Sari la conținut

Salon Raiza - 0748272441 / 0752801530 (Str. Madach Imre nr 47 )


Postări Recomandate

http://www.masajedelux.ro/contact.html tel: 0748-272441 0752-801530La inceput am ezitat sa deschid un thread pe tema salonului fiindca nu se intampla prea multe lucruri care sa iti faca inima sa bata mai repede decat gura lui Becali in astfel de "cuiburi" (concluzia mea..) si nu cred ca o sa intereseze pe multa lume. In fine..Intr-o seara calduroasa de vara pun mana pe Piata AZ editia tiparita si incep sa dau telefoane. Imi raspunde o domnisoara foarte amabila care imi pune pe tapet paleta de servicii si preturile aferente. Sincer la momentul respectiv nu am retinut mai mult de tariful de baza 150 lei pt o ora si ca se permit sarutari in "zona intima" (terminologie de specialitate) si 2 finalizari ( 2 sau mai multe..nu mai retin exact) oricum nu o sa o vad nici pe a doua (..dar toate la timpul lor). Ii cer adresa si imi spune ca e pe Brancusi si sa sun cand sunt in zona. Intreb daca este salon si imi raspunde ca e o casa particulara. Bag un dush repede ma echipez si o intind spre locatia indicata. Ajuns pe strada pun mana pe telefon sa cer urmatoarele coordonate. Surpriza!!! Nu mai raspunde nimeni!! Am sunat de circa 4-5 ori si.. pauza. In momentul asta eram sigur ca e tzapa! Imi arunc mana pe bancheta din spate si iau marele Piata AZ si incep sa sun la nr la care stiam ca mi-au raspuns tot gagicile de acolo (au in ziar 17232 de anunturi, putin enervant zic eu) la un moment dat imi raspunde pisi si o iau iar de capat..cer detalii despre anunt blabla.. Imi spune iar sa sun cand sunt pe strada la care ii raspund rapid ca deja sunt la locul cu pricina. Imi spune sa merg pana la nr ... langa pizzeria V. Ajung la conac, o casa mare (presupun ca este destul de noua) si imi deschide usa o domnisoara care presupun ca "joaca" rolul de secretara in "companie". Urcam la etaj si imi spune sa aleg una dintre domnisoare. La momentul acela erau doar 3 fete care se aliniaza frumos in fata mea asteptand sa dau cu sageata inspre ele. Am ales-o pe Ioana pentru ca mi se parea ca "straluceste" cel mai tare dintre cele 3 plus ca celelate 2 aveau o privire de.."nu am chef nici sa ma scapin in.. c..ap" Purcedem impreuna in camera cu decor rosu (am vazut ulterior pe sait ca au mai multe camere) si ma intreaba ce daca doresc sa folosim si jucarii cu care o pot penetra pentru un plus de 50 de lei.(apropo..pt 300 de lei puteam sa beneficiez de show lezbi cu 2 fete insa nu stiu cat de lezbi era, ma rog..) Am zis ca o sa raman la pachetul de baza la care ma roaga sa ii platesc cei 150 lei si ma intreaba daca vreau ceva de baut.. vin sa apa. Ma multumesc cu paharul de apa. Imi propune sa facem dus impreuna dar am refuzat si at a zis ca revine in cateva minute, timp in care ma pot dezbraca. Intre timp am inspectat putin incaperea care pot spune ca era un de lux. Simpla, dar de efect si ff curat(se pot vedea poze pe sait). Revine dupa aprox 5 min si ma intreaba daca doresc masaj. Acceptand imi spune sa ma asez pe burta. Nu am fost prea incantat dar m-am conformat. A inceput sa ma dea cu un ulei de masaj (nu" mai retin ce a zis ca este) si a inceput un masaj..pardon frecusi pe sistemul "..vrei sa iti masez piciorul de lemn??". Asa ca o paranteza.. de ce draku le zice saloane de masaj daca nici o fata de acolo nu stie sa faca masaj profesionist?? Dupa cateva minute ii propun sa ma intorc. Incepe iar procesul de masaj "profesionist", se freaca putin cu sani de mine si dupa putin timp il apuca si pe ala mic (care era "negru" de suparare si incepea sa respire greu) si incepe sa il agite putin. Ii propun un 69 sa il ajutam pe Willie sa se trezeasca miscare care si arata efectele destul de repede. I-am mai propus cateva pozitii pt cunilingus acceptand cu placere. La un moment dat imi aduca aminte ca ar trebui sa mai si finalizez (daca tot aveam mai mult de o "viata") si imi dau drumul pe abdomenul ei (mi-a zis ca pot oriunde in afara de fata si "zona intima") Am luat o pauza de 2-3 minute dupa care ma intreaba ce mai vreau sa facem?? Initial credeam ca e doar amabila dar ulerior am concluzionat ca nu prea stia cum sa abordeze pb ceea ce m-a cam facut sa imi piara cheful. Pana la urma cine draku vrea 72 de virgine sa faca pe domn' profesor??. Am abordat iar un 69, eu mai incercam pusilica, ea incerca o laba trista in partea cealalta.. la un moment dar mai aveam putin si luam somn. Se chinuia fata sa scoata a 2-a finalizare dar fara prea mult succes. La un moment dat ii spun sa "loveasca" si mai tare ciocanul la care imi spune ca ".. ma uimesti". A continuat asa minute bune in sir dupa care se intinde dupa servetele sa se steraga fiindca a zis ca a inceput sa transpire de oboseala. Jur ca imi venea sa ras in hohote dar m-am abtinut schitand doar cateva ranjete cand s-a intors cu spate sa lucreze iar la aparat. La un moment "descaleca" si imi zice ca se da batuta si ca oricum s-a terminat timpul desi eram la cateva minute de un nou orgasm care putea sa vina si mai repede daca nu se rezuma la un simplu dat la pompa. Mergem impreuna la dus care i-a sfarsit ff repede.. suficient doar cat sa bifeze in caiet. Per total ..fata a fost ff comunicativa draguta tot timpul insa parerea mea este ca lipsa de experienta isi spune cuvantul. Domnisoara: zicea ca are 22 de ani, aprox 165 inaltine, sani micuti, funduletul bombat si dragut (daca vrei sa fi carcotas poti sa observi ceva celulita) si pusilica putea fi epilata poate mai bine (sau mai des) insa era curata. Mai multe detalii puteti sa vedeti in poze pt ca ele corespund realitatii.In concluzie.. o sa mai vizitez salonul respectiv.. probabil fiindca au fete cu potential (la plecare mai venise o blonda pe care mi s-a pus pata), o sa o mai vizitez pe Ioana.. probabil ca nu. Imi cer scuze daca e cam lung post-ul (nu am obs daca exista limita de dimensiuni) dar vroiam sa fie destul de detaliat in caz ca o sa intereseze pe cineva.

