Sari la conținut

Postări Recomandate

Dragii moshului,reintors pe meleguri mioritice am zis sa dau iama iar in caprioare. Asa ca am nimerit intr-un cuib cu prospaturi. Demoazelele le gasim langa facultatea hyperion de pe cal. calarasilor. Locatie ok, curatica, baie veche dar bine intretinuta, proasoape curate, exact ca pe gustul moshului. Pozele atasate sunt reale, alaturi de astea la acelasi numar de tel pe net mai e inca o pustoaica pe care nu am vazut-o dar se poate se fie prin locatie in alte ore. In locatie 3 pustoaice. doar una cu anal. Am ales insa blonda creata cu cur mic si tate mari pt care venisem. Oral si normal cu preze. caprioara stramta, dar cu experienta, 20 ani, fara multa implicare si mici figuri( nu o baga toata ca doare) CIF ok, CIM no. Fata ok nici muma padurii dar nici zeita. Impresie gen de tipa pe care o faci posta cu prietenii in Vama. GFE 5-6. Concluzie: Nota 7 de revenit poate pt un show ca cica s-ar practica, sau asa ca material de futut.

post-5628-133409719869_thumb.jpg

post-5628-13340971987_thumb.jpg

post-5628-133409719871_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

@ buranEu am fost la tipa cu sanii mari din poza in iarna si am dat la ea ca surdu-n tobe.Nu mi-a spus sa nu o bag toate si nu o am chiar mica.Deci faza cu "nu o baga toate " sunt fitze in capul ei.Si mai si zicea futema mai tare :).Pana la urma tipa din poze face anal sau alta?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Multumim pentru recenzie dar e cam incompleta si nu vreau sa par rautatcios dar pe viitor daca poti face o recenzie mai detaliata,nu ar strica.Anuntul l-am gasit pe AT dupa nr. de telefon, pretul 200 ron/ora. Acuma poate ne spune si noua cat a platit daca nu e confidential. Sunt 2 tipe diferite in pozele din anunt, dupa parerea mea.

Link spre comentariu
@ buranEu am fost la tipa cu sanii mari din poza in iarna si am dat la ea ca surdu-n tobe.Nu mi-a spus sa nu o bag toate si nu o am chiar mica.Deci faza cu "nu o baga toate " sunt fitze in capul ei.Si mai si zicea futema mai tare ;).Pana la urma tipa din poze face anal sau alta?
Poate or mai fi schimbat meniul. Tipa din poze nu face anal, ci una micutza bruneta.Tipa blonda e acum creatza (nu natural) desi nu pot zice ca sunt ditamai calu, mi s-a parut stramta deci un sambure de adevar pe langa fitze poate fi. Inca un set de poze cu acelasi numar reprezinta o blondina pe care sper sa o gasesc data viitoare in locatie. Pretul platit a fost 200 ron, cea care se lauda cu anal cere 300 dar cred ca nu zice pas nici la 200.
Link spre comentariu
sunt din AT pozele cu fata fetei' date=' le-am vazut si eu acolo intamplator zilele trecute. Se pare ca sunt reale.[/quote']Dragi confrati,pe posesoarea acestui set de poze nu am gasit-o in cuibul cu caprioare, insa sper cu proxima ocazie. celalat set de poze apartine unei domnisoare, care fiind din bucuresti se teme sa nu fie recunoscuta si de aceea nu isi arata fata.
Link spre comentariu

Dar pozele par sa fie din locatie?

Dragi confrati' date='pe posesoarea acestui set de poze nu am gasit-o in cuibul cu caprioare, insa sper cu proxima ocazie. celalat set de poze apartine unei domnisoare, care fiind din bucuresti se teme sa nu fie recunoscuta si de aceea nu isi arata fata.[/quote']
Link spre comentariu
Dar pozele par sa fie din locatie?
Pozele sunt din locatie. In cautari noi am descoperit alta caprioara, pe care am intalnit-o in acelasi cuib si care se lauda cu analul insa nu am incercat-o si nici nu am gasit-o la recenzii pana acum:ADELA, anal, pustoaica jucausa si nimfomana, te invit la mine sa iti ofer amor total, uro, dominare, show lesby, sex normal, sex oral cu finalizare, sex anal cu finalizare (protejat) jucarii xxx, non stop, 0723859925. Ciocane tari si gume pe masura!
Link spre comentariu

Dragii mosului,fiind dezamagit de imposibilitatea de parcare a salamului la domnishoara Marina de pe Decebal am purces iar la cuibul de pe cal calarasilor pentru un fast fut si surpriza, caprioara din al doilea set de poze din acest thread (multzam alexx30) era disponibila in locatie. Asa ceva trebuie detaliat:Pozele sunt mult mai slabe decat relitatea. De cum si-a facut aparitia de dupa usa, junioru a si luat pozitia de drepti la vederea fapturii: blonda 1,65 foarte bine proportionata, sani perfecti, pustoaica intr-adevar max 19-20, fata dragutza, cur micut si obraznic sfarcuri mititele numai bune de rontzait.... si cam aici se incheie partea pozitiva de recenzie. diferenta mare intre aparenta si esenta.Intram in camera, pustoaica cam suparata, ma gandesc eu ca poate devin mai simpatic daca decartez mai repede, 200 cf tarifului standard. Desi in anunt zice si de anal, raspunsul nu. Pustoaica luat banii, fugit cu ei la domnishoara Adela, cea cu analul, care pare sa conduca cuibul. Prosop langa pat, frumos asezat, cand dau sa-l iau ...ud. Plangere urmata de prosop curat uscat miros neutru. Invitat pustoaica la un dus impreuna, ea strambat din nas, ca tocmai a facut. Iar vechea minciuna... Baia ok ca ultima data, dar nu pt asta am venit. Trecem la futelnic, dat jos textila de pe caprioara, inceput ostilitatile, oral protejat continuat de normal. Sex de cea mai proasta calitate!!! Domnishoara nu se implica, nu se misca mai de loc. Cred ca au fost cateva momente cand ma intrebam daca mai traieste. doar nu sunt necrofil!! Am mutat-o pe toate partile, privelishte misto, implicare 0, GFE (exista si note negative?). figuri in cap gramada ca o doare , ca apendicita, ca nu asa etc; finalizat mers la dush, ea iar nu. evident ca in asa conditii de vre-un 69 nici nu se mai pune problema. Cand ma intorc vad ca da sa se imbrace si sa plece. Atunci mi-a sarit tandara. Ofticat ca bani am dat, (cascaval, sapun, rahat bani am dat deci trebuie consumat). In mintea mea... las ca te largesc eu. Ea se conformeaza si imi spune ca mai am fix 20 min. ok zic eu si incep sa o pompez in dushmanie mai ceva ca la razboi, finalizat, tras pantalonii si plecat. Concluzie: curva proasta fara viitor in bransa, genul de tipa la care iti duci un prieten mai tanar pe care vrei sa nu il faci curvar nenorocit ca tine. Daca deranjez pe cineva care poate a avut parte de vre-un tratamant mai bun sa spuna. Dar eu pe acolo nu mai trec. Blonda de ultima data a inceput facultatea (poate restantele) si orcum nu mai da pe acolo curand.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...