Sari la conținut

salon masaj 0725655811


Postări Recomandate

  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

tocmai ce fusei la salon

 

mai fratilor, cei care il ridicati in slavi cred ca n ati avut parte de masaj erotic de calitate pana acum

am intrat cu Elena

prezentarea fetei : jalnica(in trening, cu niwste budigai)

 

dezbracata arata bine

 

nici n am intrat bine ca m a luat in primire : vreau sa mi platesti!   

 

i am dat banii, i am spus ca as vrea 2 fin, cica : io nu fac frate 2, ca nu stau sa mi rup mainile!

 

am lasat o sa si faca treaba si am plecat  val-vartej

 

nu mai revin

 

 

masajul in sine medioru, repetitiv, fara imaginatie

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

tocmai ce fusei la salon

 

mai fratilor, cei care il ridicati in slavi cred ca n ati avut parte de masaj erotic de calitate pana acum

am intrat cu Elena

prezentarea fetei : jalnica(in trening, cu niwste budigai)

 

dezbracata arata bine

 

nici n am intrat bine ca m a luat in primire : vreau sa mi platesti!   

 

i am dat banii, i am spus ca as vrea 2 fin, cica : io nu fac frate 2, ca nu stau sa mi rup mainile!

 

am lasat o sa si faca treaba si am plecat  val-vartej

 

nu mai revin

 

 

masajul in sine medioru, repetitiv, fara imaginatie

era sa uit....

 

cand suni pt programare iti raspunde UN BARBAT !!!

 

 

 

 

cireasa de pe tort : cand ajungi la salon, intri direct, fara sa ti se deschida de catre maseuza la care esti programat, si te intersectezi cu....ATI GHICIT !CU BARBATUL !(SEFUL,PROBABIL).....

 

Restul v am povestit

 

 

 

 

atitudine si  atmosfera  de bordel....

 

DE evitat  DUPA PAREREA MEA.....

Link spre comentariu

Acolo e cabinet de reflexoterapie inregistrat, autorizat nu e cuib de prostitutie. Si cand am fost era si patronul si care era problema? Odata era si control. Mie mi se pare in regula. Sigur nu vine pestele peste tine 😅😅😅. Pestele a fost mancat.

Link spre comentariu

Am înțeles, și numărul este cel din titlu ? Și care din fete îmi poți recomanda, mulțumesc atincupat

Nr de tel e cel din anunt. Vodafone sigur. De inceput iti recomand pe Elena tipa blonda. E mai comunicativa, lipicioasa. ...se merita. Daca nu ai pretentii de. ...lux.
Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

Mulțumesc mult ! O sa apelez la serviciile ei ! Are cineva vreo poza ceva ?

eu te sfatuiesc sa ramai cu banii in buzunar si sa mergi in Bucuresti la un salon calumea,.........atitudine sictirita....refuza a doua finalizare....iti cere banii de la inceput, pe un ton de genul : " vreau sa mi dai banii"....

 

masaj mediocru.....

 

atmosfera de 2 bani, te primeste imbracata in trening....

Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

O sa te convingi personal. Nu O sa regreti. Programul il incep de la 11 . Te orogramezi so ceri cu Elena, ca sa fie libera. Dupa faci recenzie

hai frate, mai las o jos......daca asta e salon de masaj eu sunt  papa de la Roma.......atitudine sictirita, ...iti cere banii din prima secunda in care intri in camera....masaj  mediocru.....

Link spre comentariu
Vizitator marco65
Reputație: 0

Imi cer scuze ca ma bag si eu in seama, dar vreau sa fac unele delimitari intre un salon de masaj erotic din Bucuresti, de exemplu, si salonul de masaj Mirage de la noi din oras. Astfel ca, la cele din capitala se mentioneaza explicit ca este salon cu masaj erotic, accesul este numai cu programare, nu gasesti nimic la intrare care sa-ti spuna ca este asa ceva, din motive de discretie, fetele te intampina in lenjerie ca sa poti alege in cunostinta de cauza, tipul de masaj este explicat inca de la inceput, 30, 45, 60 sau mai multe minute, cu una sau doua maseuze, cu dus asistat sau nu, etc, iar in functie de aceasta maseuza isi programeaza timpul astfel incat la terminare sa te faca sa finalizezi. Orice dorinta in plus se discuta, se accepta sau nu si automat se si plateste. La noi este salon de masaj, Mirage parca, cu doua tipuri de masaj, terapeutic si oriental asa cum apare in singurul anunt de pe piata. De aceea si cele relatate corect decolegul nostru, fetele imbracate, apare si patronul, etc. Ce ar insemna sa vina la salon un tip cu probleme lombare care abia se taraste si la salon il intampina o fata in lenjerie croita sa faca alt tip de masaj.

