Sari la conținut

Cristina sex total 0731166477


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Salut si La Multi Ani tuturor!

 

Am inceput anul fenomenal cu Cristina si am venit sa va povestesc pe scurt experienta mea.

 

Contactat pe Whatsapp la cateva zile dupa revelion, mentionat ca imi poate raspunde oricand (dispun de acest lux din fericire) - mi-a raspuns a doua zi de dimineata si am stabilit de comun acord sa ne intalnim la ora 14:00. Repet, ca e important, vorbim de zilele de imediat dupa revelion, sunt sigur ca nu e cazul sa raspunda a doua zi in restul anului.

 

Am gasit cu usurinta blocul, locatia fiind pe langa Stadionul Olimpia. M-a intampinat intr-o lenjerie neagra foarte misto, am facut cunostinta si am stat cateva minute de vorba. M-a intrebat cu ce ma serveste, am optat pentru apa. Conversatia cu Cristina decurge foarte usor si natural. Dupa o scurta conversatie am primit un prosop curat si am sarit in dus. Dupa mine a intrat si ea, si a iesit in toata splendoarea ei, avand inca sutienul pe ea ce se innodase, prilej perfect sa o iau in brate in timp ce-l deznod si sa incepem actiunea.

 

Dupa cateva saruturi pe corp am trecut la un OP bun, cu atentie la zonele adiacente, intensitate variabila, contact vizual, tot tacamul. Am vrut sa o gust si eu, am pus-o pe spate si am inceput sa o ling, ea gemand in tot acest timp. Pasarica foarte curata, fara mirosuri, piele foarte fina. Imediat dupa am trecut la NP unde am finalizat rapid in balonas. Geme, se unduieste, da contre... e ce trebuie. De mentionat ca e prezent un mic scartait al patului.

 

Pauza "de tigara" (impropriu spus, sunt nefumator si nici pe ea n-am simtit-o sa fie). Am stat de vorba si ne-am tras sufletul amandoi, am vorbit din nou despre diverse cu foarte mare usurinta. Cand ne-am revenit, ea a sarit prima in dus, urmata de mine pentru o scurta reigienizare, si am inceput numarul 2, din nou cu un OP foarte bun si un NP la acelasi nivel si finalizare in balonas.

 

M-am uitat la ceas si mai aveam putin timp, asa ca am mai stat putin cu ea de vorba sa-mi trag sufletul, am pus la loc textila pe mine si am fugit acasa. DTD 55 minute.

 

Notele

Corp: 9, fata are grija la silueta, e slim si in forma, inaltime undeva pe la 1.70, aveti poze pe tot topicul

Oral: 9, se implica, incet, rapid, deep, cu atentie in zonele adiacente... nu ai ce sa ii reprosezi, era 10 daca era neprotejat

Normal: 10, se implica, geme, da contre etc

Anal: nu am incercat in aceasta vizita, testez pe viitor cu siguranta

GFE: 8, nota asta sigur o sa mai creasca pe viitor cu cat ma cunosc mai bine cu ea, dar e de mentionat ca e profesionista si foarte grijulie cu clientul (de fiecare data m-a intrebat daca totul e ok), nu am intrebat de FK, o sa intreb pe viitor

Locatia: 9, curat, nu am vazut vreo colega de apartament, prosop curat, am scazut un punct ca mie mi-a fost FOARTE cald in apartament, dar oricand e mai bine sa fie mai cald decat mai frig.

Halat: 200 lei, 1h cu 2 fin NP

 

BONUS: in locatie, la picioarele patului, Cristina are o oglinda inalta din cap pana in picioare. I-am desfacut sutienul innodat in dreptul oglinzii unde privelistea era geniala, eu fiind undeva la 1.82 si ea 1.70, amandoi tatuati, apoi cu ea frecandu-se cu curul de pula mea samd... poti recreea cu usurinta scena din American Psycho (bagati pe youtube daca nu stiti despre ce vorbesc) daca o pui capra pe marginea patului... lucru pe care nu aveam cum sa-l ratez, evident! O simpla oglinda adauga foarte multa savoare intalnirii. Profitati de ea!

 

De recomandat / de revenit? Absolut!

 

Te pup Cristina si sper sa ne vedem cat mai curand din nou!

  • Like 8
Link spre comentariu

salut si la multi ani

 

am zis sa incep anul cu bine asa ca am ales sa ai fac o vizita Cristinei!programare facuta telefonic,asa cum m-a obisnuit de fiecare data ,cu o zi inainte!

  am ajuns la ea si am gasit aceiasi fata vesela cu zambetul pe fata si foarte bine dispusa asa cum ne-a obisnuit Cristina sa o gasim de fiecare data

nu o sa intru prea mult in detali cert este ca Criss a reusit inca o data sa ma faca sa plec tremurand de la ea si sa imi imaginez cum o sa decurga urmatoarea vizita !

 

sa dau si notele

 

locatie-10

 

OP-9

 

NP-10

 

AP-10

 

GFE-10

 

per total o fata de nota 10,bravo Criss abea astept urmatoarea vizita!te pup

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

 

Salut si La Multi Ani tuturor!

 

Contactat pe Whatsapp la cateva zile dupa revelion, - mi-a raspuns a doua zi de dimineata vorbim de zilele de imediat dupa revelion, sunt sigur ca nu e cazul sa raspunda a doua zi in restul anului.

Sa iti fie de bine stimabile!!!

Tu intelegi ceva din ce ai scris??

Asta in cazul in care recenzia este facuta pe 03/01.

Ca sfat,(fara suparare)nu incerca sa pari ceea ce nu esti.Scurt si la obiect.

Zi buna!!!

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buna ziua. Am vizitato si io pe domnisoara cristina . Inainte de sarbatori. Si o data dupa. A fost pentru prima oara cand am fost la ea. Inainte de sarbatori. O super fata de treaba. Ai ce sa vorbesti cu ea . Actiunea super. Face un anilingus marfa rau de tot. Si mai ales in fata oglinzi. Sa te privesti in timp ce iti face cristinuta anilingus. Si dupaia sa o iei capra tot in fata oglinzi. Exacat ca in filmele xxx. Super super imagine. Per total pentru mine o super fata. Ca si note. 9 anilingus. 9 oral ca e protejat. Dar il face marfa. Incerca sa o ia toata. Normal 10. Mai ales prvelistea cand o iei pe la spate e super marfa. Mersi cristina si sper sa ne mai vedem cand am timp. Tot asa cat mai de dimineata 😂😘

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...