Sari la conținut

Postări Recomandate

Am studiat cazul și inițial mi s-a părut interesant faptul ca nu face asta decât din plăcere, ca are job...dar din ce tot citesc lucrează cu norma întreaga, iar prin politica asta secretoasa își permite sa ceara 100 e deși la acești bani sunt variante mult mai bune la liber.

Eu m-am convins si nu fac pasul.

Are km mulți din ce văd, plus ca poate unii nu scriu. Am citit și pe alte site-URI despre ea ...google o cunoaște bine.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare confrati

Sambata trecuta am mai bifat un futai cu Sam

ca de obicei s-a prezentat foarte sexy si cu pantofi cu toc

Primul nr un oral cu facefuck , deeptroath si sperma multa pe fata , putin si pe un ochi .Si-a intins toata sperma pe fata cu pula dupa care se admira in oglinda.

Mi-am incarcat repede bateriile si a inceput din nou cu oral si anilingus parca ma futea in cur cu limba.Putin sex normal pe la spate apoi trecut la anal ea deasupra cu spatele la mine finalizat in cur

Aceiasi experienta super si cred ca deja practica mai des sexul anal

Halat 400 lei pentru aproape 2 ore

Hai sa futeti sanatosi

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

RECENZIE:
Locatie: N/A (aleasa de mine, nu are rost sa punctez)
Aspect: 7.5 (corp:7 / fata: 8 doamna undeva la 1.70 cm,cred ca undeva la 45-46 ani, ochi caprui, par negru, sani medii lasati, picioare fine, e matura :) )
Oral: 9 (neprotejat, bun, lins, atentie la bijuterii, foarte umed, batai peste gurita, mai multe viteze, incearca deep, cim)
Normal: N/A (a fost prea putin pentru a puncta)
Gfe: 10 (FK, DFK, amanata)
Atitudine: 10 (placuta, deschisa la discutii, femeie educata si cu mult bun simt)
Igiena: 10 (foarte curata, piele fina)
Halat: 100 EURO (nu m-am uitat la ceas, dar cred ca undeva 2h)

Naratiunea:
Am luat legatura prin email-ul [email protected] si am avut cateva schimburi de emailuri pana cand mi-a confirmat ca ar vrea sa ma cunoasca, ca suntem compatibili, schimband ulterior un numar de telefon si cand a gasit ea o portita libera ne-am intalnit/sincronizat. Intalnirea a avut loc undeva in aceasta perioada.

Am stat putin de vorba sa ne cunoastem, ne-am placut, Samantha arata bine pentru o matura, chiar are picoarele foarte fine, se imbraca foarte elegant, foarte discreta la cum a decurs prima noastra intalnire. Inca din lift am inceput cu saruturile, este foarte provocatoare.

Oralul a fost neprotejat, bun, lins, atentie la bijuterii, foarte umed, batai peste gurita, mai multe viteze, incearca deep, cim. S-a chinuit cu mine la oral, incearca sa o ia toata, totul neconditionat, de placere, pe ici pe colo se ajuta de manuta. M-a intrebat inainte daca imi place cu sau fara manuta.
Normalul a fost protejat, prea putin pentru a puncta pentru ca m-am intors la oral unde am finalizat cim, incercand sa ghiceasca ce am mancat dimineata.

Notite
1)Lasat banutii inainte de plecare si din politete mi-a multumit
2)Samantha este foarte educata, cu mult bun simt
3)Totul decurge natural, fara sa te grabeasca
4)Ii plac aventurile, chiar a fost ceva unic
5)Ii sta foarte bine cu ochelari
6)ii place foarte mult sa sarute cu limbuta si sa se te sarute pe corp
7)Este foarte eleganta si discreta

M-am simtit bine cu Samantha

  • Like 24
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

RECENZIE:

Locatie: N/A (aleasa de mine, nu are rost sa punctez)

