Sari la conținut

TOP:Carmen- 0725841648 / 0747143286 / 0748554985


intens

Postări Recomandate

Acum 8 minute, sady1986 a spus:

Termina te cu jignirile! Pur si simplu nu ne intereseaza informatiile tale! Ti a cerut cineva tie informatii? Nu vad unde scrie. Ai contul facut de 3 zile, ai recenzat repede laba facuta acasa sa para mai credibil si acum ne oferi tu brusc informatii...esti penibil. Recomandare: incearca macar sa te automultumesti, pari ca nici de asta nu esti capabil 🤦

Saitul asta e pentru recenzii . Se pare ca tu ești incapabil

Link spre comentariu
  • Oras:arges
  • Oras:arges
1 oră în urmă, Badster a spus:

Au sărit sobolanii pe mine....

O sa ies de aici . 😁😁😁😁

Salut, nu mai "plange ca stii destul de bine cum merge treaba cu cei "noi", dar te faci tu ""MARE ....din nou😁🤪

Link spre comentariu
Vizitator tazalp
Reputație: 0
La 26.07.2022 la 14:29, Badster a spus:

No problem ! Banii rămân la mine 😁😁

E netul plin de curve

Multe femei merita asta ! 

Dar Carmen sa stii ca nu merita sa fie bagata in aceeasi categorie. 

Link spre comentariu
Vizitator tazalp
Reputație: 0
La 26.07.2022 la 13:26, Badster a spus:

Stai linistit ca Toate o fac pt bani. 

Personal nici nu o cunosc. O sa-i fac o vizita când ajung în Pitești, deocamdată stau pe Câmpulung. 

Toate cele bune

 

Daca reusesti sa ajungi la ea o sa vezi ca merita toti banii .

Mare atentie  creaza dependenta. 

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Iar ai apărut maimuțoiule sa întăriți pe aici?Am mai spus ne iei de prosti,crezi că nu ne dăm seama de teatrul tau ieftin,ești Roland și tazalp,aceas persoana.Sigur de când a aflat Carmen că ești Roland,nu a mai vrut să te primească și ești disperat,se vede din postări,nu îl mai băgați în seamă ,Carmen numai vrea să îl primească și e disperat,este obsedat de ea.Prieteneste îți spun,las-o pe Carmen in pace și du-te frumos la alte fete.Vezi că știu cum arăți și unde stai,daca ma vezi te ia căcarea instant.Opreste-te aici cu postările și minciunile și teatru pe care îl faci.Accepta un refuz și gata.

Link spre comentariu
1 oră în urmă, maverickboy a spus:

Iar ai apărut maimuțoiule sa întăriți pe aici?Am mai spus ne iei de prosti,crezi că nu ne dăm seama de teatrul tau ieftin,ești Roland și tazalp,aceas persoana.Sigur de când a aflat Carmen că ești Roland,nu a mai vrut să te primească și ești disperat,se vede din postări,nu îl mai băgați în seamă ,Carmen numai vrea să îl primească și e disperat,este obsedat de ea.Prieteneste îți spun,las-o pe Carmen in pace și du-te frumos la alte fete.Vezi că știu cum arăți și unde stai,daca ma vezi te ia căcarea instant.Opreste-te aici cu postările și minciunile și teatru pe care îl faci.Accepta un refuz și gata.

Eu ma opresc aici.

Nu am nici o treaba cu tazalp sau roland. 

Link spre comentariu
  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești
Acum 20 ore, tigrulsiberian666 a spus:

Azi am vizitat această fată care cred că este pe primele locuri din ce se mai găsește prin acest oraș al nostru drag.Servicii ireproșabile că întotdeauna.Te pupic dulce Carmen 😘 

Cum ai reușit sa ajungi la ea? 🤣

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO
Acum 9 minute, coliva a spus:

Fraților cum fac sa dau și eu de dansa am.sunat pe.toate 3 nici un răspuns 

Treci la alta! Nu ai nimic de pierdut! Lasă epava să eșueze în pace! Oricum nu iese la pensie din prostituție!🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Acum 57 minute, MeganWolfM a spus:

Treci la alta! Nu ai nimic de pierdut! Lasă epava să eșueze în pace! Oricum nu iese la pensie din prostituție!🤣🤣🤣

Treci și comentează pe alte topice,dacă nu te primesc asta nu înseamnă că poți să mă jignești.Cum eu îmi selectez clientii,asa fa și tu cu topicul meu,da-i ignor.O zi buna tuturor

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești
Acum 47 minute, carmen_pitesti a spus:

Treci și comentează pe alte topice,dacă nu te primesc asta nu înseamnă că poți să mă jignești.Cum eu îmi selectez clientii,asa fa și tu cu topicul meu,da-i ignor.O zi buna tuturor

Bună Carmen! Maine îmi poți face și mie o programare? 

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...