Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare tuturor, gata fratilor am ajuns intr-un final si la Samanta. Da, femeia e mai selecta serviciile sunt super lux, pana am ajuns sa o cunosc daca nu am trecut la teste de mi se luase mie dar m-am ambitionat sa o fut si nu-mi pare rau deloc. Milfa rau de tot si pe deasupra cred ca este si puti nimfo, are o placere sa se futa si sa suga ca numai ce ma gandesc mi se scoala din nou si tocmai ce ne-am despartit.

Femeia ii place viata mai vrea si alceva cum este si vorba "de aceiasi mancare te cam saturi si vrei alceva" asa si ea imbina placerea cu utilul si pula si ceva banuti pt sufletul ei (manichiura, pedichiura, coafor, etc...).

Distractia a costat 100 euro sau echivalentul in ron ca timp 2.5 aproape 3 ore. Ce au spus confrati despre ea este perfect adevarat, oral, normal, sperma pe fata, pe burta pe tate. Mie unu ca servicii mi-a placut mult de tot, imi tremura picioarele si carnea pe mine am trecut pe la un mega image sa-mi iau o ciocolata si ceva sa manac si sa beau ca nu mai am vlaga deloc,nici telfonul in mana nu reusesc sa-l mai tin. Fratilor merita rau de tot.

De vizitat: bineinteles.

Hai sa auzim numai de bine ca eu numai pot deloc parca zici ca m-a batut numai am pot deloc, cred ca trag un pui de somn in masina (bine ca am geamuri fumuri pe spate si nu ma vede lumea).

Salutare tuturor.

  • Like 5
Link spre comentariu

Salutare tuturor, gata fratilor am ajuns intr-un final si la Samanta. Da, femeia e mai selecta serviciile sunt super lux, pana am ajuns sa o cunosc daca nu am trecut la teste de mi se luase mie dar m-am ambitionat sa o fut si nu-mi pare rau deloc. Milfa rau de tot si pe deasupra cred ca este si puti nimfo, are o placere sa se futa si sa suga ca numai ce ma gandesc mi se scoala din nou si tocmai ce ne-am despartit.

Femeia ii place viata mai vrea si alceva cum este si vorba "de aceiasi mancare te cam saturi si vrei alceva" asa si ea imbina placerea cu utilul si pula si ceva banuti pt sufletul ei (manichiura, pedichiura, coafor, etc...).

Distractia a costat 100 euro sau echivalentul in ron ca timp 2.5 aproape 3 ore. Ce au spus confrati despre ea este perfect adevarat, oral, normal, sperma pe fata, pe burta pe tate. Mie unu ca servicii mi-a placut mult de tot, imi tremura picioarele si carnea pe mine am trecut pe la un mega image sa-mi iau o ciocolata si ceva sa manac si sa beau ca nu mai am vlaga deloc,nici telfonul in mana nu reusesc sa-l mai tin. Fratilor merita rau de tot.

De vizitat: bineinteles.

Hai sa auzim numai de bine ca eu numai pot deloc parca zici ca m-a batut numai am pot deloc, cred ca trag un pui de somn in masina (bine ca am geamuri fumuri pe spate si nu ma vede lumea).

Salutare tuturor.

Ceva poze...pentru 100E ni se poate prezenta?

Link spre comentariu

Salutare tuturor, gata fratilor am ajuns intr-un final si la Samanta. Da, femeia e mai selecta serviciile sunt super lux, pana am ajuns sa o cunosc daca nu am trecut la teste de mi se luase mie dar m-am ambitionat sa o fut si nu-mi pare rau deloc. Milfa rau de tot si pe deasupra cred ca este si puti nimfo, are o placere sa se futa si sa suga ca numai ce ma gandesc mi se scoala din nou si tocmai ce ne-am despartit.

Femeia ii place viata mai vrea si alceva cum este si vorba "de aceiasi mancare te cam saturi si vrei alceva" asa si ea imbina placerea cu utilul si pula si ceva banuti pt sufletul ei (manichiura, pedichiura, coafor, etc...).

