Sari la conținut

Tatyana italianca 0758890431


Postări Recomandate

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Salut. Am vizitat-o și eu pe Tatiana.

Sincer va spun ca mine unu nu mi-a plăcut deloc. Din punctul meu de vedere, moldoveanca este lipsita de sclipiri. Onp jalnic iar np mai bine nu. Femeia este o duduie foarte voluptoasa și asta nu o ajuta. Cred ca i s-ar potrivi un alt job.

 

Locati: 5 undeva în zona Rahova stătea atunci.

Onp - 4

Np - 5

Link spre comentariu
  • Oras:CENTRAL
  • Oras:CENTRAL

Salut. Am vizitat-o și eu pe Tatiana.

Sincer va spun ca mine unu nu mi-a plăcut deloc. Din punctul meu de vedere, moldoveanca este lipsita de sclipiri. Onp jalnic iar np mai bine nu. Femeia este o duduie foarte voluptoasa și asta nu o ajuta. Cred ca i s-ar potrivi un alt job.

Locati: 5 undeva în zona Rahova stătea atunci.

Onp - 4

Np - 5

 

Ai fost recent?De spuneai ca statea atunci.

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Salut. Am vizitat-o și eu pe Tatiana.

Sincer va spun ca mine unu nu mi-a plăcut deloc. Din punctul meu de vedere, moldoveanca este lipsita de sclipiri. Onp jalnic iar np mai bine nu. Femeia este o duduie foarte voluptoasa și asta nu o ajuta. Cred ca i s-ar potrivi un alt job.

Locati: 5 undeva în zona Rahova stătea atunci.

Onp - 4

Np - 5

In primul rand nu mă interesează părere ta și ce spui tu și la 1.80 înălțime și 76de kg cum ai vrea sa fie o femeie skini? nustiu de unde ți-a venit ție udeia să spui ca ar trebui să îmi schimb jobul și că nu am pic de sclipici în mn....Da sun sunt mandra sa fiu moldoveanca acolo am crescut dar pt uimirea ta părinți mei sunt din Deva...Ai fost și tu odată cum 2-3 ani in urma și te-ai gândit să îți dai după atâta timp cu părerea
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Urban07 nu am aere și nici nu sunt săracă în primul rând dacă sunt ocupată nu cred

că stau cu tel in camera sa rap că nu este frumos fata de persoana care este in casă,și vb frumos in primul rand,că nu ești în șatra...Va spun și va repet nu rasp când sunt ocupată pt că nu mi se pare corect fata de persoana respectiva....Și când dorești să vi anunti înainte nu suni și vi fara să anunți.La revedere și o zi buna sa ai

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Alba
  • Oras:Alba

Urban07 nu am aere și nici nu sunt săracă în primul rând dacă sunt ocupată nu cred

că stau cu tel in camera sa rap că nu este frumos fata de persoana care este in casă,și vb frumos in primul rand,că nu ești în șatra...Va spun și va repet nu rasp când sunt ocupată pt că nu mi se pare corect fata de persoana respectiva....Și când dorești să vi anunti înainte nu suni și vi fara să anunți.La revedere și o zi buna sa ai

Buna tatiana !

Mai activezi sau te-ai retras ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...