Sari la conținut

0721394261


Postări Recomandate

  • Oras:xxx
  • Oras:xxx

MASAJ terapeutic. Esti obosit si stresat iti ofer masaj de relaxare, masaj cervical, intretinere corporala. Masajul se executa pe masa de masaj 100 L ora 0721394261

 

 

atentie executa doar masaj ! zona unirii

post-57415-0-13610400-1432215294_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:----
  • Oras:----
at the 4.7.15 i called this number and the lady offer me MASSAGE for 100 lei per 1 hour

I told her that i on my way and around 20 minute latter i was in her place downstairs

i called her number again and again and she didn't answer for 10 minutes

when she answer me she told me that she need to leave because she have emergency...

I look at anuntul and I found the number of her colleague (same position same text just another lady)

she told me to come up

i ask her where is your colleague is she here ? and she answer me " yes but she is busy now "....

so next time when you calling to this number there is a chance that the lady will have an "emergency " and she will not answer to the phone when you will be downstairs...

Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor
100 L

ALUNGA oboseala. Esti obosit si stresat, nimic mai simplu. Iti ofer masaj de relaxare, masaj cervical, intretinere corporala. Masajul se executa pe masa de masaj. Locatie centrala. 18 Mar 11:00


  Foto (3)   Selecteaza

 

Saptamana asta o vizitez ca o am cam demult pe lista.Se ofra cineva sa mearga inaintea mea?

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

:thinking

 

Din cite tin minte, parca erau alte poze la  anuntul asta.

Tipa are cam  1,60 - 1,65 , putin blondie, ochi verzi si arata ca o rusoaica.Cam  24 - 26 de ani....

Atuurile  ei sint sinii ( frumosi, buni de smotocit ) si fundul tare si cu forme frumoase. Are si piele fina , este o tipa ingrijita.

 

Am testat-o doar la masaj, cam de  nota 6 - 7 , cu finalizare  manuala, dupa cum a masat zona , cu pasiune si placere, ii place scula.

 

Daca si la oral si normal ( numai protejate, a refuzat de fata cu mine  vreo  2 doritori   pe chestia cu ON )  este la fel de buna, ar merita o vizita.

Cere  200 Lei pe ora dar dupa parerea mea nu este  de 200 Lei  pe ora.

Maxim  100 Lei finalizarea, repet, numai cu caciulita....

 

Era  singura  pe atunci ( noiembrie 2016 ) in blocul Zepter.

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu

:thinking

 

Din cite tin minte, parca erau alte poze la  anuntul asta.

Tipa are cam  1,60 - 1,65 , putin blondie, ochi verzi si arata ca o rusoaica.Cam  24 - 26 de ani....

Atuurile  ei sint sinii ( frumosi, buni de smotocit ) si fundul tare si cu forme frumoase. Are si piele fina , este o tipa ingrijita.

 

Am testat-o doar la masaj, cam de  nota 6 - 7 , cu finalizare  manuala, dupa cum a masat zona , cu pasiune si placere, ii place scula.

 

Daca si la oral si normal ( numai protejate, a refuzat de fata cu mine  vreo  2 doritori   pe chestia cu ON )  este la fel de buna, ar merita o vizita.

Cere  200 Lei pe ora dar dupa parerea mea nu este  de 200 Lei  pe ora.

Maxim  100 Lei finalizarea, repet, numai cu caciulita....

 

Era  singura  pe atunci ( noiembrie 2016 ) in blocul Zepter.

Gelu, ai fost in viitor,spune-mi si mie reteta :)) noiembrie 2015 nu 2016
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...