Sari la conținut

locație de inchiriat cu ora??


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Stie cineva unde se poate inchiria cu ora pentru sex?

 

Ti-as zice dar mi-e ca imi afli si mie IP-ul

Dar ce sa zic, hai, fie... iti zic. In centru, la universitate, vis-a-vis de inter e o camera mereu disponibila. E o cladire mare, inalta, are un magazin tip butic la parter, cu usa de sticla si reclama luminoasa pe care scrie ALL-UP iGUS.

Pentru a beneficia de acces la camera, ia din raft o ciocolata, mergi la casierie cu zambetul pe buze si spune ca doresti acces la camera ascunsa. Chiar am rugamintea sa nu se afle de treaba asta.

Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Ms relaxed.

Eu am adresat o întrebare. Nu stii nu raspunzi, dar se trezeste un labar ca coldfusion sa mi explice mie lectii de viata de parca nu i am platit cand i am dat o sus.

stii in spatele unui telefon sau al unui pc , toti sunt de nu mai incap in haine, dar daca coboara la scara isi pun gluga in cap la 30

PS eu nu am inceput cu jicniri.doar am reactonat!

Tare mi as dori sa va vad pe toti astia face to face,

dar cu coldfusion , ma tin de cuvânt! Deja am aflat IP

 

Mai caricaturo.....hai sa-ti explic eu cum sta treaba. In primul rand ia si controleaza-ti limbajul....nu vorbi ca pe maidan cu mine pentru ca ne dam seama repede de intelectul omului. Dupa cum vorbesti tu acolo cu vorbe de duh de doi lei, ti-a placut cartea cum ii place Danielei Crudu cratita. In al doilea rand.....ce sa faci tu cu IP ? Sa ma gasesti ? Vezi de treaba ta si nu mai fabula. Tu inca ai monitor CRT cu un pc luat in rate pe factura de la RDS si ai incepu deja sa te crezi hacker ? Vezi sa nu te racoleze SRI sa lucrezi pentru ei la cat talent si valuare d`aia mare ai in tine. Hai ca deja imi pierd timpul cu tine dar recunosc ca m-am distrat.

 

PS. Imi plac smardoii....mai zi-ne ceva sa nu ne plictisim.Si cred ca nu stii ce inseamna IP....iti spun eu : IA PULA.

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in viitor
  • Oras:Undeva in viitor

Gata fratica am 5 litri de lapte beau numai lapte pana ies apa

Ma risc vreau sa ajung la nivelul tau dupa vorbim de femei?

Bine fratica sa iti traiasca familia si copii

Ps:din catelus mic curand devin pitbull

Pai in cazul asta iti doresc succes si te salut :138x

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Sa ies pe interval??? :laugh2 cu cine bai nebunule cu tine ??? :laugh2  :laugh2  stai cuminte in bancuta ta ca mai trebuie sa papi laptic sa ajungi la categoria mea dragule ....  parca a dat strechea in voi de sunteti asa smardoi virtuali in plm de iepurasi. :laugh2

Ce schimb vrei maaa ??? Daca chiar ai femeie imi pare rau pentru ea sincer, dar nu ma bag la dansa, ca s-ar putea sa mearga cu carje pentru vre-o doua zile dupa ce termin cu ea, si cine iti mai spala tie si iti face de mancare??? :no2  ( observi ca ma gandesc si la tine nu :wink2  )

Cat despre schimb .... iti repet ca mai ai de crescut inainte sa iti permiti vre-un " schimb " cu mine, chiar si de replici, dar imi place ca esti curios  :wink2.

