Sari la conținut

Postări Recomandate

Salut,Folosind functia 'search' si negasind nimic, m-am decis sa deschid un nou thread.A fost cineva pe la 'domnisoara' ?Anuntul suna asa: ANDRA, poze noi, sclava pasiunii tale te asteapta intr-o locatie luxoasa pt a-ti satisface toate poftele, oral normal timp de o ora. Rog seriozitate si discretie, 05 Aug 20:54 0785.851.205

post-12052-133409717363_thumb.jpg

Link spre comentariu

Am sunat-o eu la cateva zile dupa ce am vazut-o aici. Am vrut sa fac o programare pentru a doua zi. Initial mi-a zis ca lucreaza dupa-amiaza si mi-a propus ora 17. Cum la 17:30 termin la birou si merg spre casa, nu am putut sa accept ora asta si atunci a fost de acord cu ora 15. Culmea e ca nu am putut sa ajung eu, am incercat sa o sun sa ii spun ca nu ajung dar avea telefonul inchis. I-am trimis un mesaj care nu "se livrase" destul de aproape de ora 15. Nu stiu daca pana la urma l-a primit sau nu pentru ca am sters mesajul si nu am mai primit confirmarea. Ca si locatie mie mi-a zis ca e pe undeva pe Magheru, pe langa galeriile Orizont.Am perseverat si am incercat luni sa dau de ea din nou dar de data asta mesajul a fost ceva de genul: "Abonatului i-a fost restrictionat accesul la apelurile primite".Voi mai incerca, din poze pare sa merite si are si cateva semne distinctive care te asigura daca realitatea e la fel cu pozele.Bafta!

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator chuckychuck
Reputație: 0

Am vorbit cu ea la tel si mi-a spus ca incepe programul dupa ora 19:00 si sta toata noaptea, pana dimineatza la 9-10. O sa incerc sa ajung la ea dimineata, dar mi-e frica , ca o s-o gasesc foarte obosita si numai chef de sex nu o sa aiba ea :P.

Link spre comentariu

Buna seara tuturor !!!Cred ca am mai vazut poze cu tatuajul ei pe aici pe undeva, in vre-o discutie , dar nu cu numarul la care raspunde. Anuntul e in felul urmator :ANDRA, poze noi, sclava pasiunii tale te asteapta intr-o locatie luxoasa pt. a-ti satisface toate poftele, oral, normal timp de o ora. Rog seriozitate si discretie, pozele imi apartin, 0764.180.885 Pret 200LCu pozele atasate.Dornic de ceva actiune, undeva pe la inceputul lunii septembrie, intru pe A.T. si ma opresc la pozele cu duduia Andra care pareau foate reale (nu aveam chef de tepe). Notez numarul ei, si a inca cateorva de rezerva, si ies prin centru sa rezolv cate ceva indatoriri zilnice. Termin treaba undeva pe la 2 noaptea si pun mana pe telefon si sun. Raspunde din prima si prezinta meniul : sex normal si oral la pretul de 200 de ron / h. Intreb, cate finalizari intra in meniu? Raspuns , cte poti !Locatie , galeriile orizont, de la universitate catre romana , primul semafor la stanga , pe colt vezi un raiffeisen bank. Stabilim intr-un sfert de ora(eram in zona). Ajung, o sun , ma ghideaza printr-un gang de bloc , a doua scara , imi da codul de acces in scara si imi spune etajul. Cand ajung, deschide usa, bruneta din poze (usor de recunoscut dupa tatuajul de pe abdomen). Ma invita in dormitor (exact dormitorul din poze). Are cam 170-175, ochii albastrii si arta exact ca in poze. Mai are o colega , pe care nu am vazut-o. Schimbat 2 vorbe , decartat 200 pentru o ora. Primit prosop curat si mers la dus. Nu prea functiona bine dusul avea mici probleme de actionare (intre timp au fost rezolvate). Mers si ea la dus si ne apucam de treaba. Oral fara caciulita cu tendinte de deep. Ii place , se implica . La normal schimbat cateva pozitii, ii place misionar, geme placut, se vede ca vrea. Are sanii mici si cred ca e un pic complexata de lucrul asta, a stat pana la al doilea numar cu sutienul pe ea. Din discutiile dintre numere am inteles ca a avut vre-o 90 de Kg si a slabit pana pe la vre-o 50-55 in prezent. Are si un copil. Ca superlative este faptul ca se umezeste natural si foarte repede, face baie dupa fiecare finalizare , face un masaj excelent, meticulos si in timpul actiunii are telefonul pe silentios si nu il baga in seama.Note :oral = 9 (pentru tendintele de deep),normal = 9 (arata ca ii place, se exteriorizeaza)anal = nu m-a interesataspect = 8,5 ( se cunoaste ca merge la solar)curatenie = 10 (dus dupa fiecare numar) GFE = 9,5 ( a precizat ca se adapteaza in functie de client)Pana in prezent eu am mai fost de 3 ori in vizita pe la ea. Daca va plac fetele cu sanii mici si fundul mai marisor , o recomand.Intre timp se pare ca a mai scazut si pretul.

