Sari la conținut

TOP:Carmen- 0725841648 / 0747143286 / 0748554985


intens

Postări Recomandate

Salutare ,

 

Vizitat azi de dimineata aceasta căprioară drăguță in locatia din Popa Șapcă, intalnirea a fost la superlativ ca de obicei,  notele sunt de prisos dar le dăm ca sa fim corecți:

ON  9 aici avea 10 daca făcea un deep intens.

GFE 10 are un talent aparte, FK la greu

Normal 10 

Codul 150

Locația 9 nu este lux dar nu ai ce sa.i reproșezi 

Aspect față/corp 9  m.a așteptat exact cum am cerut, nimic de reprosat 

Finalul a fost demenetial cu un COM de senzație,  

Dragilor sa fiti  politicosi cu ea, eu zic ca merita fiecare minut!

 

Spor la futut, bulani !

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Acum 14 ore, relu1982 a spus:

Salutare ,

 

Vizitat azi de dimineata aceasta căprioară drăguță in locatia din Popa Șapcă, intalnirea a fost la superlativ ca de obicei,  notele sunt de prisos dar le dăm ca sa fim corecți:

ON  9 aici avea 10 daca făcea un deep intens.

GFE 10 are un talent aparte, FK la greu

Normal 10 

Codul 150

Locația 9 nu este lux dar nu ai ce sa.i reproșezi 

Aspect față/corp 9  m.a așteptat exact cum am cerut, nimic de reprosat 

Finalul a fost demenetial cu un COM de senzație,  

Dragilor sa fiti  politicosi cu ea, eu zic ca merita fiecare minut!

 

Spor la futut, bulani !

 

Multumesc,te pup si te mai astept cu drag😘

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Acum 13 ore, tanardinarges a spus:

Buna, nu pot sa te mai sun acum, am incercat azi sa dau de tine dar nu ne am sincronizat... poti sa ma programezi maine (marti) incepand cu 16:30 sau 17:00 pentru o ora sau 2 ? Mersi in avans si abia astept sa te revad daca se poate .

Buna,din pacate nu pot la acele ore dar suna-ma sau lasa-mi un mesaj pe tel sa stabilim.Pupici

Link spre comentariu

Revizitat pt a nu stiu cata oara pe Carmen. Aceleasi servicii de calitate. Superba din toate punctele de vedere. Nu stiu unde vad carcotasii fund mare dinti stricati mirosuri urate in casa. Carmen arata din ce in ce mai bine. Te simti cu ea ca si cu o iubita, amanta ,etc. Te pup Carmen si de abia astept sa ne revedem

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Acum 30 minute, cataboss75 a spus:

Revizitat pt a nu stiu cata oara pe Carmen. Aceleasi servicii de calitate. Superba din toate punctele de vedere. Nu stiu unde vad carcotasii fund mare dinti stricati mirosuri urate in casa. Carmen arata din ce in ce mai bine. Te simti cu ea ca si cu o iubita, amanta ,etc. Te pup Carmen si de abia astept sa ne revedem

Multumesc si eu te pup si te astept cu drag❤

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Fiind cu treburi câteva zile prin Pitești, mi-am dorit tare mult să o cunosc pe Carmen. Din păcate în perioada asta, bănuiesc că fata nu duce lipsă de clienți și nici nu dispune de mult timp liber, posibil să nu fie foarte curioasă de noi cunoștințe. Citind ulterior câteva din comentariile de aici, m-am resemnat oarecum... Chiar dacă pentru mine fusese principala atracție din oraș. Aia e. Nu-mi rămâne decât să sper ca pe viitor să-mi surâdă și mie norocosul când voi mai avea drum pe aici. 

Un an nou mai bun tuturor, plin de realizări, satisfacții și multă sănătate!! 

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
1 oră în urmă, Cozonac7 a spus:

Fiind cu treburi câteva zile prin Pitești, mi-am dorit tare mult să o cunosc pe Carmen. Din păcate în perioada asta, bănuiesc că fata nu duce lipsă de clienți și nici nu dispune de mult timp liber, posibil să nu fie foarte curioasă de noi cunoștințe. Citind ulterior câteva din comentariile de aici, m-am resemnat oarecum... Chiar dacă pentru mine fusese principala atracție din oraș. Aia e. Nu-mi rămâne decât să sper ca pe viitor să-mi surâdă și mie norocosul când voi mai avea drum pe aici. 

Un an nou mai bun tuturor, plin de realizări, satisfacții și multă sănătate!! 

Buna,imi pare rau ca nu ne-am sincronizat,sigur te astept alta data cu drag,pupici,un An Nou fericit!🤗😍

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...