Sari la conținut

Diva Anita 0736899044


Postări Recomandate

E plina Germania de curve din Romania. Esti respectata la 15-20 de Euro/jumate de ora si la sfarsitul zilei trebuie sa-ti platesti camera . Nu este sigur ca si reusesti acest lucru, s-ar putea ca la sfarsitul zilei parte din cei 150-180 de Euro sa-i pui din buzunarul propriu. Oferta este uriasa si una ingamfata ca tine devine repede cunoscuta drept tepara. Asa ca nu ai venit tu de buna voie inapoi.

In Germnia costa 30 de euro 15 minute si 50 de euro 20-25 de minute

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

Ce femeie, de cea mai proasta calitate poti fi. Ma bucur ca nu am ajuns pe la tine fiindca nici pe gratis nu te as lasa sa mi o sugi. Si eu propun sa fie trecuta la "de evitat". Asta nu e cu toate tiglele pe casa. Iti doresc sa te cari urgent din cluj si din romania, sa sugi pule in alta parte ca noi nu avem nevoie de o asemenea "DIVA". 

Link spre comentariu

:rax2  :snap  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2 Cammarro,sifiliticule si nespalatule,eram in piscina la Sungarden unde merg numai barbati potenti atat financiar cand si sexual ......tu,un impotent de lumea a 10 a trebuie sa mergi la Cora sa cumperi cu 120 lei,labarule ....Mizerabil infect ce esti,...uite ,cu clientela nu am nici o probleme,multumesc lui Dumnezeu,din25 -30 fraieri  care suna  vin aproximativ 8 ,plus,minus ,trebuie sa si refuz f multi pt ca nu sunt sclavi foarte supusi care nu prea stiu sa faca cunnilingus cum trebuie.......din cauza aceasta nu primesc toti fraierii imbecili care uneori conduc si 300km pt o ora de placere......tot asa imbecili impotenti ca cei de pe aici,cu neveste gravide pe acasa sau  frigide.....caci un om fericit acasa,Camarro,nu merge la curve....imi cer scuze ca ti spun....Esti atat de imbecil,scumpule,tot asteptam sa te accidentezi in acest week end....dar vad ca ai aparut iar in decor....handicapatule...   D lui Zoli...da,m ar interesa o birja,sa ti-o bag in fund ,da,platesc si 10 euro,nu 1 cent,merg la amanet imi pun un inel si iti dau banii tie toti ca sa ai de o paine.....Iar domnului Molson ,retardatule ,hai peste mine,dar te rog frumos,cum ti am povestit poate locuiesc in Andrei Muresanu ,ca vecin vizavi am un militian ,stanga,un procuror,dreapta un medic legist,te rog din suflet dacamai tii minte adresa unde locuiesc aproape de Hotelul Ramada ,ca punct de reper,sa vii ,abia astept sa aducPolitia pe tine,cacistrada pe care stau e total lipsite de  actiune si foarte plictisitoare,ai gresit ,nu am numai un copil ,am doi ,din care unul adoptat....nu locuiesc singura,am si bodyguard  in curte ,el iti va taia penisul imediat ce vei calca un centimetru pe terenul vilei mele .....fara piscina.....Domnul Suit &Tie ,am fost la Cosbuc la sectia germana,vorbesc mai mult decat fluent germana,am locuit  in decursul a 4 ani ,aprox 2 ani permanent in Alpii Elvetieni ,vorbesc,5 limbi straine ,mi-ar placea sa ne confruntam putin ,sa -ti demonstrez ca nu esti tu Gigi Durul si marele vorbitor de Hoch Deutsch...da-ti aere in alta parte ,frate,nu pe forumuri unde oamenii povestesc cum ejaculeaza ,unde ,au contacte sexuale cu Transsexuali,deci ,te rog ,respecta te...Omule!!!mergi tu frumos la Babes Bolyai ,fii ,eventual traducator autorizat ,domnul meu....Nu sta la discutii cu Camarro ,un impotent sifilitic si labar convins  sau Charny ,fost luptator in Legiunea Straina care e un impotent adevarat ,arata ca o maimuta lovita de tren pe care eu o terorizez cu Sms uri...Deci ,te rog ,lasa tu curvele...Fi serios ,constiincios si vezi ti tu de ,,Die schönste Sprache aus der Welt,die Nazi Sprache,,...ich habe ein Fehler gemacht aber trotzdem ich kann fliessend Deutch und Schwyzerdütsch sprechen...glaub mir!!!Sei ein Gentlemen ,du weiss,ein Gentlemen genniess und schweigt......Bitte,du solltest ein Freier sein nicht ein Trottel!!!!  Domnului Rox(ex Kendra),,nevropat esti  tu ,scumpule,psihopatule imbecilule de 2 bani,eu sunt foarte stabila in timpul unei sesiuni ,mai ales cand fac uro ,scato,mai si biciuiesc imbecili care imi trec pragul.....scuiparea si injosirea verbala sunt favoritele mele,caci voi barbatii sunteti cele mai ordinare creaturi ,sunteti niste fiinte animale cu doua picioare,vezi ex aici camarro,un labar impotent,Charny ,un limbist impotent....cam asta sunt barbatii...niste fiinte mai rele ca animalele,niste creaturi fara ratiune si sentimente...V as face pe toti niste sclavi imbecili ,cin pacate ,nu pot .....si nu voi reusi niciodata ...asa ca....Odihniti-va in pace!!!!! :laugh2  :laugh2  :bow  :blushing2  :atm  :atm