post-15098-133409720922_thumb.jpg

post-15098-133409720926_thumb.jpg

post-15098-133409720931_thumb.jpg

post-15098-133409720935_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Artist
Reputație: 0

Merci pt. relatare. Am de mult in vizor salonul acela, mai ales pe Roxana blonda.

La inceput am ezitat sa deschid un thread pe tema salonului fiindca nu se intampla prea multe lucruri care sa iti faca inima sa bata mai repede decat gura lui Becali in astfel de "cuiburi" (concluzia mea..) si nu cred ca o sa intereseze pe multa lume.
Eu sunt de parere ca un avertisment valoreaza cat 3 recomandari.De ce? Logica mea e cam asa: - Urmand o recomandare ajungi la o fata care i-a placut recomandatorului. Daca iti va placea si tie, chiar daca fata este tehnic excelenta, ramane de vazut. (Gusturi, dispozitia de moment de ambele parti, simpatie-antipatie, etc.) - Daca ai fost avertizat si n-ai mers la o tepara ai ecomisit bani, ai primit ocazia sa testezi un alt loz, poate castigator fara sa pierzi timp si bani cu o tepara, poti relata despre cealalta experienta.Deci curaj la postat si cu experientele negative, care cum spuneam cred ca sunt cele mai valoroase.
Link spre comentariu
Vizitator mocu
Reputație: 0
a fost cineva la Camelia - 0720847337 ? spune ca face doar masaj cu finalizare tot prin masaj ' date=' fara contact intim. sper sa o fac sa se razgandeasca [/quote']Ca sa inteleg si eu, care, ardelean fiind, ma "prind" mai greu.Asa deci, aceasta Camelie presteaza in salonul Raiza (Brancusi, fost Negoiu), sau daca nu, atunci unde?Si daca nu, atunci postul cred ca nu-si are rostul aici.Si daca da, sansele sa obtii in salonul Raiza, indiferent ca-i Camelia, sau "alta Marie cu aceeasi palarie", deci, altceva decat o "laba trista in batista" sansele sunt foarte mici, infime, inexistente aproape.Asa deci?
Link spre comentariu
Vizitator caramia
Reputație: 0

