Sari la conținut

TOP:Carmen- 0725841648 / 0747143286 / 0748554985


intens

Postări Recomandate

  • Telefon: the_manyac
  • Oras:Pitesti
  • Telefon: the_manyac
  • Oras:Pitesti

Salutareeee tuturor ! ! ! A trecut ceva timp de cand nu am mai vazut-o pe carmen, intr-un final astazi mi-a raspuns la telefon, i-am spus ca dupa serviciu sunt direct la ea si asa am facut. M-a asteptat in lenjerie intima, cu tocuri :D. . .. ceva superb din punctul meu de vedere !!! Am intrat repede la un dush ( ca deh eram dupa serviciu) si apoi cand m-am dus in camera ma asteptat goala .. .m-a luat cum imi place mie si a facut pe stapana, m-a pus sa ii dau limbi in diferite pozitii dupa care mi-a facut un oral, cu outze luate in guritza :D, nu am lasat-o sa continue prea mult pentru ca imi dadeam drumu si eu avem mare chef de ,,futut" :D, asa ca am tras-o la marginea patului si stang in genunchi m-am apucat de treaba :D, rapid si mi-am dat drumu in balonas, dupa care ea a intrat la dush eu imbracat si plecat satisfacut :D.

Locatie : Curata ! Apa calda, sapun, sampon, prosop curat si uscat ! Nota 9

Oral : Protejat, 10, pentru mine este foarte ok

Normal : Protejat, are o pasarica superba, imi place super mult, i-as trage-o intruna :D Nota 10 !!!

De revenit cu siguranta o sa revin, cand o sa am timp liber, bani si bineinteles sa o prind si pe ea libera.

Nu va lasati batuti, mai insistati, purtati-va frumos si o sa plecat satisfacuti de la ea si o sa reveniti cu siguranta ! CIOCANE TARI ! ! !

O seara frumoasa va doresc ! si daca tot nu am mai postat de mult timp o recenzie am zis sa scriu un pic mai mult :D

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Underworld
  • Oras:Underworld

Salutare tuturor colegule mishulika95 doar aceste doua numere mai sunt valabile 0747143286 si 0725841648 dornic de putina relaxare am sunat si eu azi de dimineata in vederea unei intalniri fiind prin zona cum eram obisnuit eu sa sun si sa ma si vad in 10-15 minute cu ea dar domnisoara nu stiu de cand lucreaza cu programari nu mai este pe sistemul vechi primul sunat primul servit singura solutie era dupa ora 5 nepermitandu-mi programul am zis pas ..a zis ca are foarte multe programari dimineata pentru urmatoarele zile iar singura solutie era un oral de 10 minute 100 ron iar am zis pas si mi-a zis sa revin in alta zi asadar aviz tuturor daca vreti o intalnire cu domnisoara sunati cu mult timp inainte iar cei care pot peste ora 5 e disponibila mai mereu bafta va dorescu tuturor dar in special mie  :laugh2  o zi frumoasa va doresc

 
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Buna scumpilor!Incepand de azi pentru un timp am colega.Voi reveni cu un set de poze.Prietena mea are topic la inactive,Daniela!Rog un moderator sa o treaca la active.Prietena mea este o fata draguta,1.70,56 kg,par lung.Momentan programarile se vor face pe nr meu,cel al colegei nefiind valabil.Programul de la 10-16:30!Tarifele 100 roni o fin oral,normal protejat...150 roni oral neprotejat+normal protejat...200 roni cu amandoua..300 roni show lesby inclus!Va asteptam cu drag si vom incerca sa onoram toate programarile in ordinea in care suntem sunate,iar daca suntem ocupate nu vom raspunde la telefon!Va pupam dulce si va asteptam!

