Sari la conținut

salon masaj 0725655811


Postări Recomandate

Salutare confraților. Ieri m am riscat și m am dus la masaj. La salon vizavi de cimitir. Maseaza Alice.  Este singura. Acolo mai era patronasul salonului. Masaj dezastru. Nu știu în ritmul asta dacă se mai duce cineva. Niște mângâieri pe spate, pe picioare nimic erotic sa treacă cu degetele sa atingă bucile,  coitele...pur și simplu zici ca ești la recuperare. Bodymasajul da cu tatele moi și mici de 2 ori pe spate. Mai fetitooo,  dacă nu ți place ce faci, lasă te de meserie.  Se așează în lateral, se sfiește zici ca ii e teama sa nu i o înfigi pe nepregatite.  Ma întorc cu fata  și sare direct pe o laba într o viteza sa te termine. Nu mai e cum era cu Olivia, Anca, Elena și Alexandra. Dezamăgire totala. Cred ca e jurata ca nu se ...arde. NU RECOMAND. Patronasule schimba fata. Sau poate îți place. Aaaaa și încă ceva. E posibil sa aibă camere instalate !!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște
La 08.09.2011 la 14:12, kristi2222 a spus:

a aparut un salon si in urbea noastra.....am sunat(au reclama in Raid) si am aflat urmatoarele 80 lei/ora masaj in costum baie100 lei/topless120 lei/nudnu se face sexprogram 11-23locatie in micro 3,vizavi de autogara

Este de mult deschis.Este posibil sa fii fost "nefuncțional " serviciul asta în ultima perioadă, dar exista de mult.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...