Sari la conținut

CE AM GATIT IN ULTIMA VREME


Vizitator

Postări Recomandate

Sunteți niste ștoarfe vomite si /sau cacate pe cur. Cine se sinucide? Eu care am dat flit la maxim 3 zile si cam de 3 ori pe zi unui cocalar pârlit. Ok..oi fi pierdut mult timp in preajma lui, dar nu mi-a tras.i

O la mwe si nu m-a vândut cum faceți voi cu iubi :laugh2

Laicelor! Si eu chiar am opțiuni! Muuulte! Si nu de o ora

Tărănci tâmpe cocalwrese :laugh2

cum a zis bunica-ta?"la ochi machiata si la cur cacata"?

Link spre comentariu

Tu diaree albinoasă, zdreanța si cârpă tuturor. De cand morții lu curva aia proasta de mă-ta iti permiți sa vorbești despre mine, pres de țigani si cocalari infecți, slobozita s

Dracu

Vezi ce tu ți-ai căutat.o cu .ine acu multe luni cand fără minima conversație te.ai luat de mine sa imi urăști moartea.

Si ce,i in garu ma.tii de lepăda ca am poze de storfet in haine de produs cu tot cu moaca aia constipata si le trimit pe pont cancann nu le piste, pe forum, cu pozeleu micușor si gabrieliti de pe fb

Nici scuipată in fata nu meriti cârpă de cioreti

maaaaaaaaaai!eu sunt albinos.:(

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Tu diaree albinoasă, zdreanța si cârpă tuturor. De cand morții lu curva aia proasta de mă-ta iti permiți sa vorbești despre mine, pres de țigani si cocalari infecți, slobozita s

Dracu

Vezi ce tu ți-ai căutat.o cu .ine acu multe luni cand fără minima conversație te.ai luat de mine sa imi urăști moartea.

Si ce,i in garu ma.tii de lepăda ca am poze de storfet in haine de produs cu tot cu moaca aia constipata si le trimit pe pont cancann nu le piste, pe forum, cu pozeleu micușor si gabrieliti de pe fb

Nici scuipată in fata nu meriti cârpă de cioreti

Report pentru înjurături.  :laugh2

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Sunteți niste ștoarfe vomite si /sau cacate pe cur. Cine se sinucide? Eu care am dat flit la maxim 3 zile si cam de 3 ori pe zi unui cocalar pârlit. Ok..oi fi pierdut mult timp in preajma lui, dar nu mi-a tras.i

O la mwe si nu m-a vândut cum faceți voi cu iubi :laugh2

Laicelor! Si eu chiar am opțiuni! Muuulte! Si nu de o ora

Tărănci tâmpe cocalwrese :laugh2

Raport. Pentru demență.  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Vrei sa ma uit mâine ? Ca am drum pe acolo :)

 

 

vezi daca are carnat din ala Thuringer :) ala e bun...daca are contracteaza-ma pe fix si pe mine..

sa dau o fuga. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

pfff....am dovedit cu marean tot...si vin si mancare :)

Știi că la barza chioară îi face Dumnezeu cuib! M-a sunat un prieten că face un grătar de scrumbii la el, așa că...

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:UNDE VREA PULA MEA
  • Oras:UNDE VREA PULA MEA

Aproposito! Cum au ieșit scrumbiile ălea?

 

 

Știi că la barza chioară îi face Dumnezeu cuib! M-a sunat un prieten că face un grătar de scrumbii la el, așa că...

 

Pana la scrumbiile alea, eu zic sa gatim pestele asta, ca-i prea bun si-ar fi pacat sa nu-l mancam.                                                   Iar ca bonus dupa ce-l mancam, futem si gagica care l-a pescuit.  :laugh2

post-179660-0-47750400-1524508661_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

 

Pana la scrumbiile alea, eu zic sa gatim pestele asta, ca-i prea bun si-ar fi pacat sa nu-l mancam.                                                   Iar ca bonus dupa ce-l mancam, futem si gagica care l-a pescuit.  :laugh2

 

Urât pește, să mor! :laugh2

  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...