Eu am vizitat acest salon imediat dupa ce au parasit locatia de pe Negoiu. Eram "plin" si in ziua respectiva n-am prins nimic altceva. Asa ca, desi nu m-a incantat niciodata acest "salon", am re-apelat la serviciile lor. Nu-mi amintesc numele de scena al celei pe care am ales-o, insa va vand un pont: odata intrati in camera i-am spus direct ca as vrea mai mult decat o laba. Si, pentru 50 lei in plus am obtinut O+N protejat. N-a fost nimic extraordinar insa am obtinut ce doream. Asadar, pentru doritori, se poate si mai mult, cu conditia sa-i propui in particular si sa existe otara de chimie.... Cat priveste masajul, eu fiind unul care apreciaza acest aspect, intr-adevar e de kkt...Apropos de perioada cand activau pe Negoiu...am prins o data o tipa traznet...era studenta la Educatie Fizica....si se vedea lucrul asta....n-am mai intalnit la nimeni o carne atat de tare...yummy yummy :):) Din pacate, nu mai presteaza si i-am pierdut urma...

Link spre comentariu
Eu am vizitat acest salon imediat dupa ce au parasit locatia de pe Negoiu. Eram "plin" si in ziua respectiva n-am prins nimic altceva. Asa ca' date=' desi nu m-a incantat niciodata acest "salon", am re-apelat la serviciile lor. Nu-mi amintesc numele de scena al celei pe care am ales-o, insa va vand un pont: odata intrati in camera i-am spus direct ca as vrea mai mult decat o laba. Si, pentru 50 lei in plus am obtinut O+N protejat. N-a fost nimic extraordinar insa am obtinut ce doream. Asadar, pentru doritori, se poate si mai mult, cu conditia sa-i propui in particular si sa existe otara de chimie.... Cat priveste masajul, eu fiind unul care apreciaza acest aspect, intr-adevar e de kkt...Apropos de perioada cand activau pe Negoiu...am prins o data o tipa traznet...era studenta la Educatie Fizica....si se vedea lucrul asta....n-am mai intalnit la nimeni o carne atat de tare...yummy yummy :):) Din pacate, nu mai presteaza si i-am pierdut urma...[/quote']
am dat eu de o tipa studenta la educatie fizica,trup lucrat,dar era la salonul din floresti(zona metro).....prestatie .....,nimic deosebit
Link spre comentariu
Vizitator bacu
Reputație: 0

Eu lunar o vizitez pe Maria, dp vremea negoiu.F fainutza la corp si dragutica la fatza.E mai timida, dar la mai multe vizite isi da drumul.Nici vorba de ceva extra, nici macar sarut.Tinerica la 20 de ani, cu prieten :pIn schimb recomand celor care apreciaza un corp frumos si o fata silitoare in masaj sa nu fie chiar ca o l**** trista.

Link spre comentariu

Am vizitat si eu salonul din C. Brancusi,la telefon mi sa spus ca sant 10 fete la salon iar cand am ajuns miau fost prezentate doar trei numele nu le mai retin,am ales pe una blonda micuta in jur de 1.60 ,cu sani maricei dar moi,mia zis ca e din baia mare ,ma condus in camera din jos unde era un acvariu cu pesti,dusul de gel era gata am stors flaconul, pe pat a pus un cearsaf de hartie,dupa dus a inceput masajul in care se vede ca nu are experienta de loc ,plus ca nu era epilata,se poate atinge fata in orice zona accepta sarutul de sex nu am intrebat,platit 100 de ron inainte fetei