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Dupa o absenta de mai bine de 6 luni revenind pe meleagurile natale,ieri am decis sa-i fac o vizita mai vechei mele prietene Carmen pentru care am eu o slabiciune.Sun la Carmen,imi raspunde din prima incercare si ce sa vezi?Surpriza surprizelor.Carmen presteaza acum impreuna cu prietenaa ei Daniela  -  o fata bruneta,frumusica mai inalta si mai implinita decat Carmen si cu niste sani frumosi si tari – pe care o cunosteam mai de mult.Asa stand lucrurile am facut imediat programare si in 45 minute eram la usa lor.Am fost primit cu saruturi fierbinti de amandoua fetele echipate sumar si foarte sexi.Am schimbat doua vorbe despre absenta mea din peisaaj in ultima vreme si am convenit sa facem tot tacamul:sex oral neprotejat,sex normal si show lesbi.Fiind dusat de acasa am trecut direct la actiune.In timp ce ma sarutau si ma mangaiau fetele m-au si dezbracat cat sa ajunga la viteazul meu care parca astepta sa cada prada gurilor lor.Ce poate fi mai frumos decat sa simti cum una iti face sex oral iar cealalta te linge pe oute si te mangaie de nu mai stii de tine.M-am dezbracat de toate si le-am invitat in patul din dormitor sa le admir si sa le sarut pasaricile curate si frumos mirositoare.In timp ce Carmen era cu pasarica pe gura mea Daniela imi facea sex oral dupa care s-au schimbat inte ele.Pret de cateva minute am poftit sa-mi faca iar sex oral amandoua.A urmat apoi un scurt show intre ele iar eu le priveam.Nu am rezistat prea mult si le-am spus ca vreau sa trecem la normal.Caarmen a fost cea care s-a repezit si mi l-a imbracat pe cel mic si cu ea am si inceput actiunea.In acest timp Daniela a inceput sa ma sarute pe gura si sa ma mangaie cu sanii sai tari.Am pus-o apoi pe Daniela capra si am inceput sa pompez in ea.Carmen in acest timp era cu mana pe outele mele si ma saruta pe piept.

M-am lasat apoi pe spate si i-am cerut Danielei sa-mi puna pasarica pe gura iar Carmen mi-a luat viteazul in pasarica si l-a lucrat pana a stors tot din el.Ne-am mai sarutat prêt de cateva minute in trei dupa care am trecut la baie pentru igienizaare.Una peste alta afost o experienta foaarte placuta si de neuitat.Pacat ca toate acestea nu au durat decat 50 de minute.

Note nu stiu daca este cazul sa mai dau atata vreme cat am spus ca mi-a placut foarte mult(10 pe linie).

Pretul acestei distractii a fost de 300 lei(asa convenisem).

Voi mai reveni cu siguranta.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Nu o mai laudati atata ca nu e zana din povesti e o mincinoasa care te programeaza si ....pula cand ajungi nu mai raspunde eu anteleg ca primul venit are prioritate dar pote da un sms ceva ..dar ia spune la 10 persoane aceias ora si apoi nu face fata si cred ca daia nu raspunde eu nu mai o caut....de recomandat e si elena pt. Cine nu o cunoaste e ok mai scumpa da merita zic eu e tanara 19 ani foarte sex an doua secunde scoala capitanu se joaca cu el fara costumasi are preludiu anainte de toate o puteti gasi pe excorte .... App ami zice ca vine una noua o prietena dea iei buna an draci zice ia

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Nu o mai laudati atata ca nu e zana din povesti e o mincinoasa care te programeaza si ....pula cand ajungi nu mai raspunde eu anteleg ca primul venit are prioritate dar pote da un sms ceva ..dar ia spune la 10 persoane aceias ora si apoi nu face fata si cred ca daia nu raspunde eu nu mai o caut....de recomandat e si elena pt. Cine nu o cunoaste e ok mai scumpa da merita zic eu e tanara 19 ani foarte sex an doua secunde scoala capitanu se joaca cu el fara costumasi are preludiu anainte de toate o puteti gasi pe excorte .... App ami zice ca vine una noua o prietena dea iei buna an draci zice ia

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am sunat la numarul de telefon si dupa o discutie prealabila am stabilit intalnirea. Am mers la adresa indicata (pe langa stadionul olimpic) si aici a inceput delirul. Mi-a spus sa astept 5 minute pt ca trebuie sa faca dus. Apoi a raspuns colega ce mi-a cerut sa astept inca 10. Apoi nu a mai raspuns! Cred ca nu sunt fete serioase! De evitat!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Restractez comentariul anterior. In cele din urma ne-am intalnit. ( a fost o incurcatura cu administratorul blocului) Va recomand sa le vizitati pe fete! Locatia ok, iar atitudinea....nota 10 +++. Implicare,curatenie...tot ce trebuie. Cele mai tari din Pitesti! Nu m-as fi asteptat sa fiu atat de placut surprins!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:ro
  • Oras:ro