  • Minus 2
Link spre comentariu

IAR DOMNULUI CE POMENEA CA AR TREBUI SA FIU MEGAN FOX CA SA MI-I SE IERTE COMPORTAMNTUL SI COMENTARIILE DE AICI......Ei ,scumpule ,mie mi-i se iarta tot....dragutule......eu sunt o evreica 100%%%,FRECVENTEZ  Sinagoga mai mereu,eu am sangele poporului Ales.....de asta imi permit sa scriu orice aici....pt ca Dumnezeu va ierta orice ,eu nu trebuie sa mi spal pacatele,ca altii care merg in pelerinaje.....asa cum un distins domn recomanda sa merg in Honolulu si Israel ,Elvetia,.....merg distinsilor domni ce discuta despre curvele tiganci din Bucuresti...doar m am intors pt familie si pt ca nu pot schia in Davos,Elvetia....asta este problema cea mai mare a mea...dar cum in curand voi merge in Tara Sfanta ,voi continua sa va trimit injuriile de acolo....va doresc tuturor sa ejaculati de 1000 de ori in 3 zile,pe Calea Turzii pe cat posibil cel mai mult,ca recomandare langa Hotel Confort sunt vreo 3 bunaciuni,sau putin mai jos,numai sa o faceti cu grija ,sa nu ajungeti sifilitici cancerosi si labari ca domnul Camaro sau impotenti de grad 1  si limbisti convinsi ca domnul Charny,mare grija sa nu luati vreo blenoragie  sau herpes bucal cum are Domnul Camaro.......ca tot de asta v -ati plans domnul Camaro,ca ati  luat hepatita C si herpes de la curvele din  BuCURESTI.....distinse  Domn Camarro ,va recomand din tot sufletul  sa va abtineti putin ,poate aveti vreo gravida sau vreo doamna de 100kg acasa,trebuie numai laba sa v-o faca  ca altceva nu va tine....Acum dl Camarro si eu trebuie sa dorm pt ca maine am deja  3 programari pe la hotelurile din Cluj,pana seara la ora 21 ,caci eu imi permit luxul de a merge de la ora 12 la 21 ...poate fac de o paine ,domnul Camarro,caci daca suna ca si astazi aprox 45,adun de la fiecare cate 2-3 lei,dar sa stiti ca ma tine pasarica numai de 7-8 ,in principiu,facem cam ,asa,voi lua cam 2 lei X8,deci 16 lei fac pana seara,veniti sa va dau si dvs de o paine si apa minerala.....ca este canicula......stiti...va astept ..va pup pe sufletul curat,dl Camarro,a....am uitat ...s-au uscat sosetele ude????deacum o luna?????Eu sper ca da.....deci ,nu uitati!!!!SA VENITI  SA IMPARTIM CEI 16 lei de la cei 8 clienti maine,eu sper ca vin toti care au promis,caci altfel dl Camarro sa stiti ca mergem la cantina saracilor ,stiti ca era langa locatia de pe Emil Zola.....si saracii imi zambeau non stop.....sa vedeti cum se vor bucura daca voi merge cu dvs  intre ei.....O Diva si un Labar,...va dati seama cum vom fi tratati ???cA NISTE REGI.......cred ca ne vor recunoaste toti de pe acest Forum acolo!!!!!!!