Link spre comentariu
Vizitator caramia
Reputație: 0
da tu la care ai fost de a acceptat sa fac O+N?
Explicam mai sus. Ca sa intelegi: nu prea frecventez "saloane" und epot obtine maxim o laba. Doar daca sunt foarte incarcat si nu gasesc variante. Or, asta mi se intampla rar... :) Am vizitat acest salon de 2 ori: o data demult, pe Negoiu...atunci am mers tintit, vasusem o poza cu o tipa pe care mi s-a pus pata...mi-a placut enorm "ambalajul" ei...am mentionat mai sus de ce ! A doua oara a fost la noua locatie. Am ales una, repet, nu i-am retinut numele de scena....Toate astea stiind ca n-am sa revin prea curand, stiind ca exista o oarecare fluctuatie de personal, stiind ca nu-mi place sa dau bani pentru o laba etc. NU am mentionat nimic in plen, mi-am manifestat dorintele in momentul in care am ajuns in camera. N-am spus nicaieri ca e o practica acolo, ci ca eu am avut sansa de a o nimeri pe cea care trebuia...Lamurit ?
Link spre comentariu
Era pe Negoiu o tipa bruneta' date=' f buna mai corpolenta putin, Raluca, cica a deschis ea salonul ei personal, dar nu ii de gasit :) nu stiti cumva?[/quote']Cred ca e vorba de o tipa ce aparea pe placere.ro sub pseudonimul dream4u. Eu am intrat in discutii cu ea pe acel site, si m-am inteles pentru o intalnire romantica insa a cerut 500 lei pentru masaj + sex si mi s-a parut enorm asa ca am abandonat pista.
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Saptamana acesta am ajuns si eu din greseala la locatia cu pricina de pe C.Brancusi, indus in eroare de o d-soara care l-a telefon mi-a confirmat ca "nu suntem salon de masaj, suntem cateva fete in apartamentul nostru..., pretul este de 150 pt. o finalizare, 200 pentru 1h cu tot cu penetrare cu jucarii, 300 show lesbi cu tot cu penetrare cu jucarii.. lucru care m-a facut sa cred ca sigur primes "mai mult decat o laba" . Am ajuns la casa dupa al 2-lea telefon in care mi-au spus locatia, o d-soara draguta bruneta 1.70 mi-a deschis usa si m-a condus la etaj unde alte 3 d-soare dragute stateau in pozitie de drepti pentru a fi alese. Am ales-o pe "Andrada" - cel putin asa s-a recomandat, f. draguta la fatza, bruneta cu parul lung, epilata, bronzata uniform la solar, f. curata si ingrijita, sani medii, tari la fel si carnitza super. 22 ani afirmativ, foarte curata si ea si locatia. Din pacate mai mult de o ungere cu ulei caci masaj nu poate fi numit, si o laba lunga de aprox 30 min, intrerupta de un cuninlingus de aprox 5 minute oprit de ea nu am putut obtine, chiar daca am vrut sa plusez. Din pacate penetrarea cu un vibrator destul de mic nu a fost facut-o decat de ea, si aia doar 1-2 cm. (mi-a parut rau dupa cei 70 de lei pe care i-am dat in plus pentru vibrator). Afirmativ nici una din fetele care erau prezente nu accepta mai mult chiar daca plusati. Nu cred ca o sa mai revin.

