Sari la conținut

Ceva sfaturi pentru a alege o blonda frumoasa


Postări Recomandate

Reputație: -419
  • Oras:București
  • Oras:București

De ce naiba nu facem o secțiune de requests. Că e clar că nu se poate face nimic cu cei care fac cont și la primele postări încep să ceară, fără să (cum ar fi normal, logic, corect) să citească deja din informația abundentă pe forum...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De ce naiba nu facem o secțiune de requests. Că e clar că nu se poate face nimic cu cei care fac cont și la primele postări încep să ceară, fără să (cum ar fi normal, logic, corect) să citească deja din informația abundentă pe forum...

E prea multa informatie. Nici eu n-as avea rabdare desi am citit sute de carti la viata mea. Voi vreti sa citeasca oameni care n-au pus mana in viata lor pe o carte? Sau care muncesc 12 ore pe zi? Eu ii inteleg.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E prea multa informatie. Nici eu n-as avea rabdare desi am citit sute de carti la viata mea. Voi vreti sa citeasca oameni care n-au pus mana in viata lor pe o carte? Sau care muncesc 12 ore pe zi? Eu ii inteleg.

 

Eu nu ii inteleg.

 

Si eu am citit multe carti la viata mea, si eu muncesc 10 ore pe zi, am si radar in dotare, si tot caut singur.

 

Chestia asta cu request-ul mi se pare un fel de "muieti is posmagii?" (scuze, e doar o coincidenta de termeni :laugh2)

 

Link spre comentariu

Reputație: 24009
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

De ce naiba nu facem o secțiune de requests. Că e clar că nu se poate face nimic cu cei care fac cont și la primele postări încep să ceară, fără să (cum ar fi normal, logic, corect) să citească deja din informația abundentă pe forum...

I Agree!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...