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

:rax2  :snap  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2 Cammarro,sifiliticule si nespalatule,eram in piscina la Sungarden unde merg numai barbati potenti atat financiar cand si sexual ......tu,un impotent de lumea a 10 a trebuie sa mergi la Cora sa cumperi cu 120 lei,labarule ....Mizerabil infect ce esti,...uite ,cu clientela nu am nici o probleme,multumesc lui Dumnezeu,din25 -30 fraieri  care suna  vin aproximativ 8 ,plus,minus ,trebuie sa si refuz f multi pt ca nu sunt sclavi foarte supusi care nu prea stiu sa faca cunnilingus cum trebuie.......din cauza aceasta nu primesc toti fraierii imbecili care uneori conduc si 300km pt o ora de placere......tot asa imbecili impotenti ca cei de pe aici,cu neveste gravide pe acasa sau  frigide.....caci un om fericit acasa,Camarro,nu merge la curve....imi cer scuze ca ti spun....Esti atat de imbecil,scumpule,tot asteptam sa te accidentezi in acest week end....dar vad ca ai aparut iar in decor....handicapatule...   D lui Zoli...da,m ar interesa o birja,sa ti-o bag in fund ,da,platesc si 10 euro,nu 1 cent,merg la amanet imi pun un inel si iti dau banii tie toti ca sa ai de o paine.....Iar domnului Molson ,retardatule ,hai peste mine,dar te rog frumos,cum ti am povestit poate locuiesc in Andrei Muresanu ,ca vecin vizavi am un militian ,stanga,un procuror,dreapta un medic legist,te rog din suflet dacamai tii minte adresa unde locuiesc aproape de Hotelul Ramada ,ca punct de reper,sa vii ,abia astept sa aducPolitia pe tine,cacistrada pe care stau e total lipsite de  actiune si foarte plictisitoare,ai gresit ,nu am numai un copil ,am doi ,din care unul adoptat....nu locuiesc singura,am si bodyguard  in curte ,el iti va taia penisul imediat ce vei calca un centimetru pe terenul vilei mele .....fara piscina.....Domnul Suit &Tie ,am fost la Cosbuc la sectia germana,vorbesc mai mult decat fluent germana,am locuit  in decursul a 4 ani ,aprox 2 ani permanent in Alpii Elvetieni ,vorbesc,5 limbi straine ,mi-ar placea sa ne confruntam putin ,sa -ti demonstrez ca nu esti tu Gigi Durul si marele vorbitor de Hoch Deutsch...da-ti aere in alta parte ,frate,nu pe forumuri unde oamenii povestesc cum ejaculeaza ,unde ,au contacte sexuale cu Transsexuali,deci ,te rog ,respecta te...Omule!!!mergi tu frumos la Babes Bolyai ,fii ,eventual traducator autorizat ,domnul meu....Nu sta la discutii cu Camarro ,un impotent sifilitic si labar convins  sau Charny ,fost luptator in Legiunea Straina care e un impotent adevarat ,arata ca o maimuta lovita de tren pe care eu o terorizez cu Sms uri...Deci ,te rog ,lasa tu curvele...Fi serios ,constiincios si vezi ti tu de ,,Die schönste Sprache aus der Welt,die Nazi Sprache,,...ich habe ein Fehler gemacht aber trotzdem ich kann fliessend Deutch und Schwyzerdütsch sprechen...glaub mir!!!Sei ein Gentlemen ,du weiss,ein Gentlemen genniess und schweigt......Bitte,du solltest ein Freier sein nicht ein Trottel!!!!  Domnului Rox(ex Kendra),,nevropat esti  tu ,scumpule,psihopatule imbecilule de 2 bani,eu sunt foarte stabila in timpul unei sesiuni ,mai ales cand fac uro ,******,mai si biciuiesc imbecili care imi trec pragul.....scuiparea si injosirea verbala sunt favoritele mele,caci voi barbatii sunteti cele mai ordinare creaturi ,sunteti niste fiinte animale cu doua picioare,vezi ex aici camarro,un labar impotent,Charny ,un limbist impotent....cam asta sunt barbatii...niste fiinte mai rele ca animalele,niste creaturi fara ratiune si sentimente...V as face pe toti niste sclavi imbecili ,cin pacate ,nu pot .....si nu voi reusi niciodata ...asa ca....Odihniti-va in pace!!!!! :laugh2  :laugh2  :bow  :blushing2  :atm  :atm

