Sari la conținut

Ema - 0747305123 / 0746306425 / 0747305235 fost (0748423131 - 0754855967) (Stefan cel Mare)


laurexul

Postări Recomandate

Ei dragi mosului iaca vin in intampinarea voastra cu un bucata domnisorica demna de luat in seama.saptamana aceasta fiind prin Iasi , nu am putut sa ma astampar si m-am apucat sa cercetez piata prin capitala Moldovei. Am citit forumul si croit pe d-na Corina mi-am zis ca trebuie sa o incerc si sa scriu eu o recenzie ca lumea , ca nimeni nu s-a incumetat sa o faca cap coada cu simt de raspundere. Dupa cateva tentative nereusite pe mess (fata nu raspunde la telefon iar pe mess m-a lasat sa astept ore in sir pana mi-am pierdut rabdarea). Uite asa am ajuns la chioscul de ziare, de unde mi-am procurat una bucata Evenimentul (anunturi locale) si m-am apucat sa sun in stanga si-n dreapta pana m-am decis ca fericita castigatoare domnioara Ema .La telefon mi s-a parut cam repezita si putin expeditiva , explicatia ei a fost ca ii suna tot timpul telefonul si ca sa nu piarda din apeluri se grabeste sa spuna ce are de zis.Dupa cum am spus am vorbit la telefon , i-am spus ca ajung in 10 minute . Locatia pe b-dul Stefan cel Mare si Sfant vis a vis de xxxx. Intrarea se face prin spatele blocului. Am ajuns, fata a raspuns din prima , mi-a explicat cum sa ajung la scara si mi-a zis ca ma suna ea. Sta pe balcon sa vada cine vine, daca nu-i convine da pas. Cum eu sunt un fat frumos calare pe cal nu au fost probleme. :DAm intrat pe usa usor indoielnic, fata dupa usa. Cand dau cu ochi de ea ce sa vezi..... , mare mare surpriza, o super fata , atat de draguta ca te poti indragosti de ea la prima vedere. Nu mi-a venit sa cred , dar cand am realizat ca mi-a pus dumnezeu mana in cap i-am si facut primul compliment. M-a intrebat daca raman si cat stau , bineinteles ca stau si stau o ora i-am raspuns.Ema e o fata la 1,65 , satena cu tenul alb , sani nr. 2-3 dar super frumosi, apetisanti chiar, iar la fata e de nota 10, are niste ochi in cap de te pierzi in ei, imi venea s-o mananc de drag ce-mi era de ea. Am pus-o sa se uite in ochi mei cand o sugea , imaginea de nedescris ( sunt undele lucruri care nu se cumpara, pentru toate celelalte exista cash ).O sa revin putin cu picioarele pe pamant si o sa va scriu, lasand la oparte frumusetea divei , cum s-a desfasurat actiuna. Fata face oral ne cu finalizare in gurita si normal. In rest nimic. Nu m-a lasat sa dau limbi ( are o pasarica atat de ferma si frumoasa , fara zbarcituri si labii atarnatoare , de-ti vine sa bagi botul la fofo instant). cand o saruti pe sani se fastaceste, daca vrei FK intoarce capul subtil ca sa nu te raneasca nu un refuz ferm.Primul numar a fost oral si am terminat in gurita ei.Oralul a fost destul de bun , dar fata mai are de experimentat. Il face umed, nu zgarie , se joaca si la oute cu limbuta dar se ajuta de manute iar DT-ul lipseste cu desavarsire.Al doilea numar a fost standard, inceput oral in acelasi stil , continuat cu normal in 3 pozitii. Am terminat in prezervativ pe la spate. Fata are putine sunculite pe la burtica si pe la aripioare, dar aripioarele o avantajeaza mult in pozitia pe la spate, iti dezvaluie un posterior atragator iar acele sunculite tremura precum piftia de-ti vine sa dai si mai tare .... si mai tare . Per total normalul acceptabil, fara artificii tehnice de exceptie. Mi-a placut ca-mi spunea ea, "bag-o mai adanc" sau "tine-o putin" , in schimb nu mi-a placut cand m-a intebat "mai ai mult?"Per total eu zic ca se merita, 100 lei o finalizare sau 150 lei o ora cu doua finalizari.are si cateva minusuri demne de luat in seama. In primul rand baia este slab dotata la capitolul prosop, servetel , sapun etc. Nu avea apa calda, deci dus cu apa rece daca vreti. Eu m-am spalat putin la final si a trebuit sa ma usuc prin ventilatie manuala.Tot la minusuri asi trece graba la care te supune pe tot parcursul procesului de sexecutie. Aveam impresia ca o alearga cineva. Am stat mai putin de 40 de minute in total , cea ce arata cat de mult te grabeste.Mi-a mai placut insa atitudinea ei destul de dezinvolta si faptul ca nu a raspuns la telefoane cat timp am stat acolo (totusi Ema, nu ar strica daca ai pune telefonul pe silent).note: eu zic un 8 la general.Aspect - 10Oral - 8Normal- 8Atitudine -8Locatie - 7 (ar putea sa imbunatateasca dotarile din baie si atunci ar fi ok)Saptamana asta o sa mai fiu la Iasi si cred ca o sa-i mai fac o vizita.Cam atat, va salut pe toti nu inainte de a mai lua inca o gura de bere.De la Iasi , pentru voi, cu cel mai al dracu respect - LaurexulPS: Daca mai aveti intrebari va stau la dispozitie dar eu personal cred ca am raspuns deja la multe intrebari.

