Sari la conținut

TOP:Carmen- 0725841648 / 0747143286 / 0748554985


intens

Postări Recomandate

Vizitator Roland112
Reputație: 0

La preturile actuale sigur nu-i ajung banii tai. 

Trebuies multi clienti. Ea si pestisorul  din asta ttaiesc. 

Oricum varsta isi spune cuvantul, e trecuta de 30, toti cautam prospaturi. 

 

Link spre comentariu
Vizitator Roland112
Reputație: 0
La 08.04.2022 la 17:49, cataboss75 a spus:

Stai tu linistit ca eu o vizitez mai mereu. Dar ce recenzie sa mai fac cand Carmen e superba din toate punctele de vedere iar ca si servicii ireprosabil

Pe cine mai vizitezi? 😄😄

S-a lasat , am inteles ca a avut un deces si a renuntat, vrea sa plece din tara. 

Link spre comentariu
La 08.04.2022 la 21:54, Roland112 a spus:

La preturile actuale sigur nu-i ajung banii tai. 

Trebuies multi clienti. Ea si pestisorul  din asta ttaiesc. 

Oricum varsta isi spune cuvantul, e trecuta de 30, toti cautam prospaturi. 

 

După cum ți am mai menționat și Intr o postare anterioara, un titan rămâne tot titan indiferent de vârstă pe care o are.

Carmen și la 50 de ani tot va face o treabă foarte bună, fiindcă ea va fi in top mereu, cel puțin în Pitești, pt restul orașelor nu pt că nu o lăsăm să plece.

Așa că dl/dna Roland te rugam sa ne mai scutești cu aceste comentarii răutăcioase la adresa fetelor bune din Pitești.

Mulțumesc

Link spre comentariu
Vizitator Knoxx
Reputație: 0
Acum 5 ore, olteanasu a spus:

După cum ți am mai menționat și Intr o postare anterioara, un titan rămâne tot titan indiferent de vârstă pe care o are.

Carmen și la 50 de ani tot va face o treabă foarte bună, fiindcă ea va fi in top mereu, cel puțin în Pitești, pt restul orașelor nu pt că nu o lăsăm să plece.

Așa că dl/dna Roland te rugam sa ne mai scutești cu aceste comentarii răutăcioase la adresa fetelor bune din Pitești.

Mulțumesc

Și la 70 😁🥂

Link spre comentariu
Vizitator Roland112
Reputație: 0
Acum 2 minute, cataboss75 a spus:

Carmen te rog suna ma neaparat cand citesti mesajul ca  mi s a blocat telefonul si nu pot sa te sun.

Ai ramas fara credit? 

Suna-ma URGENT SI NEAPARAT ca vreau sa te fut dar nu am bani sa-mi incarc cartela ! 😂😂😂😂 eventual poate imi incarci si mie cu 5 euro

Nu mai am credit nici de beep

Tu crezi ca nu are ce face decat sa te sune pe tine....

 

Link spre comentariu
Vizitator Knoxx
Reputație: 0
Acum 21 ore, cataboss75 a spus:

Carmen te rog suna ma neaparat cand citesti mesajul ca  mi s a blocat telefonul si nu pot sa te sun.

Cum e cumetre? Te-a sunat? 😁

 

Link spre comentariu
La 25.04.2022 la 19:32, Roland112 a spus:

Dă bă nr ca te sun eu 😂😂😂😂

Pe cine naiba sa suni ma tu? Numai smardoi inchipuiti. Pai daca ma vezi te ia cacarea instant esti nebun. Dar pe bune tind sa cred ca esti fish cum au mai zis si colegii ca astia au tupeu din asta ca bagaboantele

Link spre comentariu
Vizitator Roland112
Reputație: 0
Acum 1 oră, cataboss75 a spus:

