Sari la conținut

Masaj Erotic - 0742454761 (Brazda - Simplon)


Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Salutareee dragilor :* va salut inca din tari straine , mai precis Italia ... asa cum bine stiti  ! Lucrez aici si intentionez sa raman o perioada mai indelungata ! Asa cum a scris mai sus ''tzipiripi'' vin sa imi vad familia si prieteni si din cand in cand mi se mai face dor de tara noastra :))) si pentru ca am atatia oameni dragi de cand lucrez in acest domeniu nu pot sa nu le daruiesc o parte din timpul meu petrecut in tara ! O sa vin in mai pe 20 acasa  dar nu stiu daca o sa lucrez  deoarece voi sta doar doua saptamani ! Daca imi pot face ceva timp si pt voi cu cea mai mare placere ... va pup si ii salut pe toti cei care ma cunosc personal :* si nu numai ! Multi pupici pt romanasi :* mei !!! P.s  am atasat si cateva pozici recente cu mine :D  sper sa va placa :)

post-91487-0-79631900-1398387163_thumb.jpg

post-91487-0-90686400-1398387237_thumb.jpg

post-91487-0-42970900-1398387275_thumb.jpg

post-91487-0-02002400-1398387320_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

maria mi  se pare mie sau ai mai luat un pic in greutate... :) sau poate e doar o iluzie :) oricum frumoase pozici

 

:))))) asa se vorbeste cu o fetita asa dagutza? :)))))

Maria, din punctul meu de vedere esti smotocibila rau :) Cand ajungi prin tara suna-ma. Nu il suna pe Sorin ca lui nu ii plac frumoasele :))))

Te pup!

Link spre comentariu
  • Oras:graveyard
  • Oras:graveyard

sorine, cred ca la locatie ai vrut sa spui "who fucking cares", nu 'how fucking cares" :) imi pare rau...ti-as fi dat PM, dar nu pot in faza asta :)

corect .. eram prea grabit cand am scris si chiar nu am observat pana acum mersi

 

la faza cu PM-ul baga repede 15 postari si se rezolva..:)

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

tot la scoala 23, tot 200 ora desi ma grabeam si am stat cam 40 min, fata la fel de simpatica si spre dezamagirea noastra nu sta decat 1 saptamana. pleaca intr-o scurta vacanta apoi se reintoarce in italia...

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Salut,

Am fost si eu acum cateva saptamani la Maria. Era in tara atunci pt o perioada scurta.

Fata este simpatica, cea din fotografii, destul de protocolara dar stie sa-si faca treaba bine. Este scunduta, carne tare, sani fermi si piele fina.

Masajul de relaxare care cred ca a durat cam 30 min este bun si corect executat. Am inteles ca a facut si ceva cursuri. A muncit destul de mult la mine. In tot acest timp a stiut sa se faca placuta. Am stat 60 minute in total si decartat 200 lei. Baia este ok, locatia curata. 

Fata 8

Igiena 10

Locatia 9

Masaj 9

 

De revenit atunci cand e pe la noi.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...