  • Like 1
Link spre comentariu
Dameza a avut vineri 7 octombrie toata ziua telefonul inchis.S-o fi retras?
Am sunat-o si eu ieri 13.10.2011 si avea inchis telefonul.Probabil a luat o mica vacanta, sta chiar langa mitropolie si acum este foarte mare balamuc cu ziua cv. Parechieva.Curva curva, dar e cu frica de Dumnezeu ;)
Link spre comentariu

Salutare! Am fost si eu pe la domnisoara... atras de anuntul din ziar si vocea draguta.Locatia... vizavi de xxxx- pe Stefan.Dupa ce am urcat 7 etaje pe scari ii spun sa deschida, deschide si surpriza... eu nu eram acolo:)) nimerisem alta scara.Mi-am luat inima in dinti la cea de-a doua scara si am urcat cu liftul. Ca sa nu gresesc etajul am inceput sa inumar butoanele. Sun, deschide si stupoare... iar nu eram acolo :D Am decis sa cobor un etaj si ne-am intalnit, intr-un sfarsit. Nu stiu cum sunt puse butoanele alea, in fine.Tipa ma astepta de parca urma sa plecam. Intr-o geaca, blugi, bluza, cizme cu toc.. WTF? Credeam ca urma sa plece, eu urmand sa imi rezolv singur treburile, dar nu... m-a invitat in dormitor, s-a asezat pe pat si a inceput sa se dezbrace.Tipa e draguta la fata, cum a zis si laurexul, are niste sani foarte draguti si apetisanti:X, fundul moale, bombat putin, dar daca o vezi in picioare o sa vezi doua dungi de la grasime:) . Ca si defecte ar fi burtica destul de maricica.Am ales sa stau un numar. M-a servit cu un oral neprotejat destul de bine facut, dar folosind mainile destul de mult. Mi-a savurat si partile adiacente, iar la cererea mea mi le-a si supt. Finalizarea s-a petrecut oral.Acuma sa va zic partea rea. Ma gandeam sa facem si amor normal.. ca doar suntem oameni. I-am pus mana la pasarica era uda, i-am dat bikineii jos, pun mana si BUF! M-a lovit un dumf de mi-a mutat nasul din loc. Am preferat sa ma termin normal, sa uit si sa nu simt mirosul :) Nu era epilata si am simtit ceva par (in sensul ca era maricel) pe picioare.Per total:Aspect: 8/10Igiena: 5/10 (nu ii mirosea gura)Locatie: 7/10 (daca lenjeria nu parea de cand lumea pe pat era perfect si daca ar pune prosop la baie ar fi perfect)Atitudine: 8/10 (nu m-a grabit, a vb frumos, nu a rasp la tel cat am fost acolo.. totusi le putea pune pe silentios)Prestatie: 7/10 (un oral fara artificii, facut bine, dar e genul de oral care se presteaza in masina)Preturi: 80RON/ tura (cum am auzit la o meseriasa) si 150RON/ ora.