Daca mai ai nelamuriri nu ezita sa ti le expui. O sa te lamuresc cat pot eu de bine. Hai, te-am salutat din mers.  :wave . :Gost  

Nu ma pot abtine,ce sa fac? Astfel ca iti repet, fara nicio rautate: vreo doua si vreun schimb, asa de scrie corect!!!! ex.:vreovreunvreunulvreunuiavreunavreuneia,vreodată ...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

     Dragul mosului, nu te-ai prins pana acum ca futaiul se face de obicei intr-o camera pusa la dispozitie de una din parti ? Sa inteleg ca vrei sa futi prin codri seculari, prin avioane si dulapurile din camera altora cum vedem prin filme ? Pai in cazul asta te pot ajuta eu cu o camera de 3 pe 3 cu 8 paturi si fara dulapuri, ai si niste colegi de prin colturile intunecate ale Moldovei care deabia asteapta sa iti pastreze un loc la ei in camera. Singurul impediment ar putea fi ca o sa te caci in caldare sub privirele pofticioase ale noilor tai prieteni, e posibil sa ai zabrele la geamuri si gratii in loc de usa, colegii mai fac spume la gura si intra in convulsii din motive doar de ei stiute, si daca aduci o fetita va trebui sa o/te imparti cu ei. Dar la modul in care te exprimi sunt sigur ca acest loc nu ti-e chiar strain, si avand in vedere cat de smardoi esti vei ajunge seful tovarasilor tai in cel mai scurt timp posibil, putand astfel sa te imperechezi cand ai tu chef. Cu tovarasii desigur. 

     In caz de capul tau de babuin nu a prins ideea iti explicam ca locul tau e ori la bulau, ori la spitalul de nebuni si roaga-te mai tare la doamne doamne sa ma intalnesti ca poate ti se va indeplini dorinta cand o sa iesi de la Socola. Pana atunci la loc comanda in pula mea ca prea te agiti ca zerul in caine pe aici si poate ti-a pocni dracu vre-o vena in capul pe care oricum nu prea il folosesti.

Erata: "prin avioanele si dulapurile...altora,...de-abia asteapta,.....privirile pofticioase, doar de ei stiute(aici nu pui virgula inainte de si) si daca aduci o fetita va trebui sa o/te imparti???(nu are logica,pe ea o imparti)....strain(iar ai pus virgula inainte de si)si avand,...cand ai tu chef, cu tovarasii desigur(trebuia sa pui virgula aici si nu punct fiindca nu mai urmeaza nicio propozitie"cu tovarasii desigur" nu are predicat, deci n.ai cum sa o consideri propozitie, ci o continuare a frazei!!!!)...in caz de capul tau(exprimare gresita:in caz de incendiu, in caz de razboi etc., trebuia folosit in caz ca...),...Doamne -Doamne,...te agiti prea tare( nu"prea te agiti"),...poate iti va pocni(ti-a pocni???), ....vreo." Aveam pretentii la tine, Ghost!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in viitor
  • Oras:Undeva in viitor

Erata: "prin avioanele si dulapurile...altora,...de-abia asteapta,.....privirile pofticioase, doar de ei stiute(aici nu pui virgula inainte de si) si daca aduci o fetita va trebui sa o/te imparti???(nu are logica,pe ea o imparti)....strain(iar ai pus virgula inainte de si)si avand,...cand ai tu chef, cu tovarasii desigur(trebuia sa pui virgula aici si nu punct fiindca nu mai urmeaza nicio propozitie"cu tovarasii desigur" nu are predicat, deci n.ai cum sa o consideri propozitie, ci o continuare a frazei!!!!)...in caz de capul tau(exprimare gresita:in caz de incendiu, in caz de razboi etc., trebuia folosit in caz ca...),...Doamne -Doamne,...te agiti prea tare( nu"prea te agiti"),...poate iti va pocni(ti-a pocni???), ....vreo." Aveam pretentii la tine, Ghost!

:laugh2 Pacat ca ai avut pretentii de la mine .... credeam ca ma cunosti deja :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in viitor
  • Oras:Undeva in viitor

    :offtopic

     Pai bine mai coleg sancho, cum ar mai fi pozat Ghost intr-un tip dur daca ar fi scris in cazul de fata ca un academician profesor universitar ?  :giggle: S-a mulat si el cu gramatica dupa contextul discutiei :rtfm .

