Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare

 

Samanta nu s-a retras dar si-a limitat cercul de cunostinte 

Si cum eu ma numar printre putinele ei cunostinte , am reusit sa o determin sa faca frecvent si anal .Ea sustine ca o face numai cu mine , si daca nu e asa nu e o problema .

Ultima intalnire e memorabila , i-am propus o finalizare anala si a fost de acord

Link spre comentariu

Salutare

 

Samanta nu s-a retras dar si-a limitat cercul de cunostinte 

Si cum eu ma numar printre putinele ei cunostinte , am reusit sa o determin sa faca frecvent si anal .Ea sustine ca o face numai cu mine , si daca nu e asa nu e o problema .

Ultima intalnire e memorabila , i-am propus o finalizare anala si a fost de acord

Mai este valabil mailul din titlu ?

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:valcea
  • Oras:valcea

Salutare

 

Samanta nu s-a retras dar si-a limitat cercul de cunostinte 

Si cum eu ma numar printre putinele ei cunostinte , am reusit sa o determin sa faca frecvent si anal .Ea sustine ca o face numai cu mine , si daca nu e asa nu e o problema .

Ultima intalnire e memorabila , i-am propus o finalizare anala si a fost de acord

lovematuresex cat platesti pentru o intalnire care cuprinde si sex anal? Se pare ca esti printre fericitii care e acceptat la anal. 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

lovematuresex cat platesti pentru o intalnire care cuprinde si sex anal? Se pare ca esti printre fericitii care e acceptat la anal. 

SALUT

EU AM PLATIT INTOTDEAUNA 100 EURO PENTRU INTALNIRE

BAFTA LA ANAL POATE O CONVINGI , DAR NU CU BONUS SUPLIMENTAR

INCEARCA MAI INTAI JOCURI CU LIMBA SI DEGETELE SI POATE ACCEPTA

Link spre comentariu
  • Oras:valcea
  • Oras:valcea

SALUT

EU AM PLATIT INTOTDEAUNA 100 EURO PENTRU INTALNIRE

BAFTA LA ANAL POATE O CONVINGI , DAR NU CU BONUS SUPLIMENTAR

INCEARCA MAI INTAI JOCURI CU LIMBA SI DEGETELE SI POATE ACCEPTA

Multumesc pentru sfaturi.

Link spre comentariu
  • Oras:valcea
  • Oras:valcea

Salut

Ai reusit?

sperma pe fata a vrut? 

Salut

Anal nu si nici sperma pe fata (nici nu am incercat), am ejaculat in gurita, pe limba.

Sustine ca nu-i place analul si nu am insistat. Mi-a propus un treesome cu o prietena.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut

Anal nu si nici sperma pe fata (nici nu am incercat), am ejaculat in gurita, pe limba.

Sustine ca nu-i place analul si nu am insistat. Mi-a propus un treesome cu o prietena.

Extra preț !?
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E veche in bransa frate Robert. Si eu o stiu de mai bine de 10 ani. M-am futut de vreo 3 ori cu ea prin 2007-2008 . Merita banii la vremea aia. Acelasi tarif. Milf buna rau de pula si perversa. Se futea bine de tot si intr-adevar mai oferea si ceva contacte la alte colege de ale ei , unele bune si ele.

Link spre comentariu

E veche in bransa frate Robert. Si eu o stiu de mai bine de 10 ani. M-am futut de vreo 3 ori cu ea prin 2007-2008 . Merita banii la vremea aia. Acelasi tarif. Milf buna rau de pula si perversa. Se futea bine de tot si intr-adevar mai oferea si ceva contacte la alte colege de ale ei , unele bune si ele.

Ok...daca stii marfa nu mai zic nimic, dar sa zicem ca merg la ea..100 euro si ma bag la colega 100 euro, ca doar nu sunt fraiere sa lase la pret.

Da nu mai bine mergem frumos la Antonia...Eva, Erica, Aka Rebeca

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Consider ca ai dreptate avand in vedere ca probabil Samantha bate spre aproape 50 acum . Nu zic ca nu o arata bine si acum ( repet eu ultima oara am vazut-o prin 2008) si avea tendinta de a se conserva bine , dar totusi clar nu mai face banii aia in opinia mea. Acum un deceniu insa , era ceva de calitate.

  • Like 6
Link spre comentariu

Consider ca ai dreptate avand in vedere ca probabil Samantha bate spre aproape 50 acum . Nu zic ca nu o arata bine si acum ( repet eu ultima oara am vazut-o prin 2008) si avea tendinta de a se conserva bine , dar totusi clar nu mai face banii aia in opinia mea. Acum un deceniu insa , era ceva de calitate.

Gata ne-ai lamurit suficient. Bafta

Link spre comentariu

Ok...daca stii marfa nu mai zic nimic, dar sa zicem ca merg la ea..100 euro si ma bag la colega 100 euro, ca doar nu sunt fraiere sa lase la pret.

Da nu mai bine mergem frumos la Antonia...Eva, Erica, Aka Rebeca

Dar mai bine stai acasa. Te uiti la un film, ti-o tragi cu nevasta si ramai si cu banii.

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut

Anal nu si nici sperma pe fata (nici nu am incercat), am ejaculat in gurita, pe limba.

Sustine ca nu-i place analul si nu am insistat. Mi-a propus un treesome cu o prietena.

Salut

Ms de raspuns

Inghite sperma ? Ca mie mi-a spus intotdeauna nu

si mie mi-a propus sa ne vedem cu o prietena de a ei 

nu am incercat pana acum , daca ajungi primul la ele lasa si tu parere aici

Link spre comentariu
  • Oras:valcea
  • Oras:valcea

Salut

Ms de raspuns

Inghite sperma ? Ca mie mi-a spus intotdeauna nu

si mie mi-a propus sa ne vedem cu o prietena de a ei 

nu am incercat pana acum , daca ajungi primul la ele lasa si tu parere aici

Nu inghite. Daca ajung la amandoua te anunt.

Link spre comentariu

Vizitator taki
Reputație: 0

Salutare

 

Samanta nu s-a retras dar si-a limitat cercul de cunostinte 

Si cum eu ma numar printre putinele ei cunostinte , am reusit sa o determin sa faca frecvent si anal .Ea sustine ca o face numai cu mine , si daca nu e asa nu e o problema .

Ultima intalnire e memorabila , i-am propus o finalizare anala si a fost de acord

 

https://i.imgur.com/0eExKg5.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...