Pe cine naiba sa suni ma tu? Numai smardoi inchipuiti. Pai daca ma vezi te ia cacarea instant esti nebun. Dar pe bune tind sa cred ca esti fish cum au mai zis si colegii ca astia au tupeu din asta ca bagaboantele

Ti-ai incarcat cartela ? 😁😁😁😁😁

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Am aflat din sursa sigura 100% ca roland si tazalp e una si aceeasi persoana.De pe un cont scrie aiureli si minciuni si de pe celalalt ii ia apararea,iar pe alte topice isi lua singur apararea daca cititi voi postarile lui mai vechi si urmariti amandoua conturile.Asta demonstreaza ca este un om cu probleme psihice grave si il rog pe @pisicuts sa ii verifice ip-urile la aceste 2 conturi @Roland112 si @tazalp si sper ca macar de data asta sa le baneze pe amandoua si sa faca odata dreptate,pentru ca e deja prea mult unde sa ajuns si cred ca sunteti de acord cu mine!Deja s-au scris prea multe neadevaruri si rautati la adresa lui Carmen si banuiesc ca si la alte fete!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Knoxx
Reputație: 0
Acum 2 ore, maverickboy a spus:

Am aflat din sursa sigura 100% ca roland si tazalp e una si aceeasi persoana.De pe un cont scrie aiureli si minciuni si de pe celalalt ii ia apararea,iar pe alte topice isi lua singur apararea daca cititi voi postarile lui mai vechi si urmariti amandoua conturile.Asta demonstreaza ca este un om cu probleme psihice grave si il rog pe @pisicuts sa ii verifice ip-urile la aceste 2 conturi @Roland112 si @tazalp si sper ca macar de data asta sa le baneze pe amandoua si sa faca odata dreptate,pentru ca e deja prea mult unde sa ajuns si cred ca sunteti de acord cu mine!Deja s-au scris prea multe neadevaruri si rautati la adresa lui Carmen si banuiesc ca si la alte fete!

Este evident ca sunt una si aceeași persoană. Am spus-o și eu pe un topic parcă. 

Link spre comentariu
Acum 3 ore, maverickboy a spus:

Am aflat din sursa sigura 100% ca roland si tazalp e una si aceeasi persoana.De pe un cont scrie aiureli si minciuni si de pe celalalt ii ia apararea,iar pe alte topice isi lua singur apararea daca cititi voi postarile lui mai vechi si urmariti amandoua conturile.Asta demonstreaza ca este un om cu probleme psihice grave si il rog pe @pisicuts sa ii verifice ip-urile la aceste 2 conturi @Roland112 si @tazalp si sper ca macar de data asta sa le baneze pe amandoua si sa faca odata dreptate,pentru ca e deja prea mult unde sa ajuns si cred ca sunteti de acord cu mine!Deja s-au scris prea multe neadevaruri si rautati la adresa lui Carmen si banuiesc ca si la alte fete!

Ce zici Pisicut👍👍👍🍾

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator tazalp
Reputație: 0
La 05.05.2022 la 17:47, maverickboy a spus:

Am aflat din sursa sigura 100% ca roland si tazalp e una si aceeasi persoana.De pe un cont scrie aiureli si minciuni si de pe celalalt ii ia apararea,iar pe alte topice isi lua singur apararea daca cititi voi postarile lui mai vechi si urmariti amandoua conturile.Asta demonstreaza ca este un om cu probleme psihice grave si il rog pe @pisicuts sa ii verifice ip-urile la aceste 2 conturi @Roland112 si @tazalp si sper ca macar de data asta sa le baneze pe amandoua si sa faca odata dreptate,pentru ca e deja prea mult unde sa ajuns si cred ca sunteti de acord cu mine!Deja s-au scris prea multe neadevaruri si rautati la adresa lui Carmen si banuiesc ca si la alte fete!

????