 

     Cum rade ciob de oala sparta sau fiecare pasare pe limba ei piere, ca sa ne mai destindem, desi nu ma intereseaza cat de corect gramatical scriu ceilalti colegi de aici, nefiind un site cu astfel de pretentii, cum nimeni nu e perfect, convins fiind ca si mie imi poti gasi greseli gramaticale (mi le asum de pe acum  :bow  ), te intreb si eu prieteneste, fiindca imi esti simpatic :snap ,  de cat timp iti tii pretentiile la Ghost? El stie ca i-ai incredintat candva niste pretentii? Cat de apropiati sunteti voi doi ca sa iti permiti sa-ti lasi pretentiile la el? Daca nu sunteti apropiati de nici un fel ma gandesc totusi ca ai avut niste asteptari si nu stiu daca Ghost ar fi fost de acord sa le tina la el, cred ca cel mai plauzibil ai avut doar niste asteptari de la el.

     Hai sa incercam sa nu mai fim atat de rigurosi, mai ales cand nu suntem personal implicati sau vizati intr-o discutie, asa cum zicea un alt coleg, aici suntem ca sa discutam lejer despre fete, pasarele, tate, cur, gongalau sau taragot cu bile (daca nu le inregistreaza Ghost la OSIM n-a rezolvat nimic) si nu sa ne analizam gramatica unul altuia.

     :bye

@ Relaxed -  :laugh2  :laugh2  :hihat

Sancho imi e simpatic si mie .... ne-am contrat bine pe alt topic si, am o oarecare doza de respect pentru rivalii care nu se dau batuti usor :wink2 . Oricum posed o atitudine ireverentioasa fata de reguli si autoritati, inclusiv cele gramaticale, combinata cu o nepasare la felul in care sunt privit de cei din jur dar, accept tot timpul o critica constructiva, chiar daca contextul poate nu o cere :) . 

Dar am un sfat pentru voi, dragi colegi ..... e mult mai sanatos sa nu aveti nici un fel de asteptari sau pretentii de la nimeni. Va veti scuti de multe dezamagiri si batai de cap :wink2

Na ca am ars-o si filozofic  :laugh2  

V-am salutat  :bye   :Gost

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Off..nu am intentia sa ma dau in spectacol in fata nimanui,sincer. Doar ca, amicul Ghost, se grabeste sa.i numeasca pe altii prosti cu atata usurinta, incat mi se pare corect sa intervin daca e cazul. Si aici chiar a fost. Oricine poate sa greseasca in exprimare din graba sau oboseala, insa sunt anumite greseli care nu prea se admit daca pretinzi ca ai facut un pic de scoala. Faptul ca discutam si despre alte subiecte in afara de cele specifice site-ului, cred ca e constructiv si folositor pentru fiecare. Ne ajutam reciproc, ne vedem limitele, ne exersam rabdarea si  in cele din urma toleranta unul fata de celalalt. Poate vom ajunge candva sa nu ne mai ofuscam atat de usor si sa intelegem ca nu suntem omniscienti. Eu iti multumesc pentru corijare, intr-adevar, am gresit si ma voi stradui sa nu mai repet greseala, " ERRARE HUMANUM EST SED PERSEVERARE DIABOLICUM"(Seneca).  Sa stii ca niciodata nu stau sa caut nod in papura, doar daca e ceva prea evident. Referitor la modul tau de a te exprima, o parere personala, incearca sa nu mai faci fraze interminabile, fiindca te pierzi in multitudinea de idei si ganduri pe care vrei sa le spui. Si nu inchei fara sa.ti atrag si tie atentia ca niciun se scrie legat. Pace!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in viitor
  • Oras:Undeva in viitor