Cat despre atitudine, cred ca trebuie schimbata maseuza, eu am fost de mai multe ori cu Emilia si niciodata nu am avut nimic sa-i reprosez.

 Ce sa faci, Targoviste nu este Bucuresti dar fiind singurul salon din judet, trebuie sa acceptam si pe asta, ca daca mai postam aici numai partile negative se va inchide si  ar fi pacat.

Link spre comentariu
Vizitator marco65
Reputație: 0

Marco 65 cu Elena nu Ai intrat niciodata? Nu e bine sa it dai cu parerea repede fara sa cunosti. Eu intru cu ambele si fetele sunt OK. Poate conteaza si comportamentul tau

Scuze, asa este. Eu am vrut sa raspund colegului care nu i-a placut de Elena, ca poate sa opteze pentru cealalta. Nu am vrut sub nici o forma sa spun ca trebuie ca Elena sa plece de acolo, care si dupa parerea mea este foarte OK, finuta si cu bun simt. Scuze inca odata.

Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

tocmai ce fusei la salon

 

mai fratilor, cei care il ridicati in slavi cred ca n ati avut parte de masaj erotic de calitate pana acum

am intrat cu Elena

prezentarea fetei : jalnica(in trening, cu niwste budigai)

 

dezbracata arata bine

 

nici n am intrat bine ca m a luat in primire : vreau sa mi platesti!   

 

i am dat banii, i am spus ca as vrea 2 fin, cica : io nu fac frate 2, ca nu stau sa mi rup mainile!

 

am lasat o sa si faca treaba si am plecat  val-vartej

 

nu mai revin

 

 

masajul in sine medioru, repetitiv, fara imaginatie

imi mentin opinia...mediocritate pe toata linia

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Am intrat eu cu amandoua nud 160 lei undeva in noiembrie. Sincer m-am distrat auzind aproape o ora intreaga ce probleme existentiale se discuta intre doua fete simple, in timp ce executau la aparat. M-am simtit ca in filmul ala cu Mel Gibson cand auzea ce gandesc femeile. In rest prestatie medie zic eu.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

Am intrat eu cu amandoua nud 160 lei undeva in noiembrie. Sincer m-am distrat auzind aproape o ora intreaga ce probleme existentiale se discuta intre doua fete simple, in timp ce executau la aparat. M-am simtit ca in filmul ala cu Mel Gibson cand auzea ce gandesc femeile. In rest prestatie medie zic eu.

ITI DAI SEAMA CE EROTISM "DEBORDANT "...IN TIMP CE TE MASEAZA DISCUTA DESPRE dRAGNEA SAU DESPRE PRETUL LA OJA.... :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Salutare,

Am fost zilele trecute la salonul din Targoviste,

Am fost intampinat de 2 fete, una noua care parea de etnie, oricum destul de exotica

Cealalta, mai deschisa la ten, cu sani draguti, cu care am si intrat la masaj

Am solicitat 2 finalizari, la inceput fata s-a opus, dar pentru un mic bonus a acceptat, 

Masajul a fost destul de ok, fata placuta, cu sani frumosi, peste medie.

Pretul 120 nud, 2 finalizari, + o mica atentie

Fata 7,50

Masaj 8 

De revenit: nu stiu/poate/din lipsa de altceva

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare,

Am fost zilele trecute la salonul din Targoviste,

Am fost intampinat de 2 fete, una noua care parea de etnie, oricum destul de exotica

Cealalta, mai deschisa la ten, cu sani draguti, cu care am si intrat la masaj

Am solicitat 2 finalizari, la inceput fata s-a opus, dar pentru un mic bonus a acceptat, 

Masajul a fost destul de ok, fata placuta, cu sani frumosi, peste medie.

Pretul 120 nud, 2 finalizari, + o mica atentie

Fata 7,50

Masaj 8 

De revenit: nu stiu/poate/din lipsa de altceva

Ce inseamna o mica atentie? Au fost permise atingeri sau ceva mai mult?

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...