Link spre comentariu

nu stiam daca sa postez si eu aici ca sa nu sune a reclama.experienta de la salonul Raiza a fost prima si singura ( pana acum :) ) mea experienta in acest ' domeniu '.De mult timp eram curios sa apelez la asa ceva si intr-o dimineata m-am decis asupra acestui salon ( inca nu stiam de aces site ). Am vorbit mai intai pe messenger, am cerut toate datele necesare linistii mele sufletesti ( fiind prima experienta ) si dupa lungi dezbateri eu cu mine am decis sa ma duc.Am sunat la telefon..mi-a spus sa sun la usa in 5 min ...zis si facut. Ajuns acolo am gasit 2 domnisoare disponibile. Am primit dinnou informatii despre ofertele din care puteam sa aleg , am ales masajul simplu timp de o ora 130 lei ( daca ajungeam inainte de ora 14 era 100 lei....am ajuns la 14:20 ma rog.. ) . Am ales o domnisoara dintre cele 2 care mi s-a parut mai cu chef de joaca si am mers in camera. Domnisoara : nu ii mai retin numele exact...ca eram concentrat sa ma uit la cele 2 fete cum arata nu cum le cheama :D + eram emotionat. Blonda , 1.60-65, 50 kg arata foarte bine, imbracata in tocuri + blugi + corset foarte sexy. Mi-a spus ca se pot face si mai multe finalizari dar in timp de o ora. De alte metode inafara de HJ nu am intrebat pentru ca nu eram interesat. I-am raspuns ca o luam incet si vedem ce se intampla. Domnisoara foarte amabila si prietenoasa m-a invitat la un dus in 2 ( de apreciat ) . Apoi am mers in pat , mi-a facut un masaj de relaxare destul de bine executat ( eu mai avand experiente cu saloane de masaj ' regulamentare ' ) . Dupa aceea m-a intors pe spate , s-a frecat de mine cu sanii , m-a lasat sa ii sarut sa o sarut pe gat , sa o ating peste tot dar fara penetrare cu degetul. Apoi la initiativa mea am trecut in pozitia 69 unde am putut sa ii admir posteriorul superb ( parte a corpului femeii pe care pe mine ma atrage cel mai mult ) . Nu m-am putut abitne si i-am oferit un cuningulus si anilingus care s-a vazut ca i-au placut. Gemea...dar nu exagerat deci era 'sincera' + s-a umezit bine de tot iar cand o penetram cu limba se misca astfel incat sa intre cat mai mult. M-am abtinut cu greu sa nu o penetrez si cu degetele sau cu altceva :). Apoi ( alt semn ca i-a placut ) s-a intors spre mine , s-a urcat pe gura mea ( nu stiu sa explic altfel ) ca sa ii mai ofer un sex oral ...in timp ce ea ( cu greu totusi ) continua sa il maseze pe cel voinic.Recunosc ca la un momendat , stiind ca mai am vreo 15-20 min , si simtind ca sunt pe punctul de a termina i-am zis sa o lase mai incet . Eram constient de faptul ca o a 2a finalizare nu se poate in 15 min si vroiam ca placerea ce o simteam in acel moment sa dureze cat mai mult.In final am terminat pe sanii ei , m-a sters , ne-am imbratisat. Am mers dinnou impreuna la dus . Apoi m-a condus jos la usa ( tot ea ) , nu inainte de a se asigura ca nu sunt alti clienti prin zona. Ne-am imbratisat iar cu promisiunea de a o mai vizita pe viitor.In concluzie . : Salonul : camere foarte foarte frumoase , bine aranjate, curate. Baia la fel. Prosoape mari, curate etc.Fetele : doar 2 am vazut + ' receptionera ' ...aratau foarte bine ( peste medie din ce am vazut pe aici + pe alte siteuri de saloane erotice )Domnisoara cu pricina : foarte draguta, amabila , in primele minute ale masajului am vorbit foarte deschisi unul cu altul despre cam orice. + mare PLUS : dus impreuna inainte si dupa masaj. Nu m-a grabit deloc . nota 10 ( pentru ce am platit masaj + finalizare cu mana )Tarif : 100 lei inainte de ora 14 ( ma gandesc ca de la 8 la 14 ) , 130 lei dupa ora 14. Sunt mai multe fete ce lucreaza pe 2 schimburi . de zi si de noapte.Treaba e ca eu nu am cu ce compara fiind prima si singura experienta de aceea nu vroiam sa postez sa nu sune a reclama ( dar domnul Mocu m-a certat ca nu am facut nici o recenzie asa ca uite...ca am facut-o :) ) Nota 9.5 de la mine eu dorind doar un masaj + finalizare cu mana pentru 'debut ' ...9.5 si nu 10 pentru ca nu s-a putut FK ( sarut ) + penetrare cu degetul.

