Sari la conținut

Postări Recomandate

exact si eu sunt foarte curios care e treaba cu doamna!
nimeni? chiar nimeni nu stie nimic' date=' pare sa promita tipa![/quote']cred ca are deja thread deschis, oricum, pe forumul paralel are una-doua recenzii foarte bune, ca prestatie,cel putin...in privinta look ului si a varstei, am inteles ca e purisanca bine, deci nu va asteptati la ceva nemaipomenit....
Link spre comentariu

Salutare la toata lumea,Am sa va impartasesc intalnirea mea cu Sam. Incitat de anuntul de pe net am zis sa imi incerc norocul, ca toate ca 100 E e o suma destul de mare. I-am propus sa vina la mine si a acceptat suprinzator de repede, ceea ce m-a facut sa am ceva retineri...Tipa a ajuns la ora stabilita (foarte punctuala). Are in jur de 40 ani, cam 1,70 m, bine proportionata. Pentru varsta ei arata foarte bine, curata si ingrijita.Dupa ce s-a dezbracat a inceput cu un oral bunicel, fara deep, cu lins pe OO, apoi am pus-o pe ea deasupra si surpriza: tipa se misca exact ca la un concurs de rodeo ceea ce m-a facut sa schimb pozitia relativ repede pentru ca nu voiam sa dau 100 E pe 20 min de actiune.Am pus-o capra si am pompat puternic, iar Sam ma ajuta cu contre puternice.Am finalizat pe sanii ei mari.locatia: la mine in acest caz. oral: bunicel, cam de nota 8normal: de nota 9 in opinia mea.Accepta FK, CIM, CIF.Tarif: 100 E pentru o intalnire. Pentru cine il ajuta ciocanul pot fi si 2 numere.Bafta si sange in instalatie.

Link spre comentariu

Salut,Asta este primul meu post si prima experienta de genul.Am "umblat" mult pe forum citind recenziile pana sa aleg si sa-mi fac curajul de a adauga un pic de diversitate in viata.Am ales sa incerc cu Sam si nu imi pare rau deloc.Descrierea lui lucky este corecta din toate pct de vedere.Am vb cu ea pe mess, am stabilit intalnirea azi la orele 15:00 si ea s-a ocupat de locatie care a fost un apartament f dragut in zona universitate. Din cate am inteles sunt posibile mai multe locatii functie de disponibilitate.Sam este o tipa f atenta, placuta, stie sa faca in asa fel incat sa te simti comfortabil si sa te deschizi daca esti mai rezervat cum am fost eu. Arata f bine la 40 de ani, asa cum a spus, are picioare frumoase, lungi si sani nici f mari nici mici si f placuti la atingere. Pretul este acel anuntat de 100 de Euro.A inceput cu diezmerdari si sarutari pe tot corpul ceea ce a facut sa se destinda atmosfera, apoi a urmat un oral f bun ( eu nu am prea multa experienta dar m-am simtit f bine), cu tot tacamul necesar. Am terminat din aceasta pozitie si din nefericire al doilea numar nu s-a mai "aratat" la orizont desi sam s-a straduit.GFE 10OWO 9FK 9Per total o experienta de repetat mai ales ca am ramas oarecum dator la un anumit capitol.Daca am uitat ceva sa spun imi cer scuze, e primul post al meu.Bafta.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator lovematuresex
Reputație: 0

salut este primul meu post aici si am la activ multe intalniri cu Sam.si nu imi pare rau deloc de cei 100 euro decartati la fiecare intalnire.dementiala e putin spus , si daca stii sa o exciti nu mai tine cont de nimic , am facut si anal cu ea.arata super , o adevarata milf iar prestatia este mult peste ceea ce va asteptati.totul e sa treziti in ea instinctul sexual.oralul de exceptie , cu sperma pe fata , pe gura pe limba.

intr-un cuvant de mare exceptie

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

salut este primul meu post aici si am la activ multe intalniri cu Sam.si nu imi pare rau deloc de cei 100 euro decartati la fiecare intalnire.dementiala e putin spus , si daca stii sa o exciti nu mai tine cont de nimic , am facut si anal cu ea.arata super , o adevarata milf iar prestatia este mult peste ceea ce va asteptati.totul e sa treziti in ea instinctul sexual.oralul de exceptie , cu sperma pe fata , pe gura pe limba.

intr-un cuvant de mare exceptie

 

salut lovemature si bine ai venit pe forum

asteptam recenzia detaliata

:wave

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
Vizitator lovematuresex
Reputație: 0

salut din nou

intotdeauna ne intalnim la locatia mea. tipa se imbraca super si din usa se repede si incepe sa faca sex oral.e mare amatoare de asa ceva si ii place sa faca anilingus.

eu nu o las foarte mult , in schimb incep sa ii aplic eu un sex oral pana cand se uda toata . ma joc cu degetele in gaurile ei , iar la ultima intalnire i-am aplicat si un " tratament" cu gel. imediat a vrut sa faca sex anal, lucru care m-a luat prin surprindere drept pentru care nu am chinuit-o mult. 

sexul oral se termina invariabil cu ejaculare pe fata ei si cu jocuri cu sperma.

intr-un cuvant se implica total in ceea ce face , nu sta deloc cu ochii pe ceas.si mai ales, stie sa te faca sa dai cea ai mai bun in tine

  • Like 1
Link spre comentariu

exista

de insistat , are 3-4 clienti stabili , nu stiu daca se gandeste si la altii

ma numar printre cei 3-4

de insistat , merita

Po

 

exista

de insistat , are 3-4 clienti stabili , nu stiu daca se gandeste si la altii

ma numar printre cei 3-4

de insistat , merita

Eu am gasit  adresa pe forum ddc   poti sa  ne zici cum arata la fata  care e pretul si  care e mai exact  modalitatea de contact?Ms

Link spre comentariu
  • Oras:valcea
  • Oras:valcea

Dragul meu @taki, este adevărat, poza e veche și tipa e mai în vârstă cu cel puțin .4 ani (cam de când o cunosc eu). Pentru voi nu cred ca e atractiva și mă "sacrific" eu pe altarul corpului ei. Pentru mine e sAMANTA pe care mi-o doresc. Cu cât sunt mai puținI doritori, cu atât mai sigur o am atunci când vin în București. Va doresc sa futeti fericiti pizdele pe care le doriti!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Dragul meu @taki, este adevărat, poza e veche și tipa e mai în vârstă cu cel puțin .4 ani (cam de când o cunosc eu). Pentru voi nu cred ca e atractiva și mă "sacrific" eu pe altarul corpului ei. Pentru mine e sAMANTA pe care mi-o doresc. Cu cât sunt mai puținI doritori, cu atât mai sigur o am atunci când vin în București. Va doresc sa futeti fericiti pizdele pe care le doriti!

xyzman, confirm ca si eu ma sacrific .din punctul meu de vedere e dementiala

ii place la nebunie COF si CIM

daca stii sa o exciti face si anal

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

xyzman, confirm ca si eu ma sacrific .din punctul meu de vedere e dementiala

ii place la nebunie COF si CIM

daca stii sa o exciti face si anal

Spune-i doamnei ca plusez la 200 euro sedinta si ma bazez pe tine sa ma introduci in "circuitul inchis" de 3-4 persoane din care faci parte. Ok? Astept vesti!
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...