Sari la conținut

Postări Recomandate

http://www.anuntul.ro/anunt/ORAL_cu_doua_brunete_Anne-Marie_1.70_m_55_kg_21_ani._Carmen_animatoare_club_1.7_4311656 Despre Carmen si Monika sa scris aici ' date=' pe mine ma intreseaza daca a vizitato cineva ep ANE marie , cea cu sani mari ????:D[/size']mai sunt doua fete in locatie , nu am mai postat poze si cu ele pe mine ma intereseaza ANE MARIE daca a incercato cineva ????:D
poze si cu celelalte doua din cuibusor

post-13072-133409722352_thumb.jpg

post-13072-133409722353_thumb.jpg

post-13072-133409722354_thumb.jpg

Link spre comentariu

Vizitator sweet_mik86
Reputație: 0

Am testato eu anul trecut prin octombrie pe Ane Mary...activa pe langa shaorma dristor pe atunci.Mmomentan nu stiu unde are locatie.P.S Vocea care raspunde la tel nu pare sa fie a ei,e foarte amabila la telefon,iti starneste interesul de a-i face o vizita,insa realitatea este mult diferita.Aspect Fizic: inaltime1.65_1.75pe tocuri,vre-o60kg(a cam cu forme),sani nr3 dar lasati,ten inchis(gipsi)Prestatie slaba,platesti 200ron pt o ora cu 2finalizari,dar dupa prima finalizare merge la dus si sta cel putin10min,se mai duce intr-o alta camera si petrece alte 10min,revine in camera de lucru fumeaza o tigare si dupa aceea iti spune de la obraz ca numai este timp pt a 2finalizare.Are tupeul dupa k face lucrurile astea si ti se taie topt cheful ksa nu spun k te cam umpli de nervi sa te intrebe dak mai platesti pt a sta pt a 2finalizare!A fost prima si ultima oara cand am vizitat-o.Se pare ca si minunatele ei colege nu sunt mai breze.P.S Nu recomand !!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...