Sari la conținut

Salon Raiza - 0748272441 / 0752801530 (Str. Madach Imre nr 47 )


Postări Recomandate

Am vizitat salonul asta de mai multe ori şi pot sã spun cã e No. 1 în oraş. E curat, atmosferã plãcutã, iar fata de la recepţie e super drãguț.

Nu prea am avut preferințe la domnişoare, nu mã duc la una singurã, îmi place sã fac alegerea pe loc. Masajul depinde foarte mult de mood-ul fetelor, cât de obosite sau cum e conexiunea cu clientul. (Cum tratezi pe ei, aşa o sã fi tratat şi tu)

PS. Pe Serena trebuie sã încerce toatã lumea :)

 

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 48 minute, silversurfer a spus:

...

 Masajul depinde foarte mult de mood-ul fetelor, cât de obosite sau cum e conexiunea cu clientul. 

...

 

Asta spune tot.

Adică tradus ar veni cam asa: "o sa te simți bine dacă fata nu e obosita și dacă are chef!".

Da, asa servicii trebuie recomandate, nu-i asa?

Link spre comentariu

Vreau sa o recomand pe Bianca. O noua maseoza frumoasa, placuta, cu mult bun simt. Masajul facut de ea este de o maiestrie foarte buna. Te simti extraordinar. Este si o fata senzuala care stie sa te faca sa simti cu adevarat arta erotismului. Aspectul ei este unul mai voluptuos. E frumoasa. Merita vizitata. Si e destul de receptiva la dorintele clientului. In limita bunului simt. Evident

Eu ii dau nota 9,50 si am sa mai revin la ea .

 

Link spre comentariu
  • Oras:Pă tâmpa
  • Oras:Pă tâmpa

Vizitat salonul, am ales-o pe Aida (mică de statura cam 1.60) care a fost top pentru mine, voi reveni și cu alta ocazie, a fost prima oară când am fost la un masaj erotic. Aida a fost foarte drăguța cu mine, masajul a fost unul soft așa cum i-am cerut fetei și ea s-a conformat dorințelor mele. AIDA este o fata căreia ii place sa vorbească, și asta am apreciat foarte mult. Te pup Aida, pe data viitoare! 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Salutare, in primu rand vreau sa va zis ca a fost prima experienta a mea la un salon de masaj, deci nu stiam la ce sa ma astespt. Am ramas placut impresionat de acest salon. Am ajuns acolo, fata de la receptie a fost super draguta si mi-a prezentat-o pe Adela. Am intrat cu ea in camera, unde totul a fost super curat, am facut un dus si a inceput masajul. Nu ma asteptam sa fie asa de bine pana la final, a fost peste asteptari. Dupa prima sedinta cu Adela, am avut ocazia sa o cunosc si pe Alexandra care este la fel de open-mind! Ambele fete au avut un click pentru mine si au resit sa imi ofere o experienta care cu siguranta o sa o repet cat mai des!

 

Tin sa le multumesc frumos ambelor fete(Adela si Alexandra) pentru experienta frumoasa si relaxanta pe care mi-au oferit-o! 
 

de revenit? Cu siguranta!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Salut baieti!

Am fost la masaj la acest salon si am ales-o pe Aida

Programare realizata lejer la telefon

Ajuns la locatie, m-a intampinat cu drag tipa foarte simpatica de la receptie

Mi-a prezentat cateva fete care erau disponibile si am mers la masaj cu Aida

O sa ii dau notele urmatoare

Aspect 9

Igiena 10

Masaj relaxare 9

Masaj erotic 9.75

Atitudine 9.50

Foarte priceputa ca si maseoza

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Salut. Dati o mana de ajutor rog-va unui coleg nou , adica eu proaspat mutat in minunatul Cluj , ce ar vrea sa mearga pentru prima data la acest salon si alcatuiti un top 3 al domnisoarelor ce presteaza aici . Ma refer la implicare , aspect fizic , permisivitate etc . Multumesc.   

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 21 ore, Horia74 a spus:

Salut. Dati o mana de ajutor rog-va unui coleg nou , adica eu proaspat mutat in minunatul Cluj , ce ar vrea sa mearga pentru prima data la acest salon si alcatuiti un top 3 al domnisoarelor ce presteaza aici . Ma refer la implicare , aspect fizic , permisivitate etc . Multumesc.   

