Sari la conținut

Andrea 28 ani ofer sex total 200 lei o ora detin locuinta


Postări Recomandate

  • Oras:Nu am . Dorm in casele altora
  • Oras:Nu am . Dorm in casele altora

Andreea face laba . Voi chiar credeti tot ce zice . Am intalnit o eu pe Calea Chisinaului la spalatorie. E in Iasi si probabil nu activeaza....dar topicul il citeste sigur.

  • Like 1
Link spre comentariu

pe scurt...am fost la ea acum o saptamana,,cur beton,,,atitudine pro client...nu stiu ce este cu criticile de mai sus,dar eu m-am simtit beton cu ea,,am stat la o cafea si o cola dupa care dus cu prosop curat,oral normal si anal cum am vrut eu,fara proteste,am ramas surprins deoarece datorita comentariilor negative ma asteptam la mai rau..dar pt mine a fost f bine..am sa ma intorc cand o sa am chef de ea.

halat 200 ora,ca si note...nu stiu..cred ca 9 pe linie ca sa nu fie 10..ca ar fi totul perfect,

apartament ok f curat si baia la fel..locatia pe la lazar residence..in zona.

spor la ciocane.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Asta a sunat ca la aia de o ard cu statie pe logan 1.5 dci :

 

- Colegutu, liber la Andreea28 ?

- Liber colegutule si spor la dat din cur.

- Colegutule, da poza la intrare ti-a facut ?

- Nu, colegutule, ca ala e deodorant de camera....de ala de face fas cand te basesti langa el.

- Am inteles colegutule....pula tare sa ai ca prezervativul nemontat pe pula.

  • Like 4
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Neamt
  • Oras:Neamt

Daca tot vrei sa-i faci o visita, nu crezi ca era mai pont daca incercai sa o suni ? Zic si eu....ai mai multe sanse sa-ti raspunda la telefon decat aici pe forum.

 

Daca a-si avea si numarul sigur ca o sun. I-mi poate da cineva numarul ei

Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

Coldfusionica...ti furi curent...nu esti de folos nimănui nici aici si nici acasa la tine....eu zic sa te anulezi de bunăvoie...e mai bine pt. Toti

Prietenas, dar tu cu ce esti util acestui forum ?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Coldfusionica...ti furi curent...nu esti de folos nimănui nici aici si nici acasa la tine....eu zic sa te anulezi de bunăvoie...e mai bine pt. Toti

Sa-mi bag pula-n sufletul tau de asistat social. Grija mea o ai, handicapatule ? Vezi-ti de treaba ta, muistule.

 

Prietenas, dar tu cu ce esti util acestui forum ?

Cum cu ce ? E jokerul sectiunii Iasi. Nu tre sa avem si un prost de care sa ne batem pula ? El e, alax0203.

  • Like 2
Link spre comentariu

COLDFUSION si PICTORUL sunt una si aceeasi persoana..este vorba de fapt despre un frustrat sexual abuzat in copilarie de tatal sau ...probabil o lua doar in dos deoarece ii mirosea gura si pt asta are gaoaza sparta si in zilele noastre.

Acest individ cu multiple conturi..dar fara nici o personalitate...sta si face curent pe forum fara sa aduca nimic concret in ajutorul confratilor..doar spera sa se certe cu cineva..sau am observat ca nu pierde ocazia sa mearga la prostituatele care presteaza neprotejat..

stiu din surse sigure ca este subdimensionat sexual..adica pe intelesul sau are putulica mica si nedezvoltata..dar continua sa polueze pe aici fara motiv.

Ii urez acestui copilash cu multiple conturi multa sanatate si sa stea mereu cu gura deschisa...stie el de ce.

Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

COLDFUSION si PICTORUL sunt una si aceeasi persoana..este vorba de fapt despre un frustrat sexual abuzat in copilarie de tatal sau ...probabil o lua doar in dos deoarece ii mirosea gura si pt asta are gaoaza sparta si in zilele noastre.

Acest individ cu multiple conturi..dar fara nici o personalitate...sta si face curent pe forum fara sa aduca nimic concret in ajutorul confratilor..doar spera sa se certe cu cineva..sau am observat ca nu pierde ocazia sa mearga la prostituatele care presteaza neprotejat..

stiu din surse sigure ca este subdimensionat sexual..adica pe intelesul sau are putulica mica si nedezvoltata..dar continua sa polueze pe aici fara motiv.

Ii urez acestui copilash cu multiple conturi multa sanatate si sa stea mereu cu gura deschisa...stie el de ce.

Mai zii, coaie, ca esti amuzant. N-am vazut demult un prost asa perseverent ca tine. Da zii repede ca acus iti dispare contul asta de pe forum.

  • Like 1
Link spre comentariu

Mai zii, coaie, ca esti amuzant. N-am vazut demult un prost asa perseverent ca tine. Da zii repede ca acus iti dispare contul asta de pe forum.

tre sa fie dificil ca unica ta grija sa fie aia de a accesa doua sau mai multe conturi si sa vb cu tine insuti...mama da ce atins la cap esti...saracul de tine..tre sa consulti un medic veterinar...cat mai repede..poate mai ai sanse.

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@alax0203,te înșeli amarnic,cum spuneam și pe alt topic ai grijă cu etichetările.

  • Like 4

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...