Off..nu am intentia sa ma dau in spectacol in fata nimanui,sincer. Doar ca, amicul Ghost, se grabeste sa.i numeasca pe altii prosti cu atata usurinta, incat mi se pare corect sa intervin daca e cazul. Si aici chiar a fost. Oricine poate sa greseasca in exprimare din graba sau oboseala, insa sunt anumite greseli care nu prea se admit daca pretinzi ca ai facut un pic de scoala. Faptul ca discutam si despre alte subiecte in afara de cele specifice site-ului, cred ca e constructiv si folositor pentru fiecare. Ne ajutam reciproc, ne vedem limitele, ne exersam rabdarea si  in cele din urma toleranta unul fata de celalalt. Poate vom ajunge candva sa nu ne mai ofuscam atat de usor si sa intelegem ca nu suntem omniscienti. Eu iti multumesc pentru corijare, intr-adevar, am gresit si ma voi stradui sa nu mai repet greseala, " ERRARE HUMANUM EST SED PERSEVERARE DIABOLICUM"(Seneca).  Sa stii ca niciodata nu stau sa caut nod in papura, doar daca e ceva prea evident. Referitor la modul tau de a te exprima, o parere personala, incearca sa nu mai faci fraze interminabile, fiindca te pierzi in multitudinea de idei si ganduri pe care vrei sa le spui. Si nu inchei fara sa.ti atrag si tie atentia ca niciun se scrie legat. Pace!

     Si oare o sa te superi daca iti raspund eu ? Oricum nu ma intereseaza. :laugh2

     Ii numesc prosti deoarece dau dovada de prostie, nu prin exprimarea lor, ci prin ideile lor putine, fixe si, in consecinta proaste. E parerea mea si ma doare in cur de cat de usor sau greu crezi ca mi-o emit.

    "daca pretinzi ca ai facut un pic de scoala" :laugh2  :laugh2  Si de ce crezi tu ca as pretinde in fata ta ca am sau nu am scoala ? Inca nu ma intereseaza sa pretind nimic in fata nimanui pe acest forum, mai ales in fata ta. Daca am sau nu am, o sa ramana un mister pentru tine si, parerea ta despre mine si anii mei de scoala ramane de o importanta minima.

     Ne ajutam, ne exersam, ne vedem si ne toleram ce ? Asta poate e valabil poate pentru tine ... in nici un caz nu ader la conceptiile tale despre cum si ce ar trebui sa facem pe forum si, nu sunt singurul. 

     Sa inteleg ca nu sunt omniscient ?  :laugh2  De ce ? Fiindca zici tu ca ar fi bine ? Nu mersi, imi rezerv dreptul de a fi cum vrea pula mea aici ... si nu numai. Obisnuieste-te cu ideea intre timp ! 

     Sau ar trebui sa ma impresioneze citatul lui Seneca ?  :laugh2  Pai daca am chef sa perseverez in greseli asta ma face diabolic ? Foarte bine, bunatatea oricum ma plictiseste.

     Nu vad absolut nimic in neregula in modul de exprimare cu care ne-a obisnuit colegul Relaxed. Eu de exemplu cand il citesc, nu ma pierd in multitudinea de idei si ganduri care sunt expuse de el  asadar, nu pot sa ii imput faptul ca gandeste mai mult ca altii dar, te inseli cand spui ca se pierde .... poate te pierzi tu/altii si, iti este dificil sa tii pasul cu ideile si firul lui narativ.

     Poate nu ai vrea deacuma sa scrie sec, posac si sa ne dea "lectii" de gramatica si purtare pe forum doar ca sa nu " se piarda in multimea de idei si ganduri pe care vrea sa le spuna ". 

     La final ti-as recomanda sa nu mai cauti nod in papura, chiar daca zici ca nu o faci si, sa ne lasi sa fim cum vrem sa fim. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in viitor
  • Oras:Undeva in viitor

Ghost stie ca eu tin la el si  nu se supara pe mine. Din punctul meu de vedere are cele mai ingenioase comparatii si metafore in limbaj. Vezi ca ramane valabila invitatia la o bere, fac cinste, doar sa ai placerea.

Placerea o am :wink2 , doar ca beau vin si, pretuiesc discretia mai mult decat  invitatia :wink2 .

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...