spus sa punem prezervativul sa trecem la normal.Am pus-o pe ea deasupra,se misca foarte bine si am terminat glorios in prezervativ!!

Dupa dusul de rigoare,am mai stat putin de vorba,Carmen fiind foarte primitoare si sociabila.Am uitat sa mentionez ca i-am dat cadoul la inceputul actiuni,300 lei/h,fiind un pret foarte corect calitate/pret si merita pana la ultimul banut!

Acum notele:

-locatie 8 curata,cu tot ce ii trebuie,dar stiu ca nu ii prea place ei

-aspect 10(frumoasa,par lung,miniona,senzuala,sani superbi,este perfecta intr-un cuvant)

-oral neprotejat 10

-normal protejat 10

-GFE 10.

De revenit,bineinteles cat de curand.

Te pup Carmenutza!!🥰😘😍💖💗🥰💓💕

Multumesc,te pup si te mai astept😍

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Salut

Am fost zilele trecute la Carmen ,dupa ce am vazut pozele noi de sezon :)) . M-a intampinat imbracata in craciunita  ,ce pot spune....este superba , din toate punctele de vedere , atat fizic si mai ales gfe care este punctul ei forte  , stie sa se faca placuta prin atitudinea ei , si cel mai important , pleci intodeauna multumit de la ea . Nu are rost sa ii mai dau note pt pentru mine totul legat de ea este de nota 10 . 

Te pup si iti multumesc pentru clipele petrecute impreuna , abia astept sa ne revedem !!!

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Roland112
Reputație: 0
La 13.12.2021 la 18:45, Vizitator Geo808 a spus:

După recenziile date aceste fetițe am insistat mult sa ajung la ea . Am ajuns în cele din urmă dar a fost o întâlnire nereușită . Am ajuns la ușă ei întâmpinat cu un zâmbet larg dar cred că fumează mult având niste dinți foarte galbeni. Din prima eram cu gândul să îmi facă oral protejat. Înaintăm timid în casa destul de excitat îmi făcusem multe filme cu tipa. Dar inca o surpriză mirosea groaznic in camera . Eu am zis pas. Mi am luat la revedere frumos și am plecat . PS .  Am impresia că e mai in vârstă decât spune ea. 

Ai perfecta dreptate. Are o javra de caine in casa care sigur isi face nevoile peste tot - de acolo acel miros. 

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Acum 19 ore, dunpealone a spus:

Salut

Am fost zilele trecute la Carmen ,dupa ce am vazut pozele noi de sezon :)) . M-a intampinat imbracata in craciunita  ,ce pot spune....este superba , din toate punctele de vedere , atat fizic si mai ales gfe care este punctul ei forte  , stie sa se faca placuta prin atitudinea ei , si cel mai important , pleci intodeauna multumit de la ea . Nu are rost sa ii mai dau note pt pentru mine totul legat de ea este de nota 10 . 

Te pup si iti multumesc pentru clipele petrecute impreuna , abia astept sa ne revedem !!!

 

 

Multumesc,te pup si te mai astept cu drag❤

Link spre comentariu
  • Oras:Arges
  • Oras:Arges

Salut confraților,bună din nou Carmen!☺

În sfârșit a ieșit soarele și pe strada mea...dp nenumărate încercări de a cunoaște titulara topicului,astăzi am reușit sa ajung la ea..Nu pot decât sa va spun ca este o fata de nota 10 +++...Despre acțiune,totul la superlativ ,ON 10 ,NP 10 Fk susținut 10...Cadoul ,300 lei bine investiti .Te sărut Carmen și abia aștept următoarea vizita !!😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arges
  • Oras:Arges

Salut confraților,bună din nou Carmen!☺

În sfârșit a ieșit soarele și pe strada mea...dp nenumărate încercări de a cunoaște titulara topicului,astăzi am reușit sa ajung la ea..Nu pot decât sa va spun ca este o fata de nota 10 +++...Despre acțiune,totul la superlativ ,ON 10 ,NP 10 Fk susținut 10...Cadoul ,300 lei bine investiti .Te sărut Carmen și abia aștept următoarea vizita !!😘😘😘

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Acum 2 ore, lexus35 a spus:

Salut confraților,bună din nou Carmen!☺

În sfârșit a ieșit soarele și pe strada mea...dp nenumărate încercări de a cunoaște titulara topicului,astăzi am reușit sa ajung la ea..Nu pot decât sa va spun ca este o fata de nota 10 +++...Despre acțiune,totul la superlativ ,ON 10 ,NP 10 Fk susținut 10...Cadoul ,300 lei bine investiti .Te sărut Carmen și abia aștept următoarea vizita !!😘😘😘

Multumesc si eu te sărut si te mai astept cu mare drag😍🤗

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...