Sari la conținut

Tatyana italianca 0758890431


Postări Recomandate

  • Oras:Sb
  • Oras:Sb

Salut, 


Saptamana trecuta am trecut pragul domnisoarei , sunat pe nr. de p forum , stabilit intalnirea in 40 min, respectata si de mine si de ea programarea , confirm locatia mentionata de colegi . Domnisoara m-a astesptat in tricou mulat care ii scotea in evidenta sanii imensi si superbi dupa pararea mea 1,70  poate mai mult, frumoasa cu accent .. Igeniziat eu complet, apoi ea si inceperea ostilitatiilor , oral neprotejat lins oo , deep f frumos si implicat apoi pus caciulita , ea sus si se misca fratilor nu gluma  si pe afara ca la rodeo dar si ianuntru ca simteam ca isi strange si muschii vaginali, asa ca primul nr finalizand repede... In pauza a fost chiar comunicativa pot zice , nu a existat nici un moment aiurea si apoi nr 2 , inceput aproximativ la fel nunmai ca la normal am preferat ca eu sa duc munca in pozitia capra ( superb fund mare si cu o forma frumoasa si excitanta ) ... o imagine f frumoasa finalizat in caciulita. 


 


Per total chiar m-am simtit bine pt ca e o tipa comunicativa , ascultatoare si chiar s-a implicat in asa fel ca sa ma simt bine. 


Acum ca note : 


 


Fizic 9 ( confirm ca pozele sunt reale ) 


Oral 9,5 ( 10 daca era cu CIM)


Normal 9  


CIM - nu s-a realizat si nici anal - nici nu am intrebat 


Halat 200 lei , 1h si ceva


 


Eu unul  am sa mai revin 


  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Salut,

Saptamana trecuta am trecut pragul domnisoarei , sunat pe nr. de p forum , stabilit intalnirea in 40 min, respectata si de mine si de ea programarea , confirm locatia mentionata de colegi . Domnisoara m-a astesptat in tricou mulat care ii scotea in evidenta sanii imensi si superbi dupa pararea mea 1,70 poate mai mult, frumoasa cu accent .. Igeniziat eu complet, apoi ea si inceperea ostilitatiilor , oral neprotejat lins oo , deep f frumos si implicat apoi pus caciulita , ea sus si se misca fratilor nu gluma si pe afara ca la rodeo dar si ianuntru ca simteam ca isi strange si muschii vaginali, asa ca primul nr finalizand repede... In pauza a fost chiar comunicativa pot zice , nu a existat nici un moment aiurea si apoi nr 2 , inceput aproximativ la fel nunmai ca la normal am preferat ca eu sa duc munca in pozitia capra ( superb fund mare si cu o forma frumoasa si excitanta ) ... o imagine f frumoasa finalizat in caciulita.

Per total chiar m-am simtit bine pt ca e o tipa comunicativa , ascultatoare si chiar s-a implicat in asa fel ca sa ma simt bine.

Acum ca note :

Fizic 9 ( confirm ca pozele sunt reale )

Oral 9,5 ( 10 daca era cu CIM)

Normal 9

CIM - nu s-a realizat si nici anal - nici nu am intrebat

Halat 200 lei , 1h si ceva

Eu unul am sa mai revin

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Lelivr,on Preturile mele difera in functie de servici si timp,asa ca nu mai vb aiurea,mereu am avut preturile la fel...(100ron oral sau normal,150ron oral si normal,200ron pt anal 30de min) si pt o ora 250ron oral si normal si ora cu anal 300ron!!Asa ca te rog frum sa nu vb ce nu sti.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...