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Salutare...Am fost azi pe la domnisoara Ema am gasit-o foarte repede avand in vedere ca m-a ghidat prin telefon si e simplu de ajuns vis-a-vis de xxxx pe Stefan cel Mare...Urc la etajul 7 (cu liftul) si se aude o usa deschizandu-se...intru cam sfios sa nu cumva sa apara vreun cetatean sa ma intrebe ce caut in casa lui...Dupa usa ma astepta ,,caprita", de cum am vazut-o stiam ca ne-am mai intalnit undeva si a confirmat si ea acest lucru (avea locatie in fata la maternitatea Cuza Voda)...ma gandeam ca de atunci (cam acum 4-5 luni) si pana acum si-a mai imbunatatit tehnica (da' de unde)..Aleg un normal rapid ca n-avem nici prea mult timp plus ca nu eram curios de altceva decat sa vad ,,frumusetea de fata''.Sunt de acord sa nu se mai dezbrace si incepe un oral de parca ziceai ca ii vin parintii in 3 minute...grabit, strans puternic cu mana de am crezut ca vrea sa mi-o sugrume...:) Am terminat cam in 10 minute in gurita ei...cu gandul sa nu o mai vizitez...Am negociat la 50 de ron un oral rapid...Ea a zis initial 80lei/nr si 150/ ora.FK nu m-a interesat, normal nu am mai facut acum,cunnilingus nu vrea cica desi data trecuta am facut dus amandoi si a vrut (nici n-am insistat)...Prestatia mediocra, locatia destul de ok, per total concluzia e ca nu-mi mai trebuie chiar daca pretul e ok cel putin pt mine....Apropo de ce spunea Romanasul era imbracata intr-adevar cu blugi , cizme si un tricou....am crezut ca ma invita in lift s-o facem...Bafta si daca aveti intrebari va raspund cu placere...

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Salutare...Am fost azi pe la domnisoara Ema am gasit-o foarte repede avand in vedere ca m-a ghidat prin telefon si e simplu de ajuns vis-a-vis de xxxx pe Stefan cel Mare...Urc la etajul 7 (cu liftul) si se aude o usa deschizandu-se...intru cam sfios sa nu cumva sa apara vreun cetatean sa ma intrebe ce caut in casa lui...Dupa usa ma astepta ' date=',caprita", de cum am vazut-o stiam ca ne-am mai intalnit undeva si a confirmat si ea acest lucru (avea locatie in fata la maternitatea Cuza Voda)...ma gandeam ca de atunci (cam acum 4-5 luni) si pana acum si-a mai imbunatatit tehnica (da' de unde)..Aleg un normal rapid ca n-avem nici prea mult timp plus ca nu eram curios de altceva decat sa vad ,,frumusetea de fata''.Sunt de acord sa nu se mai dezbrace si incepe un oral de parca ziceai ca ii vin parintii in 3 minute...grabit, strans puternic cu mana de am crezut ca vrea sa mi-o sugrume...:) Am terminat cam in 10 minute in gurita ei...cu gandul sa nu o mai vizitez...Am negociat la 50 de ron un oral rapid...Ea a zis initial 80lei/nr si 150/ ora.FK nu m-a interesat, normal nu am mai facut acum,cunnilingus nu vrea cica desi data trecuta am facut dus amandoi si a vrut (nici n-am insistat)...Prestatia mediocra, locatia destul de ok, per total concluzia e ca nu-mi mai trebuie chiar daca pretul e ok cel putin pt mine....Apropo de ce spunea Romanasul era imbracata intr-adevar cu blugi , cizme si un tricou....am crezut ca ma invita in lift s-o facem...Bafta si daca aveti intrebari va raspund cu placere...[/quote']Scuze am zis la un moment dat un ,,normal rapid'' de fapt era oral
Link spre comentariu
  • Oras:La capatul ei
  • Oras:La capatul ei

