Sari la conținut

0758995924 papusica Maya


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salut, ieri am fost la fata asta si pot sa spun ca merita incercata, tipa este super ok. 
Aspect: 9/10. Ea spune ca are 19 ani, si arata, nu i-as da mai mult de 20. Spune ca a mai fost in Sibiu acum cateva luni, ca se numeste Maya dar ca i se spune Papusica. Are intre 1.65-1.70, cur misto, tare si sexxy, curata, tate nr. 2. Are un fund de care ai de ce sa o apuci cand sta capra. ONP-ul a descris-o bine cu deep de nota 10.

GFE: 8/10. Aici sta f bine ca sa spunem asa, nu accepta saruturi, se implica si zambeste fain. GFE bun per total.
Tarif: 100 ron/finalizare (20 minute) sau 150ron/1h.
Locatie: usor de ajuns pe Rahovei. Apartamentul este select, 2 camere, luxos. Baia este aranjata si curata, prosopul pe calorifer, curat, presiune la apa. 
Servicii: 8,5/10. Oralul il face neprotejat, poate deep, face anal, extra cost. Nu am incercat dar a zis ca accepta. Nu comenteaza cand schimbi pozitiile si nu te grabeste. Are colega faina si foarte inalta, cred ca are in jur de 1,75-1,80, sani f mari pentru cei amatori. 

post-142347-0-11934100-1432818524_thumb.jpg

post-142347-0-85788800-1432818524_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

Acum voiam sa dau link-urile spre topicele vechi, dar Cassy e promta ca intotdeauna (multumim! )

 

Topicul ar puea fi mutat sau sters, sunt fetele din galati, servicii de slaba calitate. 

@Aiurel: suna a publicitate chioara recenzia ta, si prin faptul ca ai deschis topic nou, cand defapt existau deja cel putin doua cu aceste fete, si prin notare.

Fetei respective i-am dat nota 7.5 doar pt ca este ff tanara, dar nota reala d.p.m.d.v ar fi 7.

 

Daca notam aici cu 9/10, atunci la fete ca Antonia ar trebui sa schimbam scala, sa meargem pana la 20 ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Sunat :telephone  cu 30 min inainte fata, ajuns cu 15 min inainte. Fata naturala, fara fite.

Am avut placerea sa o cunosc pe Maya, care arata mai bine ca in poze, ideala pt mine...un must e o finalizare cu amandoua, are colega (next time).
Am inceput cu un :felatie  din partea ei apoi :69  69 totul super bine

Laidy on top :tittyfuck  foarte bun, poate pozitia asta imi place cel mai mult la ea ca parca are boala pe junior si vrea sa-i ramana in savarina...

Continuat misionar putin parea ca o cam doare, e vina mea ca am dimensiuni de neam prost, si mie oricum imi place un pic mai sportiv asa ca am continuat cu doggystile :sexanal  unde a lucrat ea 5 min

Apoi eu vreo 10 min cu parere de rau ca am ejaculat mai rapid decat imi doream...nu cred ca am adus-o aprope de vreun orgasm, dar nu asta era scopul  :hihat 
Note:
Locatie: 10, lux, curat
Fata: 9 neschimbata, fara rezerve in pat, se fute bine
Oral: 9, nu il reuseste cum as vrea eu dar tehnica e buna
Normal: 8 pt mine e ceea ce caut, o tipa sa ma lase sa o fut si sa vrea sa ma futa. Astept mai multa implicare
Tarif: 150/finalizarea/30min
Recomand

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Scurtissimo, am fost la fata asta si am constatat ca am mai fost la ea, fata este ok, face sex total super ok. Arata mult mai bine decat data trecuta, destinsa, zambareata. Locatia e ok, discreta, cu mine fata a fost vorbareata, volubila. Dar eu m-am dus pentru anal de cum am recunoscut-o de nota 10, parca mai stramta ca data trecuta; GFE : 9,5 (un pic timida la inceput pana te citeste); Oral: nota 9,5 (umed, energic si fara maini); Scor: 200 de lei oral si anal.

Revin cu placere pentru anal. Nr gasit in de toate... este diferit de ala de sus. 0747981979

Link spre comentariu
  • Oras:bv
  • Oras:bv

Scurtissimo, am fost la fata asta si am constatat ca am mai fost la ea, fata este ok, face sex total super ok. Arata mult mai bine decat data trecuta, destinsa, zambareata. Locatia e ok, discreta, cu mine fata a fost vorbareata, volubila. Dar eu m-am dus pentru anal de cum am recunoscut-o de nota 10, parca mai stramta ca data trecuta; GFE : 9,5 (un pic timida la inceput pana te citeste); Oral: nota 9,5 (umed, energic si fara maini); Scor: 200 de lei oral si anal.

Revin cu placere pentru anal. Nr gasit in de toate... este diferit de ala de sus. 0747981979

daca tot ai dat de un numar diferit de ce nu il pui aici sa stie si restul lumii, in detoate nu am gasit nici o maya

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...