Topul meu:

1.Anca

2.Adelina

3.Alexandra

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 28 minute, masajedelux a spus:

Va asteptam (Sambata 09.04.2022) sa va relaxati alaturi de minunatele noastre domnisoare, pline de pasiune si erotism ...

...

 

Madach, felicitări pentru modul în care ați început sa prezentați programul de lucru pentru ziua următoare.

Încă o data FELICITARI!!!

P.S.: Cleo știe de aceasta inițiativa?

Link spre comentariu
On 4/8/2022 at 9:46 PM, altu2 said:

 

Madach, felicitări pentru modul în care ați început sa prezentați programul de lucru pentru ziua următoare.

Încă o data FELICITARI!!!

P.S.: Cleo știe de aceasta inițiativa?

Felicitari!!observ ca ai un like si de la Cleo care de doua zile nu mai afiseaza programul 

  • Like 1
Link spre comentariu
10 hours ago, masajedelux said:

Buna😚

Va asteptam (Marti 12.04.2022) sa va relaxati alaturi de minunatele noastre domnisoare, pline de pasiune si erotism si nerabdatoare sa va incante cu clipe magice:


Bianca (masaj relaxare standard+masaj erotic intens+masaj erotic senzual+dus asistat)

-1 H -160 RON
-1 H -200 RON (PERMISIV)

Beatrice (masaj relaxare standard+masaj erotic senzual+dus asistat)

-1 H -160 RON
-1 H -200 RON (PERMISIV)


Ana (masaj relaxare intens+masaj erotic intens+FK+masaj erotic senzual+jucarii erotice+sado+cuplu+dus asistat)

-1 H -160 RON
-1 H -200 RON (PERMISIV)

Adelina (masaj relaxare standard+masaj erotic intens+masaj erotic senzual+dus asistat)

-1 H -160 RON
-1 H -200 RON (PERMISIV)

Noapte:

Denisa (masaj relaxare standard+masaj erotic standard+jucarii erotice+sado+dus asistat)
-1 H -160 RON

-1H - 200 RON (JUCARII)

Laura (masaj relaxare intens+deep tissue+masaj erotic standard+masaj prostatic+jucarii erotice+dus asistat)
-1 H -160 RON

-1 H - 200 RON (JUCARII) 

Sorana (masaj relaxare standard+masaj erotic standard+dus asistat)
-40 min -140 RON
-1 H -160 RON

Ligia (masaj relaxare standard+masaj erotic standard+jucarii erotice+dus asistat)
-1 H -160 RON

-1 H -200 RON (JUCARII)

Sonia (masaj relaxare standard+masaj erotic intens+masaj erotic senzual+dus asistat)

-1 H -160 RON
-1 H -200 RON (PERMISIV)

Sandra (masaj relaxare intens+masaj erotic standard+jucarii erotice+show lesbi+dus asistat)
-1 H -160 RON

-1 H -200 RON (JUCARII)

 

Va invitam sa va lasati purtati pe aripile senzualitatii alaturi de domnisoarele noastre, alegand oricare din tipurile de masaj pe care vi le punem la dispozitie. Pentru o prima impresie asupra noastra si a serviciilor pe care le oferim, va propunem sa vizitati site-ul nostr u: www.masajedelux.ro, unde veti putea gasi informatii referitoare la preturi, oferte, date de contact, dar si o vasta gama de poze cu domnisoarele noastre in ipostaze care sa va incite.

Pentru programari ferme, va asteptam cu un apel la urmatoarele numere de telefon:

- 0755826127

- 0748272441

Foarte frumoasa prezentarea fetelor! jos palaria!

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
1 oră în urmă, masajedelux a spus:

KARINA (masaj relaxare intens+masaj erotic intens+jucarie erotica+dus asistat)

-1H -160 RON

-1H -200 RON (PERMISIV)

Karina de pe Madach, din câte știu eu, e aceiași cu Karina de pe Inau  adică de la stabilimentul #1 al acționarului principal, recte Cleo.

La Cleo, Karina are în "meniu" și FK, pe Madach de ce e lipsa în oferta?

P.S.: intrebare din public.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...