Sari la conținut

Vizitator Politicosul

Postări Recomandate

Vizitator Politicosul
Reputație: 0

Anuntul suna cam asa PUSTOAICA dulce, 18 ani, te astept la mine acasa, intr-un cadru intim si discret, pentru ati oferi clipe de neuitat, sarutari fierbinti, mangaieri si pentru a face toate nebuniile impreuna. Suna-ma acum, Monica,0733.812.159 A fost cineva la tanara fata?link cu anuntul deoarece nu stiu sa pun poze http://www.anuntul.r...scret_p_4310452

Link spre comentariu
Hai sa te ajutam cu pozele.
salut.sunt la prima recenzie pe acest forum.am fost eu la dameza astazilocuieste in drumul taberei. pe langa tip top-- putzin mai sus pe bucla pe partea stangaeste o copila de 18 ani care zice ca este inca la liceuare niste sani foarte dragutzi- mici nr 2 dar tari si frumosi si un clitoris foarte proeminenttipa este curatica si face sex oral si normal. pe unele siteuri zice ca face total. am experimewntat un deget in funduletz si a zis ca o cam doare , dar nu mi-a zis sa-l scoteste inceopatoareoralul este protejat( daca vrei nepro ) inca 50 lei in plusca atitudine este k, numai ca nu se implica mai deloc. asteapta sa termini si sa pleci la oral sta ceva mai bine decat la normal. foloseste mana, dar la rugamintea mea a renuntat la mana cred ca am s-o mai vizitez o data si o sa mai vin cu adaugiri.scuze pt neprofesionalismul de a scrie pe forum
Link spre comentariu
Hai sa te ajutam cu pozele.
salut.sunt la prima recenzie pe acest forum.am fost eu la dameza astazilocuieste in drumul taberei. pe langa tip top-- putzin mai sus pe bucla pe partea stangaeste o copila de 18 ani care zice ca este inca la liceuare niste sani foarte dragutzi- mici nr 2 dar tari si frumosi si un clitoris foarte proeminenttipa este curatica si face sex oral si normal. pe unele siteuri zice ca face total. am experimewntat un deget in funduletz si a zis ca o cam doare , dar nu mi-a zis sa-l scoteste inceopatoareoralul este protejat( daca vrei nepro ) inca 50 lei in plusca atitudine este k, numai ca nu se implica mai deloc. asteapta sa termini si sa pleci la oral sta ceva mai bine decat la normal. foloseste mana, dar la rugamintea mea a renuntat la mana cred ca am s-o mai vizitez o data si o sa mai vin cu adaugiri.scuze pt neprofesionalismul de a scrie pe forum
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

salutsi eu sunt la prima recenzie pe acest forumam fost si eu in urma cu vreo 2 saptamani la pustioaica astaam sunat, o voce placuta imi explica detaliile, tariful 200/h, imi spune ca are 18 ani, eu intreb "sigur?" , imi raspunde ca dala fel cum a spus si colegul locuieste in dr taberei, zona linistita, fara portar la scaraajung in apartament, daca imi amintesc bine cu 3 camere, modest chiar vechiut, ea simpatica, un pic timida, dar parca in foto e mai sexoasa, as fi vrut sa raman dar la ultima intrebare care i-am adresat-o: -mai este cineva cu noi in apartament? imi spune -nu, suntem singuri. ok! pot verifica? -da. ce sa vezi una dintre camere incuiata, la care ea bineanteles nu are cheia, dar ma asigura inca o data ca nu este nimeni cu noi. i-am spus ca imi pare rau si am plecat. eu unul nu ma simt lejer intr-un astfel de loc unde o camera este incuiata, ce putea avea ascuns acolo? niste pestisori? nst, dar lasati-ma sa cred ca da.

Link spre comentariu
salutsi eu sunt la prima recenzie pe acest forumam fost si eu in urma cu vreo 2 saptamani la pustioaica astaam sunat' date=' o voce placuta imi explica detaliile, tariful 200/h, imi spune ca are 18 ani, eu intreb "sigur?" , imi raspunde ca dala fel cum a spus si colegul locuieste in dr taberei, zona linistita, fara portar la scaraajung in apartament, daca imi amintesc bine cu 3 camere, modest chiar vechiut, ea simpatica, un pic timida, dar parca in foto e mai sexoasa, as fi vrut sa raman dar la ultima intrebare care i-am adresat-o: -mai este cineva cu noi in apartament? imi spune -nu, suntem singuri. ok! pot verifica? -da. ce sa vezi una dintre camere incuiata, la care ea bineanteles nu are cheia, dar ma asigura inca o data ca nu este nimeni cu noi. i-am spus ca imi pare rau si am plecat. eu unul nu ma simt lejer intr-un astfel de loc unde o camera este incuiata, ce putea avea ascuns acolo? niste pestisori? nst, dar lasati-ma sa cred ca da. [/quote']colegul are dreptate in privinta faptului ca in poze arata ceva mai sexy decat in realitate.la fatza locului vezi o fatza de copila inocenta. si eu am ceva dubii in legatura cu faptul ca nu locuieste singura. la un moment dat mi-a zis ca trebuie sa plece la scoala si ca o asteapta o colega de clasa jos. in rest............ daca vreti sa incercati o novice in ale sexului o puteti face, dar.... fiti cu bagare de seama...
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...