post-14958-133409720937_thumb.jpg

post-14958-133409720938_thumb.jpg

post-14958-133409720939_thumb.jpg

post-14958-13340972094_thumb.jpg

post-14958-133409720941_thumb.jpg

post-14958-133409720942_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Salut,Multumim pentru informatii .Inca 2 intrebari :1. FK accepta? Si daca da,ce nota ai da pt asta?2. Finalizare orala accepta?

Buna seara tuturor !!!Cred ca am mai vazut poze cu tatuajul ei pe aici pe undeva' date=' in vre-o discutie , dar nu cu numarul la care raspunde. Anuntul e in felul urmator :ANDRA, poze noi, sclava pasiunii tale te asteapta intr-o locatie luxoasa pt. a-ti satisface toate poftele, oral, normal timp de o ora. Rog seriozitate si discretie, pozele imi apartin, 0764.180.885 Pret 200LCu pozele atasate.Dornic de ceva actiune, undeva pe la inceputul lunii septembrie, intru pe A.T. si ma opresc la pozele cu duduia Andra care pareau foate reale (nu aveam chef de tepe). Notez numarul ei, si a inca cateorva de rezerva, si ies prin centru sa rezolv cate ceva indatoriri zilnice. Termin treaba undeva pe la 2 noaptea si pun mana pe telefon si sun. Raspunde din prima si prezinta meniul : sex normal si oral la pretul de 200 de ron / h. Intreb, cate finalizari intra in meniu? Raspuns , cte poti !Locatie , galeriile orizont, de la universitate catre romana , primul semafor la stanga , pe colt vezi un raiffeisen bank. Stabilim intr-un sfert de ora(eram in zona). Ajung, o sun , ma ghideaza printr-un gang de bloc , a doua scara , imi da codul de acces in scara si imi spune etajul. Cand ajung, deschide usa, bruneta din poze (usor de recunoscut dupa tatuajul de pe abdomen). Ma invita in dormitor (exact dormitorul din poze). Are cam 170-175, ochii albastrii si arta exact ca in poze. Mai are o colega , pe care nu am vazut-o. Schimbat 2 vorbe , decartat 200 pentru o ora. Primit prosop curat si mers la dus. Nu prea functiona bine dusul avea mici probleme de actionare (intre timp au fost rezolvate). Mers si ea la dus si ne apucam de treaba. Oral fara caciulita cu tendinte de deep. Ii place , se implica . La normal schimbat cateva pozitii, ii place misionar, geme placut, se vede ca vrea. Are sanii mici si cred ca e un pic complexata de lucrul asta, a stat pana la al doilea numar cu sutienul pe ea. Din discutiile dintre numere am inteles ca a avut vre-o 90 de Kg si a slabit pana pe la vre-o 50-55 in prezent. Are si un copil. Ca superlative este faptul ca se umezeste natural si foarte repede, face baie dupa fiecare finalizare , face un masaj excelent, meticulos si in timpul actiunii are telefonul pe silentios si nu il baga in seama.Note :oral = 9 (pentru tendintele de deep),normal = 9 (arata ca ii place, se exteriorizeaza)anal = nu m-a interesataspect = 8,5 ( se cunoaste ca merge la solar)curatenie = 10 (dus dupa fiecare numar) GFE = 9,5 ( a precizat ca se adapteaza in functie de client)Pana in prezent eu am mai fost de 3 ori in vizita pe la ea. Daca va plac fetele cu sanii mici si fundul mai marisor , o recomand.Intre timp se pare ca a mai scazut si pretul. [/quote']
Link spre comentariu
