Sari la conținut

salon masaj 0725655811


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut kristal.

Am vrut sa incer eu acest salon, din nou.

Ajuns la fata locului aceleasi fete ca si in urma cu aproape 1 - 1/5 ani.

Tarife incepand de la 80 ron la 160.

Sunt doua fete, pe mine unul nu mau atrasa din punct de vedere fizic si nu am ramas.

Bafta

  • Like 1
Link spre comentariu

Deoarece kristi222 mi a indicat să fac o recenzie ,o să i urmez dorinta ,făcând o recenzie lapidară.Deci,am vizitat locația de mai multe ori.Prin urmare,se pare ca mi a plăcut:).Sunt două fete,din păcate nu le am reținut numele ca nu prea m a interesat,în schimb, pot spune c am ales o cu precădere pe cea mai scundă dintre ele pt ca mi a plăcut prestația ei.Destul de curat,locația decență,masajul foarte bun ,fără sex ,finalizare manuală.Dacă ai chef de discuții ,fata nu i proasta și discuta,dacă n ai ,nu vorbește și își vede de treaba ei pe care n o face rău deloc.Am plătit de fiecare dată 120 de lei ,dezbrăcată complet.O experiență plăcută,relaxanta.Cu siguranță o să mai merg.Deci,relaxare plăcută!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

Deoarece kristi222 mi a indicat să fac o recenzie ,o să i urmez dorinta ,făcând o recenzie lapidară.Deci,am vizitat locația de mai multe ori.Prin urmare,se pare ca mi a plăcut:).Sunt două fete,din păcate nu le am reținut numele ca nu prea m a interesat,în schimb, pot spune c am ales o cu precădere pe cea mai scundă dintre ele pt ca mi a plăcut prestația ei.Destul de curat,locația decență,masajul foarte bun ,fără sex ,finalizare manuală.Dacă ai chef de discuții ,fata nu i proasta și discuta,dacă n ai ,nu vorbește și își vede de treaba ei pe care n o face rău deloc.Am plătit de fiecare dată 120 de lei ,dezbrăcată complet.O experiență plăcută,relaxanta.Cu siguranță o să mai merg.Deci,relaxare plăcută!

mersi.   accepta atingeri, sarutari corporale, eventual chiar cunnilingus ?

Link spre comentariu
  • Oras:tgv
  • Oras:tgv

E activ salonul. Am fost eu recent.

Presteaza doar o dameza, si cum am mai amintit, este vorba strict de masaj partial erotic.

Sunat recent, primit detaliile, 80 lei in costum de baie, 100 in bikini, 120 lei nud.  Voiam sa ma relaxez, asa ca nu conta cum era dezbracata  :laugh2

Locatia pe ceva straduta spre autogara, aceiasi de multa vreme, e o scoala de masaj.

Dameza, prezenta acceptabila ca aspect, vorbarie prea putina, oricum cred ca e din damezele de care se povestea si la inceput, nu-mi mai aduc aminte, dar parca tot ea era si la alte vizite ale mele. Undeva la putin peste 30 ani, subtirica, nu inalta. 

Am stabilit in locatie ca vreau masaj, mi-era indiferent cum se imbraca, inmanat 100 lei.

Vizitat dusul, primit prosop curat, cum spuneam, locatie corecta, curata, nu de lux ca nu e tocmai un salon de masaj erotic.

Vizitat si dameza dusul si a revenit in bikini, nici tanga dar nici chiloti de dama, oricum placuta.

Masajul de relaxare este unul foarte bun, stapaneste bine astfel de tehnici, m-o frecat cu ulei pe toate partile, atenta, intrebari daca e bine, daca ma gadila, ma declar foarte multumit. Masajul erotic, se freaca putin cu sanii de corp, incearca sa faca impresie cu ceva priviri care insa nu ii reuseste si apoi finalizare manuala cat de cat artistica dar nu exploziva, desi sateam pe spate, a reusit sa ma faca sa-mi dau drumul pe sanii ei :bow .

Vizitat dus si plecat relaxat, cum va spuneam, bun masajul.

Note:

Locatie - 9, curata, discreta, nu de lux, saltea pe jos desi exista si pat de masaj car nu inteleg de ce nu il foloseste.

Dameza - 8, subtirica, curata, prea putin vorbareata.

Masaj de relaxare - 10, bun, superior saloanelor de profil vizitate de mine.

Masaj erotic - 7, mult prea tacut, pe silentios

Pret - 5, cam mare pentru ceea ce se ofera, adica prea putin erotism.

 

Vizitat in decursul vremii, acum vre-o 2 saptamani fiind ultima vizita. Special pentru masaj. Conditiile expuse de mine mai sus nu s-au schimbat prea mult.

Sunt doua dameze acum. Cea mai scunda e ceva mai experimentata, fiind si cea din recenzia citata de mine.

Achitat 100 lei masaj erotic toples.

Ma repet, fiind vorba cu precadere de masaj, erotismul fiind prea putin prezent, nu inteleg de ce nu foloseste masa de masaj, cred ca ar fi o solutie convenabila de ambele parti.. 

 

Daca bugetul permite recomand sa le solicitati pe amandoua, parca 160 nud, pe cea mare o completeaza cu succes cea mai mica de statura si cel putin suna mai incitant sa fi dezbracat cu doua tipe.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

Vizitat in decursul vremii, acum vre-o 2 saptamani fiind ultima vizita. Special pentru masaj. Conditiile expuse de mine mai sus nu s-au schimbat prea mult.

Sunt doua dameze acum. Cea mai scunda e ceva mai experimentata, fiind si cea din recenzia citata de mine.

Achitat 100 lei masaj erotic toples.

Ma repet, fiind vorba cu precadere de masaj, erotismul fiind prea putin prezent, nu inteleg de ce nu foloseste masa de masaj, cred ca ar fi o solutie convenabila de ambele parti.. 

 

Daca bugetul permite recomand sa le solicitati pe amandoua, parca 160 nud, pe cea mare o completeaza cu succes cea mai mica de statura si cel putin suna mai incitant sa fi dezbracat cu doua tipe.

SA INTELEG CA NU PREA PERMIT ATINGERI, SAU CEL PUTIN NU LE INCURAJEAZA/ NU REACTIONEAZA LA ELE.....

Link spre comentariu

Salut. Vizitat in urma cu aproximativ doua saptamani salonul. In locatie presteaza doua fete. Fizic placut, atitudine ok, mazaj bine executat . Am fost interesat doar de masaj asa ca nu am intrebat daca se poate si altceva. Am ales sedinta de masaj nud la 120 ron. Din punctul meu de vedere e ok pentru un salon de masaj si chiar si la 80 sedinta la costum de baie e mai fata de ce e la strada acum.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...