Sari la conținut

Claudia_sexxy,noua in domeniu 0729 320 598


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Randunico draga, mahala scrie pe tine...chiar nu pot intelege, ce castigi tu facand atata tam tam pt nimic???

Nu am facut sex normal fara prezervativ cu acest domn, nu voi face sex normal neprotejat cu niciun client nici de acum incolo...Ca eu sa postez un set de analize acum, ar insemna sa ma acuz singura si sa recunosc indirect ca mi am traso fara....gresit!!

Asa cum am observat in sectiunea fetelor, in care ai facut grave confuzii, si ai acuzat fara vreun motiv persoane care nu aveau nicio vina, asa te inseli si in privinta mea!incearca sa ti vezi de patratica ta, nu accept nici sfaturi nici idei si nici mustrari din partea ta...nu esti curvar si nu ai accest drept!

Acestea fiind spuse, zic sa incheiem acest mic scandal si sa trecem la recenzii!Azi m am trezit cu un chef nebun....va pup si va doresc o zi minunata tuturor!!

eu am incheiat momentan, doar pt ca discutia a plecat in alta directie. dar vom mai discuta in sectiunea privata

Link spre comentariu
  • Oras:neamt
  • Oras:neamt

bai baiatule, daca s trezea un necunoscut sa scrie pe forum chestii super private si personale, tu reactionai frumos, este? il pupai si-n cur, asa-i?

ia uita-te la postarile lui si ai sa vezi ce ma motiveaza sa reactionez asa.

o zi buna

Mai FATO, zici tu...un necunoscut, chestii super private si personale...se leaga ce sa zic. Saru' mana, doamna!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:în a patra zi dã week-end
  • Oras:în a patra zi dã week-end

ati fluierat in biserica si asta e grav...

Pisicuts, ce parere ai de ce zice domnu'?

Eu cred ca are contract cu "Patria a priori".

http://i58.tinypic.com/2958uh2.jpg

Link spre comentariu

Buna,Claudito.

Cu ce-ai gresit tu oare ca vrabiuta aia sau scatiul,pitigoiul sau ce-o mai fi ea sa gaseasca topicul tau drept loc unde sa-si descarce ea frustrarile,chiar nu ma duce capul.

Oricum,pe principiul ,,good publicity,bad publicity=publicity" s-auzim numai de bine !

Link spre comentariu
  • Telefon: titilescu
  • Oras:Dincolo
  • Telefon: titilescu
  • Oras:Dincolo

Si eu care eram cu ochii cat cepele pe povestea asta :)

Da?

 

Pai sa vezi belea acu'....o s-apară iar un cur mișto p-aici și sa vezi balamuc atunci! :slap2

 

Rândunea...mai zi si tu ceva ce nu știm din secțiunea voastră privata.....nu de alta da' merita sa știm și noi noutățile...

 

Te rog, începe cu începutul:

 

1. cine s-a mai cuplat cu cine...si mai ales de ce....

2. cum mai stam cu ana și cu liza

3. de ce a trecut puiul strada?

 

TT...bârfitorul de la Hamangia :350x

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

Da?

 

Pai sa vezi belea acu'....o s-apară iar un cur mișto p-aici și sa vezi balamuc atunci! :slap2

 

Rândunea...mai zi si tu ceva ce nu știm din secțiunea voastră privata.....nu de alta da' merita sa știm și noi noutățile...

 

Te rog, începe cu începutul:

 

1. cine s-a mai cuplat cu cine...si mai ales de ce....

2. cum mai stam cu ana și cu liza

3. de ce a trecut puiul strada?

 

TT...bârfitorul de la Hamangia :350x

:laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

Da?

 

Pai sa vezi belea acu'....o s-apară iar un cur mișto p-aici și sa vezi balamuc atunci! :slap2

 

Rândunea...mai zi si tu ceva ce nu știm din secțiunea voastră privata.....nu de alta da' merita sa știm și noi noutățile...

 

Te rog, începe cu începutul:

 

1. cine s-a mai cuplat cu cine...si mai ales de ce....

2. cum mai stam cu ana și cu liza

3. de ce a trecut puiul strada?

 

TT...bârfitorul de la Hamangia :350x

ai grija ca starnesti mahalagioaica si incep birjarii sa roseasca... :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna, de astazi preturile mele vor fii urmatoarele:

1 finalizare oral, normal, fk, cunnilinigus, Cob, Cim, masaj, maxim 30 minute =100 ron

 

1 ora oral, normal, fk, cunnilingus, Cob, Cim, masaj = 150 ron

 

Cof, annilingus, uro pt 50 ron in plus!sper sa fie de bun augur aceste schimbari!!va pup

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...