Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Numarul gasit pe AT. Locuieste pe str. Burebista, ultimul bloc pe stanga. Apartamentul este ok, cu trei camere, baie spatioasa, prosop curat. Locuieste cu inca o pustoaica, nu-i stiu nici numarul de telefon, nici numele, dar stiu ca are si ea anunt pe AT (o sa ma lamuresc, si vin in completare).Posesoarea numarului din titlu este o domnita de 30 de ani, inalta de 175 cm, vreo 65 kg, bruneta cu parul lung (in pozele de pe AT apare roscata, dar acum e bruneta)Pozele sunt cat se poate de reale, este o tipa solida, fara a fi grasa. Sani frumosi, nr.3.Am stat o ora, am platit 150 ron, pentru doua numere orale. Din pacate nu accepta CIM, asa ca iti dai drumul pe unde apuci...in schimb oralul este neprotejat, si foarte bine executat. Accepta FK, cunnilingus, ca si GFE se duce catre nota 9.La fata este placuta, ochi negri, frumosi si expresivi, gura frumoasa (poate nasul putin cam borcanat).Imi cer scuze pentru lipsa pozelor, scriu in graba, dar stiu ca ce-i interesati o vor vedea pe AT.Nici numele nu il stiu, din pacate, dar...ce conteaza?Bafta tuturor!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bv
  • Disponibila
  • Oras:bv
  • Disponibila

ABATE-TI drumul spre mine daca vrei sa fii alintat, rasfatat si satisfacut. Doamna deosebita, atenta la dorintele si fanteziile tale si disponibila pentru domni manierati la locatia mea, 0736859982 post-4137-133409722331_thumb.jpgpost-4137-133409722332_thumb.jpgpost-4137-133409722333_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Numarul gasit pe AT. Locuieste pe str. Burebista' date=' ultimul bloc pe stanga. Apartamentul este ok, cu trei camere, baie spatioasa, prosop curat. Locuieste cu inca o pustoaica, nu-i stiu nici numarul de telefon, nici numele, dar stiu ca are si ea anunt pe AT (o sa ma lamuresc, si vin in completare).Posesoarea numarului din titlu este o domnita de 30 de ani, inalta de 175 cm, vreo 65 kg, bruneta cu parul lung (in pozele de pe AT apare roscata, dar acum e bruneta)Pozele sunt cat se poate de reale, este o tipa solida, fara a fi grasa. Sani frumosi, nr.3.Am stat o ora, am platit 150 ron, pentru doua numere orale. Din pacate nu accepta CIM, asa ca iti dai drumul pe unde apuci...in schimb oralul este neprotejat, si foarte bine executat. Accepta FK, cunnilingus, ca si GFE se duce catre nota 9.La fata este placuta, ochi negri, frumosi si expresivi, gura frumoasa (poate nasul putin cam borcanat).Imi cer scuze pentru lipsa pozelor, scriu in graba, dar stiu ca ce-i interesati o vor vedea pe AT.Nici numele nu il stiu, din pacate, dar...ce conteaza?Bafta tuturor![/quote']daca este fata cu un tatuaj pe san iti spun ca are cu mult peste 30 ani si cred ca s a mai vborbit despre ea pe aici si in nici un caz gfe 9
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
daca este fata cu un tatuaj pe san iti spun ca are cu mult peste 30 ani si cred ca s a mai vborbit despre ea pe aici si in nici un caz gfe 9
da, asa este, are tatuaj pe san, am omis asta din neatentie. Este posibil sa aibe peste 30 de ani, e varsta declarata de ea, nu i-am cerut CI. Iar ca si GFE...are fiecare norocul sau. Probabil ca-i in functie de zi/partener/etc. Imi pare rau daca am deschis topic nou, dar n-am gasit nicio referinta dupa numarul de telefon. Daca este asa, se pot uni topicurile, sper.Toate cele bune!
Link spre comentariu
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!

Mai e sigur un topic pe aici cu dameza respectiva, dar din pacate nu-l gasesc asa ca se pare ca detine mai multe numere de telefon.Cine-l gaseste intamplator sau din bunavointa e rugat sa lase link aici si vom uni topicurile.Merci anticipat!

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...