Buna seara tuturor !!!Cred ca am mai vazut poze cu tatuajul ei pe aici pe undeva' date=' in vre-o discutie , dar nu cu numarul la care raspunde. Anuntul e in felul urmator :ANDRA, poze noi, sclava pasiunii tale te asteapta intr-o locatie luxoasa pt. a-ti satisface toate poftele, oral, normal timp de o ora. Rog seriozitate si discretie, pozele imi apartin, 0764.180.885 Pret 200LCu pozele atasate.Dornic de ceva actiune, undeva pe la inceputul lunii septembrie, intru pe A.T. si ma opresc la pozele cu duduia Andra care pareau foate reale (nu aveam chef de tepe). Notez numarul ei, si a inca cateorva de rezerva, si ies prin centru sa rezolv cate ceva indatoriri zilnice. Termin treaba undeva pe la 2 noaptea si pun mana pe telefon si sun. Raspunde din prima si prezinta meniul : sex normal si oral la pretul de 200 de ron / h. Intreb, cate finalizari intra in meniu? Raspuns , cte poti !Locatie , galeriile orizont, de la universitate catre romana , primul semafor la stanga , pe colt vezi un raiffeisen bank. Stabilim intr-un sfert de ora(eram in zona). Ajung, o sun , ma ghideaza printr-un gang de bloc , a doua scara , imi da codul de acces in scara si imi spune etajul. Cand ajung, deschide usa, bruneta din poze (usor de recunoscut dupa tatuajul de pe abdomen). Ma invita in dormitor (exact dormitorul din poze). Are cam 170-175, ochii albastrii si arta exact ca in poze. Mai are o colega , pe care nu am vazut-o. Schimbat 2 vorbe , decartat 200 pentru o ora. Primit prosop curat si mers la dus. Nu prea functiona bine dusul avea mici probleme de actionare (intre timp au fost rezolvate). Mers si ea la dus si ne apucam de treaba. Oral fara caciulita cu tendinte de deep. Ii place , se implica . La normal schimbat cateva pozitii, ii place misionar, geme placut, se vede ca vrea. Are sanii mici si cred ca e un pic complexata de lucrul asta, a stat pana la al doilea numar cu sutienul pe ea. Din discutiile dintre numere am inteles ca a avut vre-o 90 de Kg si a slabit pana pe la vre-o 50-55 in prezent. Are si un copil. Ca superlative este faptul ca se umezeste natural si foarte repede, face baie dupa fiecare finalizare , face un masaj excelent, meticulos si in timpul actiunii are telefonul pe silentios si nu il baga in seama.Note :oral = 9 (pentru tendintele de deep),normal = 9 (arata ca ii place, se exteriorizeaza)anal = nu m-a interesataspect = 8,5 ( se cunoaste ca merge la solar)curatenie = 10 (dus dupa fiecare numar) GFE = 9,5 ( a precizat ca se adapteaza in functie de client)Pana in prezent eu am mai fost de 3 ori in vizita pe la ea. Daca va plac fetele cu sanii mici si fundul mai marisor , o recomand.Intre timp se pare ca a mai scazut si pretul.[/quote']Vă mulţumim pentru revizuire! Are ea nu arată anale sau lesbi?
Link spre comentariu
Salut' date='Multumim pentru informatii .Inca 2 intrebari :1. FK accepta? Si daca da,ce nota ai da pt asta?2. Finalizare orala accepta?[/quote']1. Nu stiu, nu am incercat.2. Nu stiu, nu m-a tentat. In schim pe corp accepta. La un numar mai lung m-a intrebat daca am o problema in acea seara si nu pot sa finalizez normal in preze. , sa o fac pe corpul ei.
Link spre comentariu

Salut. Fusei sa ma descarc si eu la domnisora si acum sa imi dau cu parerea Fata este Ok draguta si la fata asa ca merita incercata ,oral 8,normal 8.la pretul de acum 100 fin 150 ora e mai mult decat ok!Mai are 2 colege o blonda si o bruneta .Bruneta e dragutica foc ,apropo are cineva nr ei de tel?

