Sari la conținut

salon masaj Anadi 0747133133


Postări Recomandate

dragilor, primul periplu al experientelor din afara Bucurestiului a inceput la Brasov pe la 1.30 noaptea. chemat regulamentar taximetrist "Omul Tarii Barselor" si chestionat plus antamat pentru turul de noapte. prima lui recomandare: un striptease nou deschis ( din start nu ma intrebati pozitionari pt ca nu sunt un as al Brasovului si, mai ales, eram la mana omului cu volan). ne spune ca putem fute la sigur dar nu eram noi prea convinsi, asa ca solicitam sa ne astepte in fata clubului. intra cu noi, deh sa ne faca ploile, ne intampina o iapa blonda la 1,80 incat am spus: clar, aici e de noi! eram 3, ni se spune ca este 100 lei intrarea cu consumatia oinclusa, dar cerem sa vedem fetele. cand intram, stupoare: vreo 20 de amatori de pizda, 3 superbunaciuni ocupate si inca vreo 4 mai urate care prestau la bara. spunem stop si plecam! Omul nostru ne zice ca daca vrem sa futem la sigur la 100 lei ne duce la Sfantu! zicem pas ca ne gandim ca e departe, pierdem multa vreme si daca sunt naspete ne luam teapa, asa ca ii zicem, in lipsa de altceva, sa ne duca la cel mai tare salon de masaj din oras! ne instiinteza ca e 250 lei doar masaj si daca vrem mai mult, e vreo 600 lei! what the fuck! ce sunt astea printese sa dai 600 lei pt un futut? dar decidem macar sa mergem la masaj si sa vedem oferta. ajungem la Salon Anadi ( cred ca prin zona Tractorul) unde ne intampina o superba domnita care ne anunta: "descaltarea!". wow, deja reguli nemaintalnite! ne conformam, ne mai aduce doua colege, toate 3 erau extrem de frumoase. intrebam de something to drink ne spune ca are de baut, dar costa. ne conformam, dam 50 lei pe un pahara de vin si, iesim pe terasa in curte sa fumam. stam la barfa si intram cu cele 3 domnite. 250 lei masaj cu finalizare si, doar atat! nici vorba de sex sau altceva. Masajul extrem de bine executat, la toti 3 - dupa povestirile fiecaruia - posibile atingerile domnisoarei, mangaiat pe sani, degete in templul lui Venus, sarutari pe corp, mai putin FK. atitudinea lor foarte ok si frumusetea fetelor ma fac sa spun ca intr-adevar am intalnit un masaj de foarte multe stele care bate multe din saloanele cu nume din Bucuresti. afland ca o parte din fete merg si la hotel ii spun unguroaicei cu care am intrat ca vreau o fata si la hotel. ea declina si imi spune ca nu merge ( nu as fi luat-o oricum ca avea un GFE mai scazut :)) ). pana la urma s-au convins fetele ca vreau sa mearga si la hotyel si nu a mai trebuit sa le sun de la ele din salon tot pe ele. A venit Gabi ( senzationala faptura) pentru 340 lei plus taxi ( am lasat 400) si 2 finalizari de vis plus un GFE de exceptie. ( am facut absolut tot ce mi-a trecut prin minte, mai putin contact sexual, dar fata inclusiv a frecat-o de zona pubiana si a finalizat cu sanii). Impresionant faptul ca a venit la hotel extrem de bine imbracata, cu laptop dupa ea pt atmosfera si, inclusiv lumanari!rezumat: aspect fizic fete: 10 ( toate 5 pe care le-am vazut)GFE: 9-10 ( depinde de exemplar)locatie: 10masaj:intre 8 si 10 cu plus 10 la Gabimergem acum la Sibiu si comentam acolo alta experientaPS: pisicuts sau Cautatorul: nu am gasit nimerit sa postez la saloane de masaj dat fiind faptul ca vorbim strict de un oras, altul decat Bucuresti, poze nu exista pe siteul salonului

  • Like 2
Link spre comentariu

Am vanat salonul asta de anul trecut, in special pe Ella si pe Anca. Intr-un final cand am ajuns la Brasov in ziua respectiva Anca era libera drept urmare am prins pe Ella (un tovaras de-al meu) si eu pe tipa de la "dansuri orientale" de pe siteul lor. Doua megapiese tunate si super frumoase catarate pe toace de 15 cm, siliconate si parfumate, locatia lux , sepercuratenie, si cu limba de ardelence pisicaite. Am venit treji (masina-militie pe strada) si am plecat "drogati" Doua zile n-am fost bun de nimic, as fi dat oricat sa-l impac pe ala micu'. Fetele au bagat masaj relativ ok, ca si calitate dar marea problema e ca desi aratau vis, nu te lasau sa le atingi la veve sau la silicoane. Mai tarziu am aflat de la un coleg ca fetele presteaza altfel daca le chemi la hotel.Atentie deci , la salon pleci rupt de dor de pizda. Desi costa mai mult merita cu varf si indesat sa o bagi la culcusul tau la hotel.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare stimabililor!

