Sari la conținut

Cristina sex total 0731166477


Postări Recomandate

Buna dimi Criss.Trecut acum 3-4 zile la ceas de seara.Cuvintele nu isi au rostul , Criss este la alta categorie ceva gen champions league.Voi reveni cu recenzia completa (poate intre timp mai bifez o cafea Criss  :flowers2  :flowers2  :flowers2  ) care va avea note intre 9.5-10 .

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Salutare băieți și fete!

Am revenit la Criss, o femeie superba cu un corp bine conturat și ochii de smarald .

Am luat legătura pe whatsapp la numarul afișat în titlul topicului si m-am prezentat în zona Stadionului Olimpia.

După o scurtă conversație am mers fiecare la igienizarea regulamentara și am trecut la joacă cu Cristina.

Am început joaca cu oral protejat, normal protejat și anal protejat în mai multe poziții cu finalizare în balonas.

Notele juriului ca și în precedentele întâlniri :

Oral protejat 9.5

Normal protejat 10

Anal protejat 10

Halat 300 de lei raport calitate/preț foarte bun și calitativ

Recomand tuturor care doresc să o viziteze,restul descoperiți singuri.

 

  • Like 2
Link spre comentariu

Salut

Am vizitat-o pe Cristina pentru a nu știu cata oara pe anul acesta(dar sper ca nu și ultima oara) Tot cea ce pot spune este ca fiecare vizita făcută la ea este intr-un oarecare fel diferita, știe cum sa condimentezi de fiecare data! Despre Cristina numai de bine, cine a fost la ea știe ce spun! Bravo Criss ține-o tot asa te pup

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna,

 

Am bifat si eu azi Cristina,

 

Super deschisa, placuta, joviala

 

Ce au zs cei de mai sus total de acord o fata de nota 9,5 ( nu dau 10 ca am simtit cam putina limba in fk)

 

Succes cristina, se vede ca ti place ceea ce faci

  • Like 2
Link spre comentariu

o adevarata placere sa revi la aceasta felina care nu stie  decat sa te faca sa pleci tremurand de la ea si sa te gandesti oare ce ma mai asteapta data viitoare!cine nu a apucat sa o cunoasca pe Criss ar face bine sa o faca!!!

pentru mine o fata de nota 10,restul nu conteaza! bravo Criss tine-o tot asa  :clapp  :clapp  :clapp  :clapp  :clapp sper sa ne revedem curand

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator lluca952
Reputație: 0

Super bine tipa, super hotttttt cu tatuajele alea, nu mi-a refuzat nicio fantezie, anal 10 plus, locatie super curata, din baie nu lipseste nimic, recomand !!! revin cu detalii cand tipul imi permite , fata merita banii, nu am mai avut parte de un asa anal de la Alexandra si Loredana.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...