Sari la conținut

Postări Recomandate

Reputație: 3240
  • Oras:ici-colo
  • Oras:ici-colo
 

Iertaţi.ma pentru ceea ce am facut. Sa nu faceţi ceea ce am facut eu. Eu mi.am pierdut familia, sotia copiii, serviciul si sufletul. Sa nu inselaţi niciodata! Nu bă inşelati sotiile si nu va duceţi la curve. Pt cateva clipe de placere pierdeti un diamant. Sper ca veti intelege. De ce vreau ca toate topicele mele sa le stergeti. Multumesc. Dumnezeu sa ma ierte si sa ne ierte.

 

 

 

andi.slatina

 

 

Ok Pisicut as dori sa inchizi topicul.Vad ca majoritatea fac misto pe cand omul chiar are o problema.Credeam ca daca postez vor veni alti membri cu sfaturi.Si daca chiar sunteti atat de indiferenti va spun urarea celor de la Parazitii:iti doresc ce imi doresti tu mie ,dar sa ti se intample tie".

 

 

costinicu, esti absolut incoerent.

de aceea si primesti pe drept, replicile pe care le primesti aici.

 

incearca sa fii logic si coerent...si poate vei primi si sfaturi.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

marean si trolle...sunteti lipsiti de inima!!

 

ma intreb cum de traiti si prin ce respirati...   :)

Avem pompe de injectie in loc de inima.........

 

Respiram prin pula.....avem branhii pa ea......

  • Like 4
Link spre comentariu
Reputație: 3240
  • Oras:ici-colo
  • Oras:ici-colo

Avem pompe de injectie in loc de inima.........

 

Respiram prin pula.....avem branhii pa ea......

 

pe cuvant ca primul posibil raspuns care mi-a venit de la tine, a fost ca respirati prin...pula :)

parol!!! :)

 

ceea ce e adevarat, de fapt si de drept :)

Link spre comentariu
  • Oras:slatina
  • Oras:slatina

Iertaţi.ma pentru ceea ce am facut. Sa nu faceţi ceea ce am facut eu. Eu mi.am pierdut familia, sotia copiii, serviciul si sufletul. Sa nu inselaţi niciodata! Nu bă inşelati sotiile si nu va duceţi la curve. Pt cateva clipe de placere pierdeti un diamant. Sper ca veti intelege. De ce vreau ca toate topicele mele sa le stergeti. Multumesc. Dumnezeu sa ma ierte si sa ne ierte.

https://nimfomane.com/forum/topic/36897-alina-0736685368/
Link spre comentariu

IertaÅ£i.ma pentru ceea ce am facut. Sa nu faceÅ£i ceea ce am facut eu. Eu mi.am pierdut familia, sotia copiii, serviciul si sufletul. Sa nu inselaÅ£i niciodata! Nu bă inÅŸelati sotiile si nu va duceÅ£i la curve. Pt cateva clipe de placere pierdeti un diamant. Sper ca veti intelege. De ce vreau ca toate topicele mele sa le stergeti. Multumesc. Dumnezeu sa ma ierte si sa ne ierte.

😂😂😂😂😂😂😂

 

Am fost si eu la individa.Oral foarte slab .La mine a fost protejat decat capul pulii il lua in gura .La normal vezi cum o bagi ca sunt stramta nu coopera deloc.Am renuntat si am plecat.Si nu in ultimul rand am intrebat o daca e singura in locatie.Aspus ca da dar in timpul actiunii s a deschis usa dela camera cam si cum s ar fi facut curent de la deschidrea altei usi.Pt mine e de evitat .Incerca sa vb la telefon.Cred ca e si de etnie.Nu recomand

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...