Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
* - - - - 1 Voturi

Andrea 28 ani ofer sex total 200 lei o ora detin locuinta

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
433 raspunsuri in acest thread

#421 p1ctorul

p1ctorul

VIP Member

• Membru Premium
  • 1013 Postari:
  • Inscris la:
    03 February 2017
  • Reputatie: 2696

Postat 11 August 2018 - 03:51 PM

Coldfusionica...ti furi curent...nu esti de folos nimănui nici aici si nici acasa la tine....eu zic sa te anulezi de bunăvoie...e mai bine pt. Toti

Prietenas, dar tu cu ce esti util acestui forum ?

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#422 coldfusion

coldfusion

VIP Member

• Platinum Member
    • 1540 Postari:
    • Inscris la:
      12 October 2011
  • Reputatie: 1524

Postat 11 August 2018 - 11:12 PM

Coldfusionica...ti furi curent...nu esti de folos nimănui nici aici si nici acasa la tine....eu zic sa te anulezi de bunăvoie...e mai bine pt. Toti

Sa-mi bag pula-n sufletul tau de asistat social. Grija mea o ai, handicapatule ? Vezi-ti de treaba ta, muistule.

Prietenas, dar tu cu ce esti util acestui forum ?

Cum cu ce ? E jokerul sectiunii Iasi. Nu tre sa avem si un prost de care sa ne batem pula ? El e, alax0203.

• 3

#423 alax0203

alax0203

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 86 Postari:
    • Inscris la:
      27 June 2018
  • Reputatie: -17

Postat 16 August 2018 - 11:12 AM

COLDFUSION si PICTORUL sunt una si aceeasi persoana..este vorba de fapt despre un frustrat sexual abuzat in copilarie de tatal sau ...probabil o lua doar in dos deoarece ii mirosea gura si pt asta are gaoaza sparta si in zilele noastre.

Acest individ cu multiple conturi..dar fara nici o personalitate...sta si face curent pe forum fara sa aduca nimic concret in ajutorul confratilor..doar spera sa se certe cu cineva..sau am observat ca nu pierde ocazia sa mearga la prostituatele care presteaza neprotejat..

stiu din surse sigure ca este subdimensionat sexual..adica pe intelesul sau are putulica mica si nedezvoltata..dar continua sa polueze pe aici fara motiv.

Ii urez acestui copilash cu multiple conturi multa sanatate si sa stea mereu cu gura deschisa...stie el de ce.

• -1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#424 p1ctorul

p1ctorul

VIP Member

• Membru Premium
    • 1013 Postari:
    • Inscris la:
      03 February 2017
  • Reputatie: 2696

Postat 16 August 2018 - 05:47 PM

Esti prea prost.

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#425 coldfusion

coldfusion

VIP Member

• Platinum Member
    • 1540 Postari:
    • Inscris la:
      12 October 2011

Postat 16 August 2018 - 08:32 PM

COLDFUSION si PICTORUL sunt una si aceeasi persoana..este vorba de fapt despre un frustrat sexual abuzat in copilarie de tatal sau ...probabil o lua doar in dos deoarece ii mirosea gura si pt asta are gaoaza sparta si in zilele noastre.

Acest individ cu multiple conturi..dar fara nici o personalitate...sta si face curent pe forum fara sa aduca nimic concret in ajutorul confratilor..doar spera sa se certe cu cineva..sau am observat ca nu pierde ocazia sa mearga la prostituatele care presteaza neprotejat..

stiu din surse sigure ca este subdimensionat sexual..adica pe intelesul sau are putulica mica si nedezvoltata..dar continua sa polueze pe aici fara motiv.

Ii urez acestui copilash cu multiple conturi multa sanatate si sa stea mereu cu gura deschisa...stie el de ce.

Mai zii, coaie, ca esti amuzant. N-am vazut demult un prost asa perseverent ca tine. Da zii repede ca acus iti dispare contul asta de pe forum.

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#426 alax0203

alax0203

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 86 Postari:
    • Inscris la:
      27 June 2018

Postat 19 August 2018 - 11:51 PM

Mai zii, coaie, ca esti amuzant. N-am vazut demult un prost asa perseverent ca tine. Da zii repede ca acus iti dispare contul asta de pe forum.

tre sa fie dificil ca unica ta grija sa fie aia de a accesa doua sau mai multe conturi si sa vb cu tine insuti...mama da ce atins la cap esti...saracul de tine..tre sa consulti un medic veterinar...cat mai repede..poate mai ai sanse.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#427 alax0203

alax0203

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 86 Postari:
    • Inscris la:
      27 June 2018

Postat 19 August 2018 - 11:53 PM

Esti prea prost.

raspunsul asta ai reusit sa mi-l dai singur..sau te-a ajutat cineva?....ca nu prea pari a fi unul care a terminat 4 clase...