Sun si eu la fatuca in criza de altceva, dupa ce imi zice sa o sun din 2 in 2 minute dupa care ultima data 20 secunde (wtf:@) ajung la ea, deja eram cam sictirit dupa cum mi-a vorbit la telefon. Fata arata bine dar din pacate aspectul fizic e combatut de comportament, te trateaza doar ca un portofel care trebuie lins sa se deschida si se vede asta inca din primele clipe, vorbeste putin in fraze scurte iar atitudinea de curva nebuna si impertinenta lasa de dorit. Daca atunci cand am venit deja imi incapea cu greu in chiloti scula, dupa primele vorbe s-a pleostit, doar la gandul sa o fut in ciuda mi-am mai revenit. Nu am intrebat cati ani are, maxim 25, a cerut 100 RON normal si oral, oralul fara caciula. S-a dezbracat rapid si a inceput sa suga la fel de rapid si mecanic cu greata, de parca era la concursul Fear Factor cand mancau aia viermi si coaie de cal stricate, eu am facut dus inainte sa plec la ea, eram parfumat si curat mai ceva ca la nunta :angel: Am mai incercat o gluma dar se pare ca ori nu le-a gustat ori nu percuteaza, dupa vreo 10 minute mi-o ia in mana si incepe sa o scuture rapid si ma intreaba daca nu termin doar din oral. Am zis un hotarat NU si i-am zis sa stea capra, s-a executat si am inceput sa ma balansez in ritm tinandu-ma de curul ei iar la un moment dat i-am tras o palma asa prieteneasca dar a ripostat tafnoasa. Am zis sa termin oral si i-am dat-o din nou in primire, am terminat cu greu.Deci ce sa zic, fata arata bine dar atitudine dispretuitoare. Nu in ultimul rand igiena lasa de dorit, mi-a cam mutat nasul cand s-a pus capra si nici in general nu mirosea a trandafir, cand i-am dat o limba pe tzate mi-a ramas un gust amar si scarbos in gura si am renuntat rapid. Recomand doar la un viol in grup cand mai ai sa te iei cu prietenii, eventual tinuta si fututa in ciuda, in rest pe bani NU.

Link spre comentariu
Sun si eu la fatuca in criza de altceva' date=' dupa ce imi zice sa o sun din 2 in 2 minute dupa care ultima data 20 secunde (wtf:@) ajung la ea, deja eram cam sictirit dupa cum mi-a vorbit la telefon. Fata arata bine dar din pacate aspectul fizic e combatut de comportament, te trateaza doar ca un portofel care trebuie lins sa se deschida si se vede asta inca din primele clipe, vorbeste putin in fraze scurte iar atitudinea de curva nebuna si impertinenta lasa de dorit. Daca atunci cand am venit deja imi incapea cu greu in chiloti scula, dupa primele vorbe s-a pleostit, doar la gandul sa o fut in ciuda mi-am mai revenit. Nu am intrebat cati ani are, maxim 25, a cerut 100 RON normal si oral, oralul fara caciula. S-a dezbracat rapid si a inceput sa suga la fel de rapid si mecanic cu greata, de parca era la concursul Fear Factor cand mancau aia viermi si coaie de cal stricate, eu am facut dus inainte sa plec la ea, eram parfumat si curat mai ceva ca la nunta :angel: Am mai incercat o gluma dar se pare ca ori nu le-a gustat ori nu percuteaza, dupa vreo 10 minute mi-o ia in mana si incepe sa o scuture rapid si ma intreaba daca nu termin doar din oral. Am zis un hotarat NU si i-am zis sa stea capra, s-a executat si am inceput sa ma balansez in ritm tinandu-ma de curul ei iar la un moment dat i-am tras o palma asa prieteneasca dar a ripostat tafnoasa. Am zis sa termin oral si i-am dat-o din nou in primire, am terminat cu greu.Deci ce sa zic, fata arata bine dar atitudine dispretuitoare. Nu in ultimul rand igiena lasa de dorit, mi-a cam mutat nasul cand s-a pus capra si nici in general nu mirosea a trandafir, cand i-am dat o limba pe tzate mi-a ramas un gust amar si scarbos in gura si am renuntat rapid. Recomand doar la un viol in grup cand mai ai sa te iei cu prietenii, eventual tinuta si fututa in ciuda, in rest pe bani NU. [/quote'] lasa-mi si mie in pm id ei...
Link spre comentariu