Restractez comentariul anterior. In cele din urma ne-am intalnit. ( a fost o incurcatura cu administratorul blocului) Va recomand sa le vizitati pe fete! Locatia ok, iar atitudinea....nota 10 +++. Implicare,curatenie...tot ce trebuie. Cele mai tari din Pitesti! Nu m-as fi asteptat sa fiu atat de placut surprins!

incearca o recenzie  :hihat

Link spre comentariu
  • Oras:ro
  • Oras:ro

Am sunat la numarul de telefon si dupa o discutie prealabila am stabilit intalnirea. Am mers la adresa indicata (pe langa stadionul olimpic) si aici a inceput delirul. Mi-a spus sa astept 5 minute pt ca trebuie sa faca dus. Apoi a raspuns colega ce mi-a cerut sa astept inca 10. Apoi nu a mai raspuns! Cred ca nu sunt fete serioase! De evitat!

adica in 30 minute ai reusit sa te intalnesti cu ele, sa le scoti de la de evitat si sa ajungi la concluzia ca sunt cele mai tari din Pitesti?  :hihat

Restractez comentariul anterior. In cele din urma ne-am intalnit. ( a fost o incurcatura cu administratorul blocului) Va recomand sa le vizitati pe fete! Locatia ok, iar atitudinea....nota 10 +++. Implicare,curatenie...tot ce trebuie. Cele mai tari din Pitesti! Nu m-as fi asteptat sa fiu atat de placut surprins!

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti-Periferie
  • Oras:Bucuresti-Periferie

adica in 30 minute ai reusit sa te intalnesti cu ele, sa le scoti de la de evitat si sa ajungi la concluzia ca sunt cele mai tari din Pitesti?  :hihat

 

ahahaha, era tare sa faca recenzia si sa scrie la tarif : 100 lei dtd :)))))

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești

Salutare tuturor,

Nu sunt un impatimit al recenziilor.Imi place mai mult sa citesc si mai putin sa scriu.Zilele acestea vazand oferta acestor fete am zis sa-mi fac un cadou de Mos Nicolae si le-am facut o vizita ieri.Contrar asteptarilor si spuselor celorlalti colegi mie mi-a raspuns Carmen din prima incercare si m-a asteptat la ora la care am convenit sa ne vedem.Totul a fost OK.Fetele erau imbracate in niste costume sexi adecvate sarbatorilor de iarna,apartamentul era  curat,baia dotata cu toate cele necesare.Carmen o blonda slabuta de 40-45 kg iar Daniela o bruneta ceva mai zdravana 50-55 kg cu o carne tare pe ea si sani mai marisori si tari.Primirea pe care mi-au facut-o m-a impresionat chiar.Au sarit pe mine sa ma sarute si sa ma mangaie de parca ne cunosteam de cand lumea.Le-am cerut sa facem sex in trei fara show lesbi pentru ca asta sincer nu ma intereseaza.Dupa cateva vorbe am trecut in dormitor la actiune.Le-am explorat mai intai pasaricile si pot sa va spun ca sunt foarte curate.In timp ce una imi dadea pasarica la lins cealalta imi facea sex oral si apoi am trecut la sex normal cand cu una cand cu cealalta.La sex oral este de departe mai buna Carmen, se vede ca are experienta.Cand am simtit ca se apropie finalul am cerut sa termin in gurita lui Carmen pentru ca este mai experimentata in ale sexului oral.Toata distractia nu a durat mai mult de 30 minute.Costul distractiei 200 lei.Pacat ca s-a  terminat asa repede.poate alta data va fi mai mult.Oricum voi reveni.

  • Like 5
Link spre comentariu

Salutare tuturor. 

In urma cu o ora am fost pe la Carmen,intalnire programata de saptamana trecuta.

Tare imi era dor sa o facem in 3,stiind ca este si prietena ei Daniela

Cand...surpriza,era singura

Nici eu nu am mai intrebato de dimineata la tel daca sunt amandoua si m-am dus croit pe 2 finalizari in 3.

Mi-a zis ca Daniela nu mai este si fara alte intrebari curioase am trecut la treaba.

Multumit de serviciul oferit mi-am luat la revedere si pe alta data.

2 finalizari-200 ron

10 cu plus pentru serviciile oferite.

Bafta.

  • Like 3
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...