Aspect: 7.5 (corp:7 / fata: 8 doamna undeva la 1.70 cm,cred ca undeva la 45-46 ani, ochi caprui, par negru, sani medii lasati, picioare fine, e matura :) )

Oral: 9 (neprotejat, bun, lins, atentie la bijuterii, foarte umed, batai peste gurita, mai multe viteze, incearca deep, cim)

Normal: N/A (a fost prea putin pentru a puncta)

Gfe: 10 (FK, DFK, amanata)

Atitudine: 10 (placuta, deschisa la discutii, femeie educata si cu mult bun simt)

Igiena: 10 (foarte curata, piele fina)

Halat: 100 EURO (nu m-am uitat la ceas, dar cred ca undeva 2h)

 

Naratiunea:

Am luat legatura prin email-ul [email protected] si am avut cateva schimburi de emailuri pana cand mi-a confirmat ca ar vrea sa ma cunoasca, ca suntem compatibili, schimband ulterior un numar de telefon si cand a gasit ea o portita libera ne-am intalnit/sincronizat. Intalnirea a avut loc undeva in aceasta perioada.

 

Am stat putin de vorba sa ne cunoastem, ne-am placut, Samantha arata bine pentru o matura, chiar are picoarele foarte fine, se imbraca foarte elegant, foarte discreta la cum a decurs prima noastra intalnire. Inca din lift am inceput cu saruturile, este foarte provocatoare.

 

Oralul a fost neprotejat, bun, lins, atentie la bijuterii, foarte umed, batai peste gurita, mai multe viteze, incearca deep, cim. S-a chinuit cu mine la oral, incearca sa o ia toata, totul neconditionat, de placere, pe ici pe colo se ajuta de manuta. M-a intrebat inainte daca imi place cu sau fara manuta.

Normalul a fost protejat, prea putin pentru a puncta pentru ca m-am intors la oral unde am finalizat cim, incercand sa ghiceasca ce am mancat dimineata.

 

Notite

1)Lasat banutii inainte de plecare si din politete mi-a multumit

2)Samantha este foarte educata, cu mult bun simt

3)Totul decurge natural, fara sa te grabeasca

4)Ii plac aventurile, chiar a fost ceva unic

5)Ii sta foarte bine cu ochelari

6)ii place foarte mult sa sarute cu limbuta si sa se te sarute pe corp

7)Este foarte eleganta si discreta

 

M-am simtit bine cu Samantha

FELICITARI PENTRU PERSEVERENTA

SI CA O COMPLETARE EU SUNT CEL CARE A INVATATO LA DEEP SI MAI ALES LA ANAL

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator eutuel123
Reputație: 0

E o taratura, o suge dar se lauda ca nu...si o baga in cur neprotejat dar "nu fac anal"....inghite dar "nu accepta sperma in gura...cand i am zis ca vreau sa o fut 2 ore nu mi a mai raspuns...vrea bani multi si usor de facut...sa nu si rupa pizda

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

E o taratura, o suge dar se lauda ca nu...si o baga in cur neprotejat dar "nu fac anal"....inghite dar "nu accepta sperma in gura...cand i am zis ca vreau sa o fut 2 ore nu mi a mai raspuns...vrea bani multi si usor de facut...sa nu si rupa pizda

Te inteleg 

Si eu am ajuns dupa mult timp sa fac cu ea ceea ce de obicei zice ca nu face cred ca e vorba si de chimie

referitor la timp , oricum nu sta cu ochii pe ceas iar daca ii place cu tine fi sigur ca sta mai mult

in fine eu zic sa perseverezi cine a perseverat s-a convins ca am dreptate

Link spre comentariu
Vizitator eutuel123
Reputație: 0

Pana la urma dai niste bani...sa ma apuc sa spun "nu te fut in cur", "nu iti rup pizda", te fut doar cu capul pulii, nu vreau sa ma lingi in cur, nu vreau sa imi inghiti sperma...cand eu vreau...si dau niste bani pt treaba asta...100€

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...