Link spre comentariu

Astazi am vizitat si eu salonul raiza. Am sunat la numarul 074827244, la celalat numar nu raspunde nimeni. Am vrut sa imi fac rezervare in mod special la domnisoara Diana, pentru ca din poze mi se parea ca seamana cu Vanessa de la Redline. Bun am vorbit cu receptionera si la ora 9 ma programat la domnisoara, ea lucreaza doar noaptea, aceasta fiind ora de start.Am ajuns la ora 9 si mi-a spus ca este ocupata cu un client, dar mi-a zis ca sunt alte fete disponibile. Am refuzat si mi-a zis sa ma intorc in jumatate de ora. Am revenit si am mers in camera cu domnisoara Diana. In camera am incercat sa obtin mai mult decat un masaj, insa oricat as fi incercat nu poti obtine mai mult de atat. Am platit 150 de lei pentru un masaj nud/ ora cu o finalizare. Diana nu este Vanessa de la Redline, este dupa spusele ei noua in bransa. Este blonda, are cam 160m / 40 kg, fund bombat si sani micuti si lasati. Sincer sa fiu chiar daca ea este cea din poze, in realitate nu arata chiar asa bine si la fata nu este foarte draguta, sigur asta este parerea mea.Prestatia: la masaj se pricepe, insa eu imi doream mai mult. Ai voie sa o atingi, in rest sarutari sau alceva nu se pune problema, la fel nici oferta cu cate finalizari poti intro ora. Insa daca "termina mai repede" primesti un dush la sfarsit cu fata. Dus care consta in faptul ca te da cu gel de dus pe spate si gata tot.Concluzia: Daca vreti un masaj bun, eu zic ca se pricepe deci un +. Faza ca am facut rezevare si nu sa tinut cont de ea primeste un minus. Per total nota: 6.Poze cu fata:

post-13077-13340973506_thumb.jpg

post-13077-133409735064_thumb.jpg

post-13077-133409735067_thumb.jpg

post-13077-133409735071_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator Baicoi
Reputație: 0

Merge doar o singura finalizare? (Pt. ca spuneai de "terminat mai repede".) In poze mi se pare ca se vede destul de bine fatza fetei, cred ca daca ai vizitat-o poti spune daca e ea sau nu.

Link spre comentariu
Merge doar o singura finalizare? (Pt. ca spuneai de "terminat mai repede".) Re: Eu am primit doar o finalizare si pentru ca m-a "terminat mai repede" am primit si dush asistat.In poze mi se pare ca se vede destul de bine fatza fetei' date=' cred ca daca ai vizitat-o poti spune daca e ea sau nu.Am spus ca nu este Vanessa, doar semana in poze, in realitate nu.[/quote']
Link spre comentariu
Vizitator mocu
Reputație: 0

pentru @ram292: colegul @baicoi a pus urmatoarea intrebare (citez): "In poze mi se pare ca se vede destul de bine fatza fetei, cred ca daca ai vizitat-o poti spune daca e ea sau nu.". Asta s-ar traduce cam asa: fata din pozele atasate este cea care ti-a aplicat "tratamentul cu ulei"? Nu Vanessa, sau alte indience erau in discutie. Poate in discutia ta ce o porti cu tine insuti este in discutie acea Vanessa. Pe @baicoi il interesa daca fata din acele poze atasate recenziei tale este de gasit la salonul "uleios" Raiza.De la mine: -1 = prima data citesti, apoi gandesti/procesezi dupa care scrii (optional, dar de preferat).

Link spre comentariu
Ai dreptate mocule' date=' am inteles gresit intrebarea. Da dominsoara este cea din poze si o poti gasii la raiza baicoi.[b']pentru @ram292[/b]: colegul @baicoi a pus urmatoarea intrebare (citez): "In poze mi se pare ca se vede destul de bine fatza fetei, cred ca daca ai vizitat-o poti spune daca e ea sau nu.". Asta s-ar traduce cam asa: fata din pozele atasate este cea care ti-a aplicat "tratamentul cu ulei"? Nu Vanessa, sau alte indience erau in discutie. Poate in discutia ta ce o porti cu tine insuti este in discutie acea Vanessa. Pe @baicoi il interesa daca fata din acele poze atasate recenziei tale este de gasit la salonul "uleios" Raiza.De la mine: -1 = prima data citesti, apoi gandesti/procesezi dupa care scrii (optional, dar de preferat).