  • Minus 1
Link spre comentariu

Am fost si eu la domnisoara saptamana trecutaLocatie - Romana la capatul lui 300 apartament curat , baie curata , gel de dus , patul scartaia unpicServicii - 100 fin , 150 h (2 fin) , Oral neprotejat , normal in orice pozitie fara finalizare orala , nam intrebat de fk anal si alte servicii ,Fata - Pozele reale corp frumos fara burtica , sani micuti , fatza banala , fara mirosuri , piele foarte finaPrestatie - oral destul de bun un 8 / 8,5 asa , normal destul de bun se implica se misca bine deasupra 8 , gfe 9 .Mai era o fata in apartament am vazuto doar de la spate o bruneta cam la 1,60 1.65 asa Eu unu o recomand si cred ca mai revin pe la ea pt ca are un raport foarte bun calitate/pret , se implica si se straduieste si asta conteaza ff mult pt mine.

Link spre comentariu

Dragi confrati,Am trecut si eu in vizita pe la tanara despre care se vorbeste mai sus si pot spune ca am plecat cu inima impacata. Confirm si eu tot ce s-a spus mai sus.Locatie: 10GFE: 9Oral: 8 ( as fi dat 10 daca facea si CIM sau COF ) - dar cu toate acestea face neprotejat si face bine.Normal: 9 ( cu toate ca dat fiind ora tarzie la care am fost nu am putut sta decat o tura, presimt ca o sa fie o "relatie" benefica pe viitor )Anal: nu face ( dar accepta ceva tachinari in zona cu pricina )Nu stiu sincer daca a fost placere cu adevarat din partea ei, dar nu a arat contrariul...In concluzie va recomand cu draga inima sa popositi prin patul ei.Tarifele : 100 Ron/Finalizare ( si nu te grabeste, dar asta nu inseamna ca trebuie sa fii cioban si sa te intinzi pana la limita ) - 150 Ron/HCius!

Link spre comentariu
  • Oras:...in lumea reala
  • Oras:...in lumea reala

Am o nelamurire: in pozele postate tatuajul apare pe partea dreapta a abdomenului inferior, poate pentru a acoperi o cicatrice lasata de o interventie chirurgicala de extirpare a apendicelui; insa intr-una dintre poze, ce in care se sprijina de fotoliu, tatuajul apare pe partea stanga a abdomenului inferior si, mai mult, lipseste de pe partea dreapta.Nu era un tatuaj permanent? Poza cu fotoliul nu ii apartine?


Si inca ceva: in anunturile prezente acum pe AT spune: ANDRA, sex total. Te invit la mine pt. a-ti satisface poftele, sex oral, sex normal si anal sunt o fata fara inhibitii si fara prejudecati, imi place sa combin util cu placut, poze reale, pup, Face mai nou anal?
Link spre comentariu
  • Oras:...in lumea reala
  • Oras:...in lumea reala

Va salut!Am vizitat-o saptamana trecuta in blocul cu galeriile Orizont: - apartament cu 2 sau trei laboratoare dintre care eu l-am incercat pe cel situat chiar in fata intrarii; pat un pic incomod, insa pentru oglinda montata pe usa dulapului de haine merita efortul- 3 domnisoare acolo, dintre care pe Andra o recunosti usor dupa tatuajul de pe abdomen, din partea dreapta; pe celelalte nu le-am cunoscut, insa am vazut-o cu coada ochiului pe una mai scunda, cu parul scurt, miniona, cu sani mici- prosop curat, dar lipsa papuci si gel de dus barbatesc- sani mici are si Andra, iar carnea nu pot spune ca este asa tare cum iti poate lasa impresia din poze; fundul ramane totusi apetisant, chiar daca nu este ferm- oralul neprotejat (la cererea clientului) executat lent, fara graba si fara dinti; acorda atentie si zonelor adiacente, insa nu ofera si FK- nici 69 sau cunnilingusul oferit pare sa nu ii faca placere pentru ca a vrut sa scape repede si sa treaca la normal- la normal am constatat ca este destul de stramta, insa singura pozitie in care s-a consumat acesta a fost cea cu ea in patru labe; asta deoarece la telefon am intrebat-o despre serviciile oferite si mi-a raspuns ca ofera si anal - am aflat in timpul actiunii ca analul NU este posibil decat cu informare in prealabil si ca el costa 50 RON in plus. Mai mult, analul nu este oferit decat clientilor cunoscuti, nu si celor noi.- intrucat la corp si la vorba mi-a placut fata (am apreciat si faptul ca nu mi-a cerut banii la inceputul actiunii) am ramas un pic acolo, asteptand ceva care sa ma determine sa raman pentru o ora; Andra a stat numai la bucatarie cu celelalte doua colege si a venit inapoi in laborator numai dupa vreo 10-15 minute si atunci probabil ca era pregatita sa treaca la nr. 2 -> deci pentru faza asta punctaj zero.- a urmat o conversatie un pic aiurea in care ea s-a scuzat ca nu mi-a spus toate conditiile inca de la telefon si mi-a promis ca data viitoare voi fi tratat altfel (ca deh, n-as mai fi client nou); tot in aceeasi conversatie fata mi-a lasat impresia ca nu i-ar pasa de felul in care m-am simtit eu, ci numai de imaginea ei pe piata (aici ma refer si la comentariile de pe forum, pe care le citeste constant, cred)La final am lasat 100 de lei pentru un oral promitator si un normal fara momente remarcabile. La pretul acesta si pentru ca locatia imi este accesibila usor cred ca voi mai face o vizita la Andra, de data asta insa cu intrare in partea din dos :D

