Sari la conținut

Salon Raiza - 0748272441 / 0752801530 (Str. Madach Imre nr 47 )


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Alte detalii despre Sabrina ne mai poti spune?

Aproximativ 1,70 m, 55-60 kg, sani nr. 5. Nu accepta saruturi dar oricum nu am insistat, poate cu altii e mai permisiva. Masajul a fost placut, din punctul meu de vedere e ceva banal, nu vad un masaj ca fiind bun sau rau.
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Avand chef de un masaj cu finalizare si tinand cont de faptul ca nu ma prea iau dupa zvonuri pun mana pe telefon si sun la Raiza (am citit destule pareri negative despre acest salon dar mie nu mi se pare deloc ca e asa). Am cerut o programare la domnisoara Sabrina (mai fusesem la ea in decembrie) si surpriza...chiar Sabrina era la telefon :). In 30 de minute am fost acolo si in minutul 31 am fost intampinat de o secretara foarte draguta (nu ii stiu numele). Urc sus unde ma astepta Sabrina eleganta si foarte sexy. Fata arata demential, inaltuta undeva la 170, foarte bine proportionata, sani destul de mari si foarte frumosi, toata numai un zambet. Masajul de relaxare destul de bine facut pentru o persoana care nu are studii de kineto, in multe momente m-am simtit ca si la un masaj de recuperare. Masajul erotic (ca de fapt pentru asa ceva m-am dus) extraordinar: atingeri pasionale, saruturi pe spate, suflat delicat in ureche, ce mai, stie sa te excite la maxim. Ce mi-a placut e ca stie sa isi foloseasca foarte bine toate partile corpului ei (si are un corp superb). Finalizarea glorioasa s-a facut intr-o pozitie in care eu ma puteam juca cu picioarele ei (un fetish de al meu de care vorbisem cu ea in prealabil).

Ce mai, fata este clar de recomandat mai ales daca ii spui ce anume vrei. Se pliaza foarte bine. In plus am avut timp si de conversatii si chiar ai ce sa povestesti cu ea. Si ca surpriza sa fie maxima, la sfarsit s-a oferit sa imi mai ofere cateva momente de masaj de relaxare, ceea ce nu gasesti la oricine.

Notele va las pe voi sa le dati.

De achitat 150 ron / 1 ora intreaga.

  • Like 1
Link spre comentariu

Bună seara! Am văzut mulți utilizatorii ce au scris ca redlips a fost luat sub aripa celor de pe Brâncuși! Este total eronat zvonul. Redlips s-a ÎNCHIS DEFINITIV în cluj!!! Iar noi cei de pe Brâncuși am preluat doar imobilul de pe Madach nu și firma sau toti angajatii(este adevărat ca unele maseuze de la redlips sunt la noi (dar înainte sa făcut o selecție și sunt într-un număr foarte mic care au trecut printr-o perioada de proba care a inclus și o inițiere). Iar noi ca și sa salon 'RAISA' am preluat acest imobil și ne-am mutat aici pt. Ca imobilul de pe Brâncuși este în proces de demolare și în acel loc urmează sa se construiască un bloc! O seara frumoasa va doresc și va așteptăm în continuare la noua noastră locație de pe str:Madach Imre nr:47 iar pt. Alte detalii va stam la dispoziție la tel: 0748272441 sau la numerele afișate pe site-ul nostru www.masajedelux.ro

Link spre comentariu

Salut! Nu avem și nu am avut domnișoare care au lucrat la CLEO! va așteptăm și astăzi pe timpul zilei vom lucra cu ANCA, CRISTINA, REBECA, ANTONIA, SOFIA, ANDREEA! Dacă vreți sa va faceți o idee despre cum arata domnișoarele puteți accesa site-ul nostru www.masajedelux.ro la secțiunea galerie iar pt. Programare va stam la dispoziție la numerele afișate pe site. O zi frumoasa va doresc

  • Like 2
Link spre comentariu

Salut! În seara asta vom lucra alături de domnisoarele:ALINA, ELLA, ADELINA, LAURA, IASMINA, ELENA și BIANCA Dacă doriți sa vedeți domnișoare va așteptăm pe site-ul nostru www.masajedelux.ro la secțiunea galerie! Pentru programări și alte detali va stam la dispoziție la numerele afișate pe site! O seara frumoasa

  • Like 1
Link spre comentariu

Bună seara! În seara asta vom lucra cu ALINA, LAURA, ELLA,IASMINA, SANDRA, BIANCA ȘI ALEXANDRA. Pt. A va putea face o idee despre domnișoarele cu care lucram în seara asta va așteptăm pe site-ul nostru www.masajedelux.ro la secțiunea 'galerie' iar pt alte detali și programări va stam la dispoziție la numerele afișate pe site-ul nostru! O seara frumoasa.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...