Oricum daca ii sa o luam asa' date=' intrebare nu isi are rostul pentru ca in post am precizat "Sincer sa fiu chiar daca ea este cea din poze, in realitate nu arata chiar asa bine si la fata nu este foarte draguta, sigur asta este parerea mea." Tocmai de aceea nu stiam daca se refera la faptul ca e cea din poze sau daca este Vanessa. Infine spor la treaba si pe viitor am sa fiu si eu mai atent.[/quote']
Link spre comentariu
Vizitator Baicoi
Reputație: 0

Ma refer daca fata din pozele cu inscriptia "Diana" este existenta sau o poza de pe net? Din ce scrii tu ghicesc ca ar fi intr-adevar domnisoara care te-a muls insa fotograful ar fi fost foarte iscusit. Insa vroiam un raspuns ferm.Vad ca multi confutadori prefera sa descrie vag fata vizitata (gen 'am fost la una blonda'), pe cand e foarte simplu de identificat fata pe homepage () si dat un link direct, incarcat pozele aici sau pur si simplu dat numele de scena.Pe mine personal m-ar interesa pareri referitoare la Denisa, Sara, Paula, Catalina si Anca si evtl. .Corina, Tania si Cristina. (Imi plac blondele.)Altceva: Tipele chiar poarta incaltamintea din poze? Recunosc ca am un shoefetish si nu mi-o inmoaie nimic mai mult decat fete care apar in slapi.

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Saptama trecuta ies si eu din unul din mallurile noastre cu testiculele pline si mintea infierbantata de efortul de a decide la care domnisoara prestatoare sa apelez pentru o mica usurare. Ma apropii de masina si vezi minune, un pliant sub stergatorul de parbriz, facand reclama salonului de masaj de pe strada Brancusi. Va dati seama cu totii ca am interpretat acest eveniment ca pe un semn venit din ceruri, desi nu-mi place sa frecventez saloanele astea de masaj cu tzaspe de fete care presteaza in rotatie, te rezolva pe banda rulanta, daca-ti devine una draga, astazi este, maine nu mai dai de ea, ei, din toate aceste motive mi-am facut un obicei, ca daca aflu de o fata buna, ma duc direct la tinta, o caut direct pe ea, si nu am surprize si frustrari. Cum de exemplu era Diana de pe strada Horea in apropierea garii, sau Vanessa de la Red Line, o bijuterie de fata, daca imi puteam permite o luam de nevasta, sau Monica de la Prelude, care nu ajunge in urma celor doua din punctul meu de vedere, dar se implica si ea si e foarte amabila. Ei, din considerentele de mai sus, am asteptat o zi, in care imi puneam problema in felul urmator: daca dau de vreo bunatate la acest salon, daca descopar pe una de calibrul Vanessei, poate ca, poate ca, si tot asa m-am convins in aproximativ 24 de ore sa vizitez salonul. Am sunat, mi-a raspuns o voce draguta, comunicandu-mi scorurile care incepeau de la suma de 130 ron si urcau pana la 300 parca cu show-lesbi. Am ajuns la fata locului, mi-a deschis usa o d-soara simpatica si tatuata, intram si cu ea cu mare placere dar cred ca era numai receptionista, in orice caz m-a condus la etaj unde ma astepta doua echipe de fotbal feminin, si nu mi-a dat de inteles cu nimica ca ar presta si ea. Ei, repet, la etaj erau o sumedenie de fete, asa de multe incat nici nu le puteam analiza minutios, dar mi-a atras atentia o domnisoara inalta, cu parul negru vopsit, cu make-up putin cam exagerat dar de bun gust, cu un corp superb si foarte zambitoare. N-am stat prea mult pe ganduri, am ales-o pe ea, s-a prezentata a fi Roxana sau Ruxandra, nu-mi mai amintesc exact, dar in mod sigur una sau alta. M-a invitat in camera, curata de altfel si cu baie proprie, cu cearsaf de hartie de unica folosinta, intr-un colt al camerei am vazut ca este o rola din hartia asta, si evident se schimba dupa fiecare client, modalitate mult mai igienica dupa parerea mea, decat sa spele cearsafurile textile, lucru ce poate deveni foarte gretos dupa o perioada. Am vazut la un salon un cearsaf care desi era curat, scos in fata mea din dulap, calcat si impaturit, avea niste pete de ulei pe ea, care te duceau cu gandul la ce ar mai putea salaslui intre fibrele alea, incat daca ma gandesc la asta chiar si pana in ziua de azi simt o mancarime pe capul organului. Dar revenind la domnisoara noastra, vroia neaparat sa ma convinga sa optez pentru un masaj cu doua fete la 150 de roni, refuzand acest lucru, in speranta ca poate daca este singura imi permite anumite lucruri, iar prezenta unei colege s-ar putea sa aiba efect restrictiv asupra comportamentului ei. Dupa un dus scurt efectuat de ea, eu veneam de acasa cu temele facute, m-a pus pe burta si a inceput sa-mi aplice o tentativa de masaj, placuta de altfel, dar nu ceva senzational. Musai sa mentionez ca domnisoara avea un corp de zile mari, fara exagerari, e genul de fata pe care daca o vezi la mall sau pe strada, iti vine sa dai o fuga pana la buda si sa-ti provoci singur anumite senzatii. Nu m-am putut abtine, si cand m-am intors pe spate, iare ea inceput sa-mi stimuleze bijuteriile, am pus-o cu fundicul peste gura mea, si i-am aplicat un cunnilingus, gest care in mod sigur i-a provocat placere, asa incat ca mi-a strans scula ca si cu clestele, si-l freca tare de tot in timp ce gemea cu voce tare. Incercam sa o mai domolesc, sa nu se grabeasca atat de tare, sa ma stimuleze cu miscari mai fine, dar n-aveai cu cine vorbi, fata era in extaz, si m-a terminat in doua secunde. A urmat o palavrageala de aproximativ 15 minute in care nu m-a lasat sa o sarut pegura de parca eu as fi mancat usturoi cu o seara inainte, am luat initiativa sa-i fac un oral, dar din ceva motive isi tinea picioarele foarte incordate, simteam ca nu suntem pe acelasi lungime de unda, asa ca am renuntat. Deodata brusc m-a invitat sa facem un dus de ramas bun, moment in care mi-am dat seama ca in interpretarea lor timpul de o ora incepe sa decurga din momentul in care suni la poarta. Cam astea am de zis despre aceasta experienta. Din pacate n-am descoperit nimic de talia domnisoarelor amintite mai sus, n-am ramas cu o experienta pe care as vrea neparat s-o repet, a fost o laba banala cu o domnisoara frumoasa, atractiva, dar superficiala, una oarecare si fara pretentii de a ramane mult timp de acum incolo in memoria colectiva a cercului nostru restrans.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator Adrienutza
Reputație: 0

Care mai stie ceva de tipa aia de pe Negoiu studenta la educatie fizica stiu ca a prestat si pe Brancus, Andrada parca era numele de scena sau Alina?


Mai sti ceva de tipa de la educatie fizica Andrada parca sau Alina?
Eu am vizitat acest salon imediat dupa ce au parasit locatia de pe Negoiu. Eram "plin" si in ziua respectiva n-am prins nimic altceva. Asa ca' date=' desi nu m-a incantat niciodata acest "salon", am re-apelat la serviciile lor. Nu-mi amintesc numele de scena al celei pe care am ales-o, insa va vand un pont: odata intrati in camera i-am spus direct ca as vrea mai mult decat o laba. Si, pentru 50 lei in plus am obtinut O+N protejat. N-a fost nimic extraordinar insa am obtinut ce doream. Asadar, pentru doritori, se poate si mai mult, cu conditia sa-i propui in particular si sa existe otara de chimie.... Cat priveste masajul, eu fiind unul care apreciaza acest aspect, intr-adevar e de kkt...Apropos de perioada cand activau pe Negoiu...am prins o data o tipa traznet...era studenta la Educatie Fizica....si se vedea lucrul asta....n-am mai intalnit la nimeni o carne atat de tare...yummy yummy :D:) Din pacate, nu mai presteaza si i-am pierdut urma...[/quote']
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...