Sari la conținut

Iesire Kecskemet spre Dunafoldvar


Postări Recomandate

  • Oras:Overplace
  • Oras:Overplace

Salutare frați futaciosi.un loc sigur pentru fetițe la traseu pot sa recomand drumul 52 la iesire din Kecskemet spre Dunafoldvar. Acolo la iesiere de pe autostrada pe DN pana la vreo 15 km cam cat tine padurea am vazut mai multe fetite la treaba. Mam oprit la una la Vreo 30 de ani, 1.60, ~55Kg, ochi albastii, bruneta. Am abordato in engleza dar mia raspuns in germană, inteles la 15 euro un combinat si neam dus pe un drum de pamant mai spre mijlocul padurii. Fata a fost destul de deschisa si atenta la detalii, nu neam putut intelege noi foarte bine pentru ca germana ei nu era prea buna dar mai buna ca maghiara mea. Ce mia placut cel mai mult a fost atitudinea si faptul ca era foarte curata. Un alt plus se la mine este ca nu a aruncat nimic in natura, a pus tot "materialul" in punga spre deosebire de autohtonele noastre. Sper ca review-ul meu poate fi completat si de altii. Spor la futut!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Banatean transefart in Oltenia
  • Oras:Banatean transefart in Oltenia

Fetite la strada sunt, chiar frumusele pot spune...iar de la Varsand-Gyula pana la Kecskemet pe 44 cei care circula pe acolo au vazut destule...cum iesi din Bekescsaba in multe parcari vezi fetite la treaba. Sunt si dupa Kecskemet, la locul de parcare pentru tiruri si mai incolo pe soseaua aia dreapta de te saturi mergand, am intalnit si in Dunafoldvar la iesire pe 61, chiar si in Siofok la Balaton, iar prin statiunile alea...nu mai zic. Cele mai multe le-am vazut in zona Budapesta...si intr-o parte si in cealalta; pe 60 in zona orasului Szolok, pe langa Miskolc-Nyiregyhaza, sunt destule. Am testat si eu piata si sunt multumit de servicii. Fetele cer cam 5000-10000 de forinti dar daca negociezi putin si cu bun simt iese si la 3500-4500(300 forinti=1euro, calculati si voi). Sunt curate si in general fac si oralul protejat si chiar daca actiunea se petrece in masina sau aiurea undeva laturalnic nu ramane nimic in urma, curatenie la locul de munca :sweeping . Personal, am fost incantat de o fetita, anul trecut prin noiembrie, undeva in zona orasului Eger, o zona foarte faina, turistica. Am dormit undeva la o pensiune si mi-a fost "recomandata" de cineva de acolo. Am discutat sa vina la pensiune si fara atatea tocmeli am marcat 15000 HUF fara regrete. La noi era de top. Nu mai am nr fetei iar eu rar opresc sa intru in discutii cu fetele la sosea prin parcari, de obicei in zona patruleaza si politia. Sper sa ajute la ceva postarea asta, desi circul foarte mult prin Ungaria, foarte rar am discutat cu fetele, iar pe care le-am abordat...le-am si babardit( si alea vreo 3). Asadar, pule tari sa dati in ele oriunde ar fi !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

Fetite la strada sunt, chiar frumusele pot spune...iar de la Varsand-Gyula pana la Kecskemet pe 44 cei care circula pe acolo au vazut destule...cum iesi din Bekescsaba in multe parcari vezi fetite la treaba. Sunt si dupa Kecskemet, la locul de parcare pentru tiruri si mai incolo pe soseaua aia dreapta de te saturi mergand, am intalnit si in Dunafoldvar la iesire pe 61, chiar si in Siofok la Balaton, iar prin statiunile alea...nu mai zic. Cele mai multe le-am vazut in zona Budapesta...si intr-o parte si in cealalta; pe 60 in zona orasului Szolok, pe langa Miskolc-Nyiregyhaza, sunt destule. Am testat si eu piata si sunt multumit de servicii. Fetele cer cam 5000-10000 de forinti dar daca negociezi putin si cu bun simt iese si la 3500-4500(300 forinti=1euro, calculati si voi). Sunt curate si in general fac si oralul protejat si chiar daca actiunea se petrece in masina sau aiurea undeva laturalnic nu ramane nimic in urma, curatenie la locul de munca :sweeping . Personal, am fost incantat de o fetita, anul trecut prin noiembrie, undeva in zona orasului Eger, o zona foarte faina, turistica. Am dormit undeva la o pensiune si mi-a fost "recomandata" de cineva de acolo. Am discutat sa vina la pensiune si fara atatea tocmeli am marcat 15000 HUF fara regrete. La noi era de top. Nu mai am nr fetei iar eu rar opresc sa intru in discutii cu fetele la sosea prin parcari, de obicei in zona patruleaza si politia. Sper sa ajute la ceva postarea asta, desi circul foarte mult prin Ungaria, foarte rar am discutat cu fetele, iar pe care le-am abordat...le-am si babardit( si alea vreo 3). Asadar, pule tari sa dati in ele oriunde ar fi !

Până pe la ce ore sunt fetele pe afară?

Link spre comentariu

  • Oras:Banatean transefart in Oltenia
  • Oras:Banatean transefart in Oltenia

Nu am mai fost de ceva vreme prin zonele alea in Ungaria. Pe 44 am mai trecut, Vărsand-Kecskemet si am vazut fete cam de la ora 9-10, ora locala. Cam asta e si ora prin Budapesta... in schimb nu prea am vazut spre seara, nici pe sosele, nici in zonele pe unde am trecut in Budapesta. Poate vre-un alt confrate e mai informat.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...