Link spre comentariu
Vizitator tazalp
Reputație: 0
La 05.05.2022 la 17:47, maverickboy a spus:

Am aflat din sursa sigura 100% ca roland si tazalp e una si aceeasi persoana.De pe un cont scrie aiureli si minciuni si de pe celalalt ii ia apararea,iar pe alte topice isi lua singur apararea daca cititi voi postarile lui mai vechi si urmariti amandoua conturile.Asta demonstreaza ca este un om cu probleme psihice grave si il rog pe @pisicuts sa ii verifice ip-urile la aceste 2 conturi @Roland112 si @tazalp si sper ca macar de data asta sa le baneze pe amandoua si sa faca odata dreptate,pentru ca e deja prea mult unde sa ajuns si cred ca sunteti de acord cu mine!Deja s-au scris prea multe neadevaruri si rautati la adresa lui Carmen si banuiesc ca si la alte fete!

Sper ca ai dovezi ce ai apus despre mine. O sa te pasca un proces in instanta, o sa fac plangere si in baza IP tau o sa te gasesc. 

Link spre comentariu
Reputație: 1332
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 1 oră, tazalp a spus:

Sper ca ai dovezi ce ai apus despre mine. O sa te pasca un proces in instanta, o sa fac plangere si in baza IP tau o sa te gasesc. 

Bună gluma, poți sa te duci la iumor cu ea

Link spre comentariu
Reputație: 1332
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Mi te si imaginez cum te duci tu la secția de politie de care aparții, sa le spui ca ești talzap de pe nimfomane și vrei sa îl găsești pe maverickboy, ca ti-a lezat imaginea pe forum.

Cred ca ar face aia burta de râs 😂😂😂😂😂😂😂

Sa ne spui și noua cum a fost.

  • Haha 1
Link spre comentariu
La 05.05.2022 la 17:47, maverickboy a spus:

Am aflat din sursa sigura 100% ca roland si tazalp e una si aceeasi persoana.De pe un cont scrie aiureli si minciuni si de pe celalalt ii ia apararea,iar pe alte topice isi lua singur apararea daca cititi voi postarile lui mai vechi si urmariti amandoua conturile.Asta demonstreaza ca este un om cu probleme psihice grave si il rog pe @pisicuts sa ii verifice ip-urile la aceste 2 conturi @Roland112 si @tazalp si sper ca macar de data asta sa le baneze pe amandoua si sa faca odata dreptate,pentru ca e deja prea mult unde sa ajuns si cred ca sunteti de acord cu mine!Deja s-au scris prea multe neadevaruri si rautati la adresa lui Carmen si banuiesc ca si la alte fete!

Nu stiu daca e adevarat sau nu ce spui ca nu oferi nici o dovada. Eu pe Tazalp nu-l cunosc dar pe Roland112 il cunosc personal – dar nu stiu daca e una si aceeasi persoana.
Roland112 este un pusti de etnie din Campulung care a incercat de cateva ori si nu a fost primit de Carmen si a inceput sa scrie “rautati”. Ce va mai pot spune despre el este ca de 2 saptamani este arestat. 
Eu atat am avut de spus despre acest subiect.
Poate ne ajuti cu ceva informatii .
Carmen daca mai lucrezi as vrea sa-ti fac si eu o vizita / recenzie. 
Toate cele bune si ciocane tari.

Sper ca nu deranjez pe nimeni cu acest mesaj. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 22 ore, Badster a spus:

Nu stiu daca e adevarat sau nu ce spui ca nu oferi nici o dovada. Eu pe Tazalp nu-l cunosc dar pe Roland112 il cunosc personal – dar nu stiu daca e una si aceeasi persoana.
Roland112 este un pusti de etnie din Campulung care a incercat de cateva ori si nu a fost primit de Carmen si a inceput sa scrie “rautati”. Ce va mai pot spune despre el este ca de 2 saptamani este arestat. 
Eu atat am avut de spus despre acest subiect.
Poate ne ajuti cu ceva informatii .
Carmen daca mai lucrezi as vrea sa-ti fac si eu o vizita / recenzie. 
Toate cele bune si ciocane tari.

