Sari la conținut

Tatyana italianca 0758890431


Postări Recomandate

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
On 8/16/2020 at 3:30 PM, alesandu said:

Buna ce mai faci,as vrea sa stiu daca ai mai slăbit umpi ca ultima data când te-am vizitat aveai burtica umpic cam mare si nu mia prea placut

nu fi carcotas, nu trebuie sa iti placa neaparat numai tie, gusturile difera.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758890431
  • Oras:Sibiu
  • Telefon: 0758890431
  • Oras:Sibiu
La 12.04.2021 la 18:44, Poly24 a spus:

Salut mai activezi ? prin ce oras esti?

Bună ziua pt cei interesați astazi am ajuns în orașul vostru sibiu, vizita va fi una scurta de data aceasta. Vă doresc o seara frumoasa plina de bucurii 😘 😘 

Link spre comentariu
  • Oras:Alba
  • Oras:Alba
Acum 45 minute, tatiana85 a spus:

Bună ziua pt cei interesați astazi am ajuns în orașul vostru sibiu, vizita va fi una scurta de data aceasta. Vă doresc o seara frumoasa plina de bucurii 😘 😘 

La Alba , nu vii ?

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator yoyo14
Reputație: 0

Sa va spun drept, am ajuns din greseala pe la Tatiana, personal nu era pe gustul meu dar am zis hai sa vedem ce iasa si uite asa am facut cunostinta si cu Tatiana.

Note + info:

Aspect: nu notez si nu ma bag, fiecare cu parerile lui. Nu sunt fan sani mari dar m-am jucat putin cu ei 😀

Atitudine: 9 destul de primitoare, e de treaba.

ON: 9.9 bun oralul, ba soft ba mai turbo, cu saliza cu de toate, nu ma asteptam. O intamplare interesanta la acest capitol, in timp ce imi facea oralul ma atingea cu sanii aia mari pe oo, interesanta senzatia.

NP: 9 duceee fata :D m-am incalzit putin cu ea, putin mai mult😂
 

Link spre comentariu
  • Oras:Himmelsdorf
  • Oras:Himmelsdorf

Azi am ajuns iarasi la "breasts terapy"🤣🤣🤣.

Chiar aveam pofta de-o noua intalnire cu Tatiana, pentru ca n-o mai vazusem de mult... Asa ca azi am dat o tura pana la ea, ca sa-mi reamintesc cum arată "țâțele bine făcute".🤣🤣🤣.
N-am nimerit tocmai intr-un moment potrivit pentru o intalnire...din alea cum avem noi de obicei. Totusi am avut o intalnire faina tare...Si pe mine m-ar obosi o zi plina de treburi, cum a avut ea azi.

Te pup Tatiana si abia astept sa ne revedem...in forma maxima 😘😘😘🤗

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758890431
  • Oras:Sibiu
  • Telefon: 0758890431
  • Oras:Sibiu
Acum 20 ore, master_blade a spus:

Azi am ajuns iarasi la "breasts terapy"🤣🤣🤣.

Chiar aveam pofta de-o noua intalnire cu Tatiana, pentru ca n-o mai vazusem de mult... Asa ca azi am dat o tura pana la ea, ca sa-mi reamintesc cum arată "țâțele bine făcute".🤣🤣🤣.
N-am nimerit tocmai intr-un moment potrivit pentru o intalnire...din alea cum avem noi de obicei. Totusi am avut o intalnire faina tare...Si pe mine m-ar obosi o zi plina de treburi, cum a avut ea azi.

Te pup Tatiana si abia astept sa ne revedem...in forma maxima 😘😘😘🤗

🤗😘 O săptămână liniștită sa ai

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758890431
  • Oras:Sibiu
  • Telefon: 0758890431
  • Oras:Sibiu
Acum 8 ore, raducu_ducu a spus:

O actualizare de servicii si preturi se poate ? multumesc.

Buna serviciile sunt:Oral protejat, neprotejat in funcție de ingena clientului, normal si  anal doar protejat. Pt mai multe detalii ma puteti contacta la nr de telefon, 0758890431 o seară frumoasă va doresc 

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Himmelsdorf
  • Oras:Himmelsdorf

Salutari!!!

Fiind de ceva vreme numai cu gandul la "mult" si "mare", azi am reusit sa ajung iar la Tatiana😄.
Am tot programat si anulat intalniri cu ea...(din cauza mea, desigur) insa azi fiind asa o duminica insorita, numa' țâțele ei mai lipseau din "tablou".
Programat intalnirea, ajuns la ora stabilita iar dupa barfe si una alta, am avut parte de doua reprize de sex intens, cu toate "nebuniile" posibile.
Imi place foarte mult preludiul de care am parte la intalnirile cu ea. Care este reciproc desigur, ea fiind o persona foarte calda si dragastoasa. Cel putin in cazul meu.
Mi-a propus si cateva pozitii pe care nu le-am mai incercat impreuna. Dar pt mine, LOT si Doggy sunt piesa de rezistenta, in intalnirile cu ea.
Totusi e bine de stiut, iar data viitoare cu siguranta o sa merg cu "temele facute". Poate testam si ceva mobilier...😂😂😂.

Notele cred ca sunt de prisos.
Tatiana, ms frumos pt.  azi si abia astept sa ne revedem.

Toate cele bune si multi pupici!😘😘😘

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...