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#428 baron58

baron58

Baron58

• Platinum Member
    • 5655 Postari:
    • Inscris la:
      27 December 2017
  • Reputatie: 5142

Postat 20 August 2018 - 04:51 AM

@alax0203,te înșeli amarnic,cum spuneam și pe alt topic ai grijă cu etichetările.
    • 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#429 salerno

salerno

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 81 Postari:
    • Inscris la:
      19 September 2017
  • Reputatie: 33

Postat 20 August 2018 - 04:02 PM

Aceiasi 3-4 labagii pierde-vara (coldfusion, futarila, pictorul - care, foarte probabil, sunt aceeasi persoana) si-au propus sa distruga si topicul asta, la fel cum au facut cu multe altele. Si dupa aia se mai mira ca tot felul de pocitanii ajung sa ceara 250 de lei ora la Iasi.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#430 coldfusion

coldfusion

VIP Member

• Platinum Member
    • 1540 Postari:
    • Inscris la:
      12 October 2011

Postat 20 August 2018 - 10:24 PM

Daca ai vazut ca e liniste, te-ai gasit tu zmeu sa furi curent, este ? Vezi-ti, in pula mea, de drum.

Aceasta postare a fost editata de coldfusion: 20 August 2018 - 10:24 PM

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#431 baron58

baron58

Baron58

• Platinum Member
    • 5655 Postari:
    • Inscris la:
      27 December 2017
  • Reputatie: 5142

Postat 21 August 2018 - 12:20 AM

@salerno,esti mai vechi ca mine și ai fi trebuit să-ți dai seama cu adevărat care sunt conturi duble sau chiar tripte.Eu îți ofer și o mie de euro dacă măcar doi din cei enumerați de tine reprezintă aceași persoană(m-am mirat că nu mai inclus și pe mine).Eu știu cu adevărat câteva conturi duble, pentru care bag mâna în foc,dar să știi că nu le fac publice.Cei trei enumerați de tine au conturi deschise în 2010,2011 și 2012.Ca să fii credibil încearcă să scrii cât mai obiectiv ceea ce stapanesti cu adevărat,lasă "probabilitățile" deoparte.
    • 3

#432 alax0203

alax0203

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 86 Postari:
    • Inscris la:
      27 June 2018

Postat 24 August 2018 - 07:00 AM

Aceiasi 3-4 labagii pierde-vara (coldfusion, futarila, pictorul - care, foarte probabil, sunt aceeasi persoana) si-au propus sa distruga si topicul asta, la fel cum au facut cu multe altele. Si dupa aia se mai mira ca tot felul de pocitanii ajung sa ceara 250 de lei ora la Iasi.

Asa este..viata lor consta in a face valuri pe ecest forum...nici macar nu contribuie cu ceva...doar niste jeguri..atata tot.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#433 coldfusion

coldfusion

VIP Member

• Platinum Member
    • 1540 Postari:
    • Inscris la:
      12 October 2011

Postat 24 August 2018 - 09:28 PM

@alax0203....sa-mi bag pula-n sufletul tau....ti-a platit ma-ta netul din ajutorul social luat de la guverul Dancila sau din pensina de handicapat pe care o incasezi dupa "bunavointa" aceleasi conduceri ?

Aceasta postare a fost editata de coldfusion: 24 August 2018 - 09:29 PM

• 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#434 alax0203

alax0203

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 86 Postari:
    • Inscris la:
      27 June 2018

Postat 19 September 2018 - 01:45 PM

@alax0203....sa-mi bag pula-n sufletul tau....ti-a platit ma-ta netul din ajutorul social luat de la guverul Dancila sau din pensina de handicapat pe care o incasezi dupa "bunavointa" aceleasi conduc

Nuuuuu...poti controla..pe cuvantul meu...am raspuns de la tine de acasa..tu nu erai..erai la munca si eu faceam un ANAL mic si nevinovat cu MA-TA..i-am decalibrat gaoaza..saraca de ea...si de bucurie ca am bagat-o in seama mi-a dat voie sa folosesc net-ul...

APROPO..NU-TI MAI LASA CHILOTII SUB PAT...SE PLENGEA MA=TA CA AU DUNGA MARO PE MIJLOC..NEBUNULE SI JEGOSULE MICUTZ CE ESTI...

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi