Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Iertaţi.ma pentru ceea ce am facut. Sa nu faceţi ceea ce am facut eu. Eu mi.am pierdut familia, sotia copiii, serviciul si sufletul. Sa nu inselaţi niciodata! Nu bă inşelati sotiile si nu va duceţi la curve. Pt cateva clipe de placere pierdeti un diamant. Sper ca veti intelege. De ce vreau ca toate topicele mele sa le stergeti. Multumesc. Dumnezeu sa ma ierte si sa ne ierte.

Prietene. Scuza-ma. Nu esti normal la cap? Pai tu tocmai ne spui ca esti un om liber, ce naiba e rau in chestia asta?

Link spre comentariu
  • Oras:slatina
  • Oras:slatina

Ok Pisicut as dori sa inchizi topicul.Vad ca majoritatea fac misto pe cand omul chiar are o problema.Credeam ca daca postez vor veni alti membri cu sfaturi.Si daca chiar sunteti atat de indiferenti va spun urarea celor de la Parazitii:iti doresc ce imi doresti tu mie ,dar sa ti se intample tie".

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ok Pisicut as dori sa inchizi topicul.Vad ca majoritatea fac misto pe cand omul chiar are o problema.Credeam ca daca postez vor veni alti membri cu sfaturi.Si daca chiar sunteti atat de indiferenti va spun urarea celor de la Parazitii:iti doresc ce imi doresti tu mie ,dar sa ti se intample tie".

Pai si tu ma nene,ai venit tocmai pe nimfomane sa ne spui ca ce? Ba ne lasi? Cine plm te crede? Si cam ce fel de sfaturi ai vrea de la noi? 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Era vorba despre andi .slatina .Eu credeam ca o sa il incurajati nu sa il puneti la zid.Un pic de compasiune,i se poate intampla oricui.

 

Prietenul ar fi trebuit sa stie ca ORICE actiune are si o reactiune. Prietenul ar fi trebuit sa stie ca atunci cand iti asumi un risc iti asumi si eventualele esecuri....

Mie, sincer, imi pare rau. Nu pentru prietenul tau ci pentru femeia care sufera acum pentru ca el a fost un mare mare .... fraier, cum zice Chirila.

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ok Pisicut as dori sa inchizi topicul.Vad ca majoritatea fac misto pe cand omul chiar are o problema.Credeam ca daca postez vor veni alti membri cu sfaturi.Si daca chiar sunteti atat de indiferenti va spun urarea celor de la Parazitii:iti doresc ce imi doresti tu mie ,dar sa ti se intample tie".

:slap2 :slap2 :slap2

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/2c/80/04/2c8004c188a2404f75736e29e39c0595.jpg

Link spre comentariu
Vizitator Eutuel123
Reputație: 0

Noi ti-am dat cel mai bun sfat in situatia de fata...dute si fute ceva...raul a fost facut...acum viata merge inainte cu bune si rele

Link spre comentariu
  • Oras:Sud Est - Nord Vest
  • Oras:Sud Est - Nord Vest

post-41435-0-10128800-1432750152_thumb.jpg.......................................

..........................................................................................DA DOAMNE SA SE IMPACE ASTIA DOI CA IMI FUTE TOATE MERSURILE

 

........................................PULA TRAFIC , PULA RECENZII , 

 

........................................................PULA...post-41435-0-23766100-1432750286_thumb.jpg

 

 

 

 

 

 

ASA CA ...................PANA LA MANCARE .......DA...post-41435-0-52250900-1432750373_thumb.jpg

 

 

 

FUTETI-VA CU CAP SI IN CAP CU PREZERVATIV ......DACA NU , LABA TATA , LABA SI LINISTE IN CASA 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 836
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

1. - Parerile de rau nu ajuta...asta este clar.

2. - Nu toata lumea e facuta pentru asa ceva.

3. - Frimiturile pe care le arunci pe masa noastra.... nu ne fac sa ne dam seama in totalitate ce s-a intamplat. Esti darnic in a ne spune consecintele...dar zgarcit cu povestea care a dus "dezastrul" in viata ta.

Vrei sfaturi.... te ascultam.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

Asa va trebuie cand sunteti 'maritati',si va indragostiti de curve...puteai doar sa platesti,si sa futi,dar daca tu ai ales sa-i spui si te iubesc...iubeste laba acum! :)

=)) =))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...