 

ieri a trebuit sa fac o deplasare in zona brasovului si spre seara am poposit si eu la acest salon

am sunat pe la ora 21:00 pentru o programare pt ora 22:00. la telefon o dsoara foarte amabila m-a intrebat daca cunosc serviciile si mi-a spus sa revin cu 15 min inainte sa confirm programarea. am ajuns cu un sfert de ora mai devreme. in locatie erau 4 fete. regula casei este sa te descalti la usa. eu am avut impresia ca am ajuns acasa :)

am ales-o pe oana, o fata mica de statura , simpatica, cercel in buza si buric. am luat 2 ore pentru ca aveam nevoie de masaj nu gluma ( la sfarsit am realizat ca o ora era mai mult decat suficient )

am achitat si am purces in camera

camera curata, aranjata

am facut dus, oana a plecat si ea probabil la dus

masajul a fost ok cu finalizare in prima ora. apoi am mai stat la taclale dupa care a mai urmat inca un masaj dar fara finalizare ( nu mai eram in stare )

poze cu oana gasiti pe site asa ca nu mai descriu cum arata

per total este o prezenta placuta

dupa terminarea celor 2 ore si dupa ce m-am imbracat fata a intrat la baie sa dezinfecteze probabil ( asa arata solutia cu care a intrat in cabina de dus :))

si acum notele

 

Locatie : 8 cam la marginea orasului

Camera: 9.5

Oana aspect : 8.5

Masaj erotic 8.5

Halatul: 400 lei pentru 2 ore + 50 lei lasati fetei

 

de revenit: cu siguranta

 

va doresc numai de bine!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

Am fost zilele trecute. Aceiasi poveste cu lasatul shoshonilor la intrare

atmosfera: 6 lei o apa plata la 50..

Fetele: comune la fizic si figura, e adevarat ca era spre dimineata si erau putine. Oricum, nimic iesit din comun, unele chiar un pic plinute.

Nici macar nu a aparut la dus, iar cand i-am sugerat mi-a mai cerut bani. 

Masajul: un frecus ok pe picioare, apoi calare pe finalizare, ferindu-se ca dracu de aghiasma sa o ating pe undeva.

Pret 200RON

Mi se pare un pret prea mare pt un serviciu semi-inexistent, atmosfera 0, masaj in graba spre 0.

Consider bani aruncati pe fereastra.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Susbscriu, niciodata nu se primeste mai mult decat un frecus si o finalizare sterila la acest masaj. In schimb aveti grija ca e plin de camere de luat vederi disimulate. Am intrebat si de hotel, acolo se schimba treaba, se poate si sex dar la 150 euro. Aviz amatorilor !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:texas
  • Oras:texas

Buna tuturor ! :bye

 

Imi voi cere scuze administratorilor pentru ca vin cu o recenzie asa de tarziu dar de curiozitate am intrat sa vad ce au scris alti pe forum si am ramas surprins ca uni sunt dezamagiti.

Adevarul este ca am vizitat acest salon undeva prin vara si am nimerit o domnisoara care era in prima ei zi la solonul Anadi, dar a lucrat tot pe masaj erotic in strainatate.

Trebuie sa va spun ca am avut parte de un masaj senzational din partea fetei pe care am aleso. ( poate am avut noroc pentru ca era in prima zi si a vrut sa demonstreze )

 

A inceput cu masajul de relaxare ca sa isi intre putin in ritm iar apoi s-a pus pe treaba. Ba chiar mai mult m-a lasat sa-i fac un cunilingus in timp ce ma masa.

 

De azi vara nu am mai trecut pe la Anadi sa vad daca s-au schimbat lucrurile dar impresia mea de atunci mi-a placut.

 

Daca am sa mai merg am sa mai vin cu o corectie la acest post.

 

O zi minunata !

 

Halat: 200 Ron/1h

Camera: 9

Fata: 9.5

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...