Va salut din nou..in aceesi seara am mers la dra de la nr 0754855967, pe Stefan cel Mare, in fatza la Magic Pizza..intrarea prin spate, la etajul 7 cred..a fost singura fata care mi-a raspuns de fiecare data cand am sunat, ca am amanat de vreo 2 ori cred..deci foarte draguta din punctul asta de vedere..asa..am ajuns la ea,micutza de statura, frumoasa la fatza, fund bombat,tare, sani medii, foarte frumosi..cerea 100nr,150 ora (oral neprotejat,normal protejat, am intrebat de anal si a zis ca nuuuuu..)..am zis ca stau o ora,i-am dat banii..si-a inchis tel inainte sa incepem..mi-a facut un oral bunicel..si la normal a stat cum am vrut eu..igiena ok..aprtamentul putin cam nasol,dar camera era ok..Desi am zis ca stau o ora, dupa ce am terminat m-a traznit gandul ca mai bine ma duc la inca o fetitza pt urmatorul numar..asa ca am intrebat-o daca e ok sa ramana doar un nr,a zis ca da, mi-a dat 50lei inapoi..si am plecat catre fetele din postul anterior..:)Deci: locatie: in fatza la Magic Pizza, pe Stefan- nota 7,baia fiind nasoala,fara prosop..noroc de hartia igienica. preturi:100nr,150ora.-oral neprotejat-nota 7,normal protejat-nota 7 (cam rigida),anal nu. GFE-nota 7.Per total, recomand..

Link spre comentariu
Vizitator poaca
Reputație: 0

buna seara !incep prin a-mi cere scuze administratorilor si moderatorilor, deoarece urmatorul meu mesaj va fi offtopic, dar alta cale de a lua legatura cu vanity85 nu am. Nu am cum sa trimit mesaje private sau email-uri administratorilor, moderatorilor sau altor useri (tare as vrea sa pot face asta).deci, rog pe vanity85 sa imi trimita un email la [email protected] unde in subiectul mesajului sa imi scrie numele lui. Doresc a pune o intrebare legata de aceasta tipa, deoarece vreau sa trec pe la ea, descrierea facuta de tine imi place. mersi anticipat.inca odata imi cer scuze pt offtopic si astept emailul tau vanity85o seara faina

Link spre comentariu

Traiasca curvarii proletari!Azi dorind sa inchei anul in forta mi-am zis sa-i fac o vizita tinerei care raspunde la numarul de mai sus.Zis si facut.Iau telefonul,sun si ma indruma la blocul din fata de la Magic Pizza.Ajung sun din nou,raspunde si ma pune sa astept,mentionez ca era destul de racoare ca sa nu zic frig.In fine,urc si decid sa ma rezum la un numar(apropo 100 numarul 150 ora este tariful).Fata de abia se trezise...trecem la actiune,adik la un oral scurt si la propriu si la figurat,pentru ca la cat am asteptat in frig cand a inceput sa-mi amorseze melesteul am terminat destul de repede.I-am zis s-o lase mai la relanti,da tipa se grabea de parca avea plan cincinal.In rest, este simpatica,face si conversatie.Arata bine,jos ii rasa si fofoloanca arata bine,are ceva vanatai pe maini.Daca va incadrati la categoria bat si f_t ca masina de cusut,adik daca va place sa nu va intindeti prea mult v-o recomand,altfel nu,ca-i prea expeditiva...va salut si va doresc ca in noul An sa umpleti cat cat mai multe gaurici!

