Sari la conținut

Tatyana italianca 0758890431


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758890431
  • Oras:Sibiu
  • Telefon: 0758890431
  • Oras:Sibiu

Buna dragilor disponibilă in orasul vostru, locatie pe Mihai Viteazu lângă Lidal pt mai multe detalii ma puteți contacta la nr de tel 0758890431 o seara buna va doresc 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Himmelsdorf
  • Oras:Himmelsdorf

Daca tot a fost vreme urata afara, am dat o fuga pana la Tatiana...destul de tarziu aseara.

Chiar imi era dor s-o revad, iar locatia ei fiind ca si pana acum, foarte aproape de mine, am zis sa nu ratez ocazia.

Am ajuns la ora stabilita, am mai stat si la povesti si inainte si dupa actiune, pentru ca a trecut ceva timp de cand ne vazusem ultima data.

Orice intalnire cu ea este speciala pentru mine, datorita actiunii. Foarte pasionala, atat in timpul preludiului, dar si la oral sau normal. Am avut parte de un ON foarte foarte bun, cu atentie sporita peste tot, muscaturi discrete, asa cum trebuie, care mi-a dat planul peste cap, adica semi-finalizare pe sânii ăia bestiali 😋.

M-am jucat apoi cu piersicuta ei catifelata, iar dupa...ne-am apucat si de putina "munca", pret de cateva pozitii.

Cat despre aspect, aici fiecare cu preferintele lui. Ce bine ca unii au o gama foarte variata de preferinte 😂.

Eu personal o sa trec pe la Tatiana, de cate ori voi avea ocazia, mai ales pentru ca ne intelegem bine si la actiunea din dormitor, dar si la capitolul socializare/discutii.

Te pup Tatiana 😘😘

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758890431
  • Oras:Sibiu
  • Telefon: 0758890431
  • Oras:Sibiu

Buna ziua disponibila in orasul vostru... Nr de tel este aceleași 0758890431.Servicile sunt. Oral neprotejat in funcție de igiena clientului.,oral protejat, normal, anal doar protejate, 69 diferite poziti sex între sanii cu finalizare corporala. Preturile variază în funcție de servicii si timpul petrecut împreună. 150 de ron 30 de minute si 250 ora. O zi buna va doresc 😘

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Himmelsdorf
  • Oras:Himmelsdorf

Ia uite cine-a revenit pe la noi !!

 

Cum era sa ratez o intalnire cu Tatiana?! Mai ales ca am primit ponturi ca va reveni.

Asa ca am stabilit noi o intalnire(care s-a comsumat ieri), mai din timp, fara o ora exacta, dar care s-a concrerizat pe parcurs...

In sfarsit...am ajuns la la ea...in aceeasi locatie, ca si ultima data. Am avut parte de o primire foarte calduroasa din partea ei, cum de altfel m-am obisnuit.

Am mai povestit...ca sa revenim la zi cu barfele. Am si baut ceva...ceva bun vreau sa zic( Tatiana merci...ðŸ˜).

Am trecut la duș, iar mai apoi in camera de garda, pentru ca aveam o pofta de ea, de nu pot s-o descriu.

Ne-am "jucat" in toate modurile posibile. Deci un preludiu de sa te urci pe pereti, de ambele parti. Cu saruturi si muscaturi de n-a scapat nicio parte din mine neatinsa.

Dupa o repriza buna de ON, din ala soft asa in stilul ei si cu muscaturi de 00, m-am hotatat sa-i "murdaresc" sânii, pe care oricum i-am luat la "trânte" pe tot parcursul intalnirii.

Desigur ca am primit si o portie de NP, unde am "muncit" pe rând, iar privelistea este extraordinara ca de fiecare data.

Nu cred ca mai are rost sa vorbim de note.

Pentru mine personal orice intalnire cu Tatiana este de 10, mai ales pentru ca este o femeie romantica si cu bun simt, dar si foarte deschisa la a experimenta lucruri noi, desigur asta depinzand de fiecare persoana in parte.

Te-am pupat Tatiana...ne vom revedea...😘😘😘

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758890431
  • Oras:Sibiu
  • Telefon: 0758890431
  • Oras:Sibiu

Buna ziua dragilor țin sa va anunt ca este ultima săptămână in orasul vostru va mulțumesc pt clipele frumoase petrecute împreună si amabilitatea voastră. Va doresc un Crăciun fericit plin de bucurii si un an nou plin de bucurii sănătate si realizări. Sărbători fericite dragilor 😘🤗

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758890431
  • Oras:Sibiu
  • Telefon: 0758890431
  • Oras:Sibiu
Acum 23 ore, marius 97 a spus:

Am fost și eu la Tatiana chiar a fost o plăcere să o cunosc se mișcă bine 10++++ abea aaștept să mai vin pe la tine 😍

Mulțumesc frumos te aste cu drag când dorești te pop seară fain😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...