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:...in lumea reala
  • Oras:...in lumea reala

Va salut!Revin in atentia cititorilor cu detaliile celei de-a doua vizite la Andra.Pentru ca orele tarzii din noapte m-au prins hoinarind pe la Universitate (subliniez ca nu participam la revolutia in direct nici de aceasta data :)) am apelat, ce-i drept un pic neincrezator in sansele mele, numarul Andrei si spre placuta mea surpriza fata a raspuns prompt. Mai mult decat atat, a acceptat sa ne vedem in numai 7-8 minute, cat mi-a luat mie sa ajung la locatia ei.Nu va mai plictisesc cu descrierea locatiei si a fetei pentru ca gasiti aceste informatii in postul meu precedent. Va comunic insa ce s-a schimbat, pentru ca sunt numai schimbari in bine:-> a aparut gel de dus barbatesc la baie (papuci inca nu, iar cada tot are probleme cu scurgerea)-> la OWO s-au adaugat posibilitatea de CIM si tentativele de DT-> Andra a fost mult mai dezinvolta la 69 si la cunni+fisting decat data trecuta astfel ca am ajuns sa fiu rugat sa purcedem la penetrat de orificii pentru o savoare maxima; pot spune ca ne-am simtit amandoi foarte bine la normal, de aceasta data ea avand chiar initiativa la pozitii si la ritm, intregind atmosfera cu gemete extrem de placute-> FK a aparut in peisaj, desi timid-> chiar daca am stat numai pentru o finalizare, nu am avut impus un timp limita si de aceasta data am beneficiat pe toata durata sederii mele de intreaga atentie a domnisoarei; 100 de lei lasati, ca si data trecuta, pe noptiera, la finalul activitatiiAndra are sanse mari sa ajunga printre preferatele mele daca atitudinea ei se mentine, asta in ciuda faptului ca a recunoscut ca analul nu se numara constant printre serviciile ei (cred ca nu-i place si l-a pus in anunt numai pentru ca "se cauta").P.S. Am aflat cu aceasta ocazie ca programul ei este mai mult de noapte, in timpul zilei vine doar pentru a suplini absenta vreunei colege; aviz deci amatorilor de futai nocturn!

Link spre comentariu

Incantat de recenziile "fratelui" rumburack01 am revenit la Andra , lucru pe care nu`l regret ba din contra insa am cateva precizari de facut.Fata de prima vizita , a doua vizita a fost mult mai placuta si mi sa parut o imbunatatire a serviciilor mai multa implicare desi nu pot spune ca aceste lucruri au lipsit la prima intalnire ba din contra.Daca prima data am spus asa"Prestatie - oral destul de bun un 8 / 8,5 asa , normal destul de bun se implica se misca bine deasupra 8 , gfe 9 ."Acum tin sa precizez ca oralul neprotejat a fost de nota 9 cu DT , normalul protejat de nota 9 , gfe 9.Precizarile pe care am sa le fac sper sa nui aduca nici o ofensa "fratelui" rumburack01 Fata mi`a spus clar ca nu a oferit si nu ofera CIM , a incercat anal dar doar cu cativa clienti la care marimea permitea(in prezent a zis ca nici cu clienti la care marimea permite nu mai face "ca nu e de ea" asa mi`a zis) , fata nu accepta degete in "fofo" , si nu accepa FK nici cu clienti fideli .Vampa sa mai plans ca nu anume "coleg" de al nostru care a vizitato ia spus despre forum si sa laudat ca ii face si "desface" nu stiu ce recenzie daca face x , y ,z etc. . Lovinduse de refuzul fetei acel coleg a devenit recalcitrant .In apartament mai era si DARIA cu care am avut ocazia sa conversez in pauza dintre numerele cu Andra . Legat de Daria pot sa precizez ca pozele sunt reale , este foarte sexy si daca stii sa te faci placut ai numai de castigat (ca servicii din partea ei).Tot ce am spus aici poate fi confirmat de Andra care are cont si chiar urmareste threadul.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator Robo88
Reputație: 0