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Traiasca curvarii proletari!Azi dorind sa inchei anul in forta mi-am zis sa-i fac o vizita tinerei care raspunde la numarul de mai sus.Zis si facut.Iau telefonul' date='sun si ma indruma la blocul din fata de la Magic Pizza.Ajung sun din nou,raspunde si ma pune sa astept,mentionez ca era destul de racoare ca sa nu zic frig.In fine,urc si decid sa ma rezum la un numar(apropo 100 numarul 150 ora este tariful).Fata de abia se trezise...trecem la actiune,adik la un oral scurt si la propriu si la figurat,pentru ca la cat am asteptat in frig cand a inceput sa-mi amorseze melesteul am terminat destul de repede.I-am zis s-o lase mai la relanti,da tipa se grabea de parca avea plan cincinal.In rest, este simpatica,face si conversatie.Arata bine,jos ii rasa si fofoloanca arata bine,are ceva vanatai pe maini.Daca va incadrati la categoria bat si f_t ca masina de cusut,adik daca va place sa nu va intindeti prea mult v-o recomand,altfel nu,ca-i prea expeditiva...va salut si va doresc ca in noul An sa umpleti cat cat mai multe gaurici![/quote']Salut fata locuieste singura sau mai locieste cu cineva ?
Link spre comentariu
Vizitator poaca
Reputație: 0

fata sigur are 18-19 ani si nu e **spam editat** ?intreb, deoarece am citit aici pe forum ca cineva a patit-o cu o **spam editat**, a sunat-o, dar parca nu s-a mai dus la ea. dupa un timp dadea cu subsemnatul pe la politie, judecatorie etc.

Link spre comentariu

Confrate draga,aici chiar avem o problema...tipa mi-a zis ca are 19 ani,dar sa stii ca la cum sunt azi muierile,n-ar fi exclus sa faci o combinatie gresita.oricum,sincer,eu cand merg la curve,sa-i cer buletinul e ultimul lucru la care ma gandesc,dar probabil ar trebui sa incepem s-o facem:exclamation:

Link spre comentariu

In seara asta am fost si eu la d-ra.Am sunat-o si a raspuns din prima, cum a fost notat si mai inainte oral neprotejat, normal protejat, 100 nr, 150 ora. Eu initial am vrut doar un numar, dar cum eram statut m-am hotarat la o ora. a promis ca face DT daca nu e mare si CIM. Intradevar se grabeste, tare, si oboseste :D) Nu a facut DT ca a zis ca nu ii place parul.... Stie de forum, nu vrea sa-i punem poze aici. Note: Oral 6, mana pe scula tot timpul, bate ca masina de cusut. Normal 7 (se misca binisor, dar tot pompeaza la 1.5 batai pe secunda)Igienă 9 (nici un miros, doar ca fumeaza)Locaţie 7 (Apartament Stefan cel mare, dezordine, chiuveta infundata la baie, prosop indoielnic)Concluzie, daca lasa la 50 miua scurta e bun de incercat.

Link spre comentariu

Now! Exotică, super sexi şi f dotată, brunetă, 1.70/55kg, ofer plăceri de neuitat şi masaj erotic într-o ambianţă de lux, central, pentru domni stilaţi. Cer igienă. tel 0754855967. Am fost azi la ea, nu e exotica cum scrie, masaj nu stie si nu face ; am optat pentru un numar inceput cu un oral neprotejat( care s-a terminat cu un oral protejat- dupa 3 min a pus prezervativul crezand ca vreau sa trecem la normal) am incercat-o in 2 pozitii : ea deasupra si capra. Numarul e 100 lei(oral+normal) , ora 150 lei(oral +normal). Arata binisor sani normali tari nu se lasa sarutata pe sani.Fk nu am cerut, nu stiu daca accepta, era un pic racita.oral nota 6 , normal 6 Altadata utilzizeaza search inainte de a deschide un thread.. Unesc threadurile

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...