Sari la conținut

0760312993 De evitat


Postări Recomandate

  • Telefon: 0723720211
  • Oras:pitesti
  • Telefon: 0723720211
  • Oras:pitesti

Nr. luat din curierul, sunat  plimbat de la magnolia pana pe targu din vale aproape.mai are si o colega mai plinuta,am ramas cu cea scunda. Aspect fizic: 5-6 (matura pe la 35-38 ani)

Servicii:

Oral:5( ajutata de mana)

Normal: 4 (larga rau)

Halatul: 50 lei (proasta investitie)

De revinit: Cu siguranta nu mai ajung pe la ele, nici macar in caz de forta majora)

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

numarul este al lu oana si sta paralel cu statia de unde pleaca maxi taxi de costesti.sta la apartamentul 21 la etajul 1 pe langa parc.are 1.65-1.70,cam 55kg bruneta sani marimea 3 pana in 26 de ani.nr 50 ron iar ora 100.eu am optat o ora pentru sex total.fata se descurca foarte bn.este foarte atenta cu oo-le,merita incercata.

Link spre comentariu

numarul este al lu oana si sta paralel cu statia de unde pleaca maxi taxi de costesti.sta la apartamentul 21 la etajul 1 pe langa parc.are 1.65-1.70,cam 55kg bruneta sani marimea 3 pana in 26 de ani.nr 50 ron iar ora 100.eu am optat o ora pentru sex total.fata se descurca foarte bn.este foarte atenta cu oo-le,merita incercata.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vizitat d-soara...experienta neplacuta. Nici nu vreau sa mi amintesc."Nu pune mana pe mine ca esti rece"!!!!

Pai daca ne lasi asa cu ochii-n soare  o sa tot scriem pe aici ca nu e bine ca e teapa ... , fa un efort si da ceva amanunte  :PCx

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...