Fata este super, am vizitat-o anul trecut de cateva ori oral neprotejat 9.50 , normal diverse pozitii 10, capitolul curatenie 10 . accepta cunnilingus avand o piersicuta buna si zemoasa . Recomand

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Salutare!

Am vizitat-o si eu pe Andra saptamana asta. Locatia este pe Magheru, la galeriile Orizont, EDITAT.

Am sunat-o pe la 20.30 si dupa vreo 3 incercari mi-a raspuns. M-am programat destul de repede, in juma de ora, urmand sa o mai sun cand ajung in zona

ca sa-mi explice pe unde sa intru.

Ajung la ea, ma invita direct in camera de lucru, nu stiu daca mai era cineva in casa, eu n-am vazut pe nimeni. Aspectul fizic: arata ca in poze, la fata nu e vreo frumusete dar e ok. Sanii sunt cam micuti insa compenseaza cu fundul care e putin "pufos" dar arata bine per total (e futabil).

E foarte amabila, a vrut sa ma serveasca cu suc. M-a intrebat daca vreau sa fac dus, am refuzat ptr ca facusem cand am plecat de acasa, s-a dus doar ea. I-am zis ca stau doar o finalizare, eram si pe graba, si am decartat 100 de Ron.

s-a intors de la baie si incepem actiunea cu un oral neprotejat,din picioare, destul de bine facut, cu incercari de DT, dar cam scurt. Mi-a pus prez si am trecut la normal, pe la spate. Se implica in timpul actiunii, geme frumos, da si contre, se vede frumos si tatuajul pe care il are pe spate. nu a mai durat mult si am finalizat in prezervativ.

Si acum notele: GFE : 8 (e amabila), igiena: 10 (miroase frumos, a facut si dus inainte, pielea catifelata), FK ,CIM, COF nu stiu, nu am incercat, oral: 8, normal :8

Per total o recomand, e un raport bun calitate/pret.

 

Incercati, pentru binele tuturor, sa nu mai dati prea multe detalii de localizare!

 

A.

  • Like 2
Link spre comentariu

Salut!

Am fost si eu tot prin iunie, intr-o dimineata - 3-4am; detalii prea multe despre locatie se pare ca nu e ok de dat... Magheru, curte interioara, primit numarul de interfon. Foarte amabila domnisoara, destul de comunicativa. Are si o colega din ce am auzit in cealalta camera. Are in jur de 1.68, si cam 50 de kg, sani mici, fund de milioane. M-a poftit in camera(un dormitor curat, asternuturi proaspat spalate - miroseau ca atare). Ea a plecat la dus, s-a intors, m-a poftit si pe mine. La baie curatel, gel de dus in regula.

Reintors in dormitor am stat cateva minute la mica discutie, am inteles ca fusese plecata in afara (daca imi amintesc bine) dupa care au inceput ostilitatile. Oral 7 doar pentru durata :) As fi preferat mai mult/lung. Poate e vina mea, ar fi trebuit sa deschid gura si sa spun. Dar in rest corect executat si fara graba. Se vede ca isi da silinta sa multumeasca omul. Normalul mai mult decat ok, asa cum spunea si tovarasul de mai sus are o piele catifelata si intinsa, se vede ca se ingrijeste. Un fund ferm si putin mare, cum imi place mie; pe sistem cum spun 'ai de canta pe taraf tv. Se simte foarte bine cand da contre. Mai e si destul de stramta, iar eu nu sunt vreun coada-de-lopata. Terminat dupa 15-20 de minute pe fundul ei, cu putin gioco di mano. Deh, nu prea ma impac cu prezervativul. Mers la dus, lasat 100 ron pe noptiera.

Fk nu estem voie, CIM/COF nu ma intereseaza.

Notele juriului ar fi oral 7, normal 8, GFE 7, curatenie si igiena 10.

Per total o experienta placuta.

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...