Sari la conținut

Tatyana italianca 0758890431


Postări Recomandate

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Buna nu ma simt atacata si nu imi dau nici recenzii singura ,nu am stiuca cum afirmi pur si simplu ma deranjeaza ca se vb ce nu este adevarat Dom este un client care vine mereu la mn cand ajunge in Sb cu serviciul asta este jenat ca nu a gresit cu nimik el si cand face prima recenzie este considerat ca ar fi nustiu cn in fine crezi ce vrei dar te pot asigura ca lokuiesc singura nu am pe nimeni si este doar un client o zi buna

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

BUNA 

IN LEGATURA CU PROGRAMAREA ......

NU MAI ACTIVEZI ? NU REUSESC SA TE CONTACTEZ ... DELOC

 

Buna daca vezi ca nu am anunt publicat si tel este inchis inseamba ca nu sunt in SB ti-am spys de mii de ori ca plec in fine o seara buna
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Buna seara oameni buni tin sa va anunt ca maine revin in SB inca pt 2sap dupa voi parasi orasul de tot ce pot sa va spun am avut experiente si placute si mai putin placute am intalnit oameni buni va multumesc o seara buna

Link spre comentariu
Vizitator cuni
Reputație: 0

Buna seara oameni buni tin sa va anunt ca maine revin in SB inca pt 2sap dupa voi parasi orasul de tot ce pot sa va spun am avut experiente si placute si mai putin placute am intalnit oameni buni va multumesc o seara buna

:flowers2 :flowers2

Link spre comentariu
  • Oras:CLUJ
  • Oras:CLUJ

Buna seara oameni buni tin sa va anunt ca maine revin in SB inca pt 2sap dupa voi parasi orasul de tot ce pot sa va spun am avut experiente si placute si mai putin placute am intalnit oameni buni va multumesc o seara buna

Eu am avut o experienta placuta cu tine azi, uitale pe cele neplacute, succes pe noua cale pe care ti-ai ales-o

Link spre comentariu

Reputație: 109
  • Oras:centru
  • Oras:centru

Da ce ai facut mă nene mă,ai ajuns la domnita Tatyana.

Nu stiu daca e italianca dar e wow,mie mi-a placut.Inalta,ai pe ce pune mâna :)),niste sani mari corecti cum ne place nouă mari si tari.Totul a decurs bine ,inceput cu un oral nep cum ne place nouă bam bam ,schimbat pozitii ai ce vedea si simti si încheiat tot cu un oral.

Locatia ok,decartat 250ron o ora,dar am depasit putin scuzele mele pt ceilalti colegi ca i-am decalat.

Băi nene dar are niste sâni corecti wow,cat un cap de al meu.

Trei de DA din partea mea .Are tot ce trebuie atitudine bună ,sociabilă,glumeata.Păcat ca nu am ajuns mai devreme pe la ea,dar na poate se va intoarce candva.

Drum bun si numai bine Taty.

 

Asta e parerea mea despre dameza,gusturile nu se discuta se execută :)

Numai bine praduitorilor si futacioşilor :)))))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...