Sari la conținut

TOP:Carmen- 0725841648 / 0747143286 / 0748554985


intens

Postări Recomandate

    Astazi am verificat-o pe Carmen_Pitesti aparitie noua ca si user pe site. Domnisoara este cea din poze si practica urmatoarele servicii cu urmatoarele tarife : Sex oral si normal cu finalizare orala sau COB.

                                    Sexul oral  se poate si neprotejat in functie de igiena

                                    Sex anal este exclus

   Tarifele sint urmatoarele : 100 lei finalizare

                                            150 lei o jumatate de ora sex oral+sex normal

                                            200 lei ora de sex oral+sex normal

    Bine ai venit printre noi Carmen_Pitesti si iti uram succes maxim

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

De cand cu modificarea Regulamentului,hop si dvs. pe pagina de top ca sa faceti chat...,continuati,continuati/sa vedeti ce - va luati...

Daca fata nu raspunde o data,de doua,de trei ori si doriti neaparat sa o "cunoasteti'...INSISTATI...,sau alegeti altceva.

@manolothe,nu inteleg "rolul" dvs.,avand in vedere faptul ca,dom'soara are cont si e prezenta aproape zilnic pe aici...,nu cred ca,dura foarte mult sa posteze un anunt de cateva cuvinte...

Sau poate ma insel eu,si fata se simte bine stiind ca are "purtatori de cuvant"...

:offtopic  :offtopic  :offtopic

Ps.- daca vreti sa imi adresati ceva fara legatura cu acest topic,va astept pe D.G...

Spor,...

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 1681
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Pe Carmen am vizitat-o ultima data sambata.O sa fiu foarte scurt pentru ca am recenzat-o de mai multe ori si nu s-a schimbat nimic in rau.Singura diferenta ca sambata m-am limitat doar la FK si oral in toate pozitiile de ambele parti si am terminat la ea in gurita.

GFE-10

Oral ea-9

Oral eu-10(mi-a spus ca s-a simtit foarte bine si chiar s-a vazut)

Hai,pa!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Pe Carmen am vizitat-o ultima data sambata.O sa fiu foarte scurt pentru ca am recenzat-o de mai multe ori si nu s-a schimbat nimic in rau.Singura diferenta ca sambata m-am limitat doar la FK si oral in toate pozitiile de ambele parti si am terminat la ea in gurita.

GFE-10

Oral ea-9

Oral eu-10(mi-a spus ca s-a simtit foarte bine si chiar s-a vazut)

Hai,pa!

Vreau sa ne vedem o data in trei la Carmen.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...