 

...

sifiliticule si nespalatule ...

...

impotent de lumea a 10 a

...

Mizerabil infect ce esti,...

...

25 -30 fraieri  care suna

...

toti fraierii imbecili 

...

imbecili impotenti

...

handicapatule...

...

retardatule 

...

impotent sifilitic si labar convins 

...

impotent adevarat

...

psihopatule imbecilule de 2 bani

...

imbecili care imi trec pragul....

...

voi barbatii sunteti cele mai ordinare creaturi ,sunteti niste fiinte animale cu doua picioare,

...

labar impotent

...

limbist impotent....

...

sclavi imbecili

 

 

Anita draga mea esti o adevarata doamna!!!

Labarii sifilitici, limbistii impotententi, imbecilii ce iti trec pragul, aceste creaturi ordinare nu au reusit sa vada stralucirile diamantului

Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

.sa vedeti cum se vor bucura daca voi merge cu dvs intre ei.....O Diva si un Labar,...va dati seama cum vom fi tratati ???

Tu zici ca esti o diva?

Hmmmm hmmmm

Stii cam ce esti tu,o panarama,o cocalara,o pisata la cur.

Unde ai zis ca stai in andrei muresanu?

FMM de panarama ordinara tu ai fata de cartierul ala,pleca in pula mea macar din cartierul ala ca faci oamenii cu bun simnt de acolo de rusine!!

Si stii ce iti doresc eu tie?

Atunci sa ai clienti cand o sa mai vina oamenii astia la tine pe care i-ai facut in toate felurile !

Poate deschide lumea ochii si o sa te mai sune pula sa mai ai de lucru,si apoi sa vi aici si sa ceri 16 lei ca sa iti iei o paine si o apa minerala!

Pana una alta drum bun spre Honduras!!

Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Domnului Rox(ex Kendra),,nevropat esti  tu ,scumpule,psihopatule imbecilule de 2 bani,eu sunt foarte stabila in timpul unei sesiuni ,mai ales cand fac uro ,******,mai si biciuiesc imbecili care imi trec pragul.....scuiparea si injosirea verbala sunt favoritele mele,caci voi barbatii sunteti cele mai ordinare creaturi ,sunteti niste fiinte animale cu doua picioare,vezi ex aici camarro,un labar impotent,Charny ,un limbist impotent....