Sper ca nu deranjez pe nimeni cu acest mesaj. 

Tu crezi ca sîntem copii de grădiniță sa ne prostești tu?Cum naiba se face ca il cunosti tu pe roland si e la pușcărie,oare stătea din pușcărie sa isi închidă contul pe nimfomane,nu stiu de unde le scornesti.Se vede clar ca tu esti tot tazalp si roland,lasa minciunile,nu mai fi obsedat de Carmen,las o in pace.Sa nu aveti incredere in recenziile lui,sînt mincinoase,nici nu se duce si face recenzii,le scorneste din capul lui.Este tot tazalp si roland.

  • Like 1
Link spre comentariu
1 oră în urmă, sady1986 a spus:

Tu crezi ca sîntem copii de grădiniță sa ne prostești tu?Cum naiba se face ca il cunosti tu pe roland si e la pușcărie,oare stătea din pușcărie sa isi închidă contul pe nimfomane,nu stiu de unde le scornesti.Se vede clar ca tu esti tot tazalp si roland,lasa minciunile,nu mai fi obsedat de Carmen,las o in pace.Sa nu aveti incredere in recenziile lui,sînt mincinoase,nici nu se duce si face recenzii,le scorneste din capul lui.Este tot tazalp si roland.

Eu am oferit niste informatii, daca tu esti retardat abtinete de la comentarii. De pe data de 15 mai e arestat. Dar nu trebuie sa ma justific tie. Referitor la recenziile mele nu te obliga nimeni sa le citesti sau sa le iei in consideratie. In viata nu poti sa multumesti pe toata lumea – sunt si multi prosti asa ca tine !

Link spre comentariu
Acum 19 minute, Badster a spus:

Eu am oferit niste informatii, daca tu esti retardat abtinete de la comentarii. De pe data de 15 mai e arestat. Dar nu trebuie sa ma justific tie. Referitor la recenziile mele nu te obliga nimeni sa le citesti sau sa le iei in consideratie. In viata nu poti sa multumesti pe toata lumea – sunt si multi prosti asa ca tine !

Termina te cu jignirile! Pur si simplu nu ne intereseaza informatiile tale! Ti a cerut cineva tie informatii? Nu vad unde scrie. Ai contul facut de 3 zile, ai recenzat repede laba facuta acasa sa para mai credibil si acum ne oferi tu brusc informatii...esti penibil. Recomandare: incearca macar sa te automultumesti, pari ca nici de asta nu esti capabil 🤦

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti
Acum 18 minute, Badster a spus:

Eu am oferit niste informatii, daca tu esti retardat abtinete de la comentarii. De pe data de 15 mai e arestat. Dar nu trebuie sa ma justific tie. Referitor la recenziile mele nu te obliga nimeni sa le citesti sau sa le iei in consideratie. In viata nu poti sa multumesti pe toata lumea – sunt si multi prosti asa ca tine !

Bai mascariciule,ti-ai facut cont special de 2 zile ca sa indrugi minciunile astea si mai faci si recenzii mincinoase la alte fete.Inceteaza sa mai jignesti colegii care isi dau seama de teatrul pe care il joci,dar nu tine cu noi.Eu atat iti spun,las-o in pace pe Carmen si vezi mai bine de treburile tale!De acum o sa te tratez cu indiferenta si nu o sa mai raspund scornelilor tale,dar a trebuit sa postez ca sa nu ne crezi niste prosti,pentru ca se vede de la o posta ca esti tazalp si roland si cu asta am incheiat cu tine!Din cate stiu,topicul asta este pentru recenzii si tu l-ai transformat intr-un chat penibil,tu scriai,tu iti raspundeai singur si asta denota ca esti instabil psihic si ai nevoie de un psihiatru!Nu avem nevoie de pareile tale,abtine-te in a mai posta aici!

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...