Distractia a costat 100 euro sau echivalentul in ron ca timp 2.5 aproape 3 ore. Ce au spus confrati despre ea este perfect adevarat, oral, normal, sperma pe fata, pe burta pe tate. Mie unu ca servicii mi-a placut mult de tot, imi tremura picioarele si carnea pe mine am trecut pe la un mega image sa-mi iau o ciocolata si ceva sa manac si sa beau ca nu mai am vlaga deloc,nici telfonul in mana nu reusesc sa-l mai tin. Fratilor merita rau de tot.

De vizitat: bineinteles.

Hai sa auzim numai de bine ca eu numai pot deloc parca zici ca m-a batut numai am pot deloc, cred ca trag un pui de somn in masina (bine ca am geamuri fumuri pe spate si nu ma vede lumea).

Salutare tuturor.

Are cam 50 de ani, cum s-a scris mai sus ?

Nu e clar, 100 euro 3 ore ?

Anal ?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare, am inchiriat o camera, iar timpul petrecut cam asta a fost timp in care s-a tras 3 gloante, am predat cheia cu vreo 15-20 min inainte de expirare.

Nu cred ca are 50, nu am intrebat-o, dar sigur are 40 si ceva.

Anal, de data aceasta nu dar nici nu a comentat cand am bagat un deget dou in gaurica, data viitoare voi insista.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare, am inchiriat o camera, iar timpul petrecut cam asta a fost timp in care s-a tras 3 gloante, am predat cheia cu vreo 15-20 min inainte de expirare.

Nu cred ca are 50, nu am intrebat-o, dar sigur are 40 si ceva.

Anal, de data aceasta nu dar nici nu a comentat cand am bagat un deget dou in gaurica, data viitoare voi insista.

Annilingus presteaza ?
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dar oricum femeia se fute rau de tot si nu cred ca o face stric pt bani se vede ca este destul de ingrijita si cocheta are o situatie financiara destul de ok dar mai vrea si ceva supliment cate odata.

De fapt nu am futut-o eu, pur si simplu m-a futut ea pe mine.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Dar oricum femeia se fute rau de tot si nu cred ca o face stric pt bani se vede ca este destul de ingrijita si cocheta are o situatie financiara destul de ok dar mai vrea si ceva supliment cate odata.

De fapt nu am futut-o eu, pur si simplu m-a futut ea pe mine.

 

Salut scorpionule,

 

Multumim pentru aportul adus pe forum prin recenziile tale! 

 

Mereu ai fost obiectiv si ai oferit informatii elocvente.

 

Cum ai luat legatura cu distinsa doamna? 

 

Numai bine!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut scorpionule,

 

Multumim pentru aportul adus pe forum prin recenziile tale!

 

Mereu ai fost obiectiv si ai oferit informatii elocvente.

 

Cum ai luat legatura cu distinsa doamna?

 

Numai bine!

Prin email-ul de la topic, dar nu te astepta sa-ti raspunda repede, mie mi-a raapuns dupa vreo 2 saptamani, in timpul acesta nu o bombarda cu ale email-uri ca ti-a dat reject.
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare, am inchiriat o camera, iar timpul petrecut cam asta a fost timp in care s-a tras 3 gloante, am predat cheia cu vreo 15-20 min inainte de expirare.

Nu cred ca are 50, nu am intrebat-o, dar sigur are 40 si ceva.

Anal, de data aceasta nu dar nici nu a comentat cand am bagat un deget dou in gaurica, data viitoare voi insista.

insista pentru anal

acum o saptamana m-am vazut cu ea , mi a spus ca negociaza cun tip sexul anal

dupa descriere tu esti norocosul

totul e sa o exciti foarte tare sa o lingi in cur si sa ii bagi 2 degete pe urma sigur vrea

e innebunita dupa sperma mai ales pe fata

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

insista pentru anal

acum o saptamana m-am vazut cu ea , mi a spus ca negociaza cun tip sexul anal

dupa descriere tu esti norocosul

totul e sa o exciti foarte tare sa o lingi in cur si sa ii bagi 2 degete pe urma sigur vrea

e innebunita dupa sperma mai ales pe fata

eu am futut o in cur totul e sa nu o faci dur

cel mai bine e sa o pui deasupra ta sa se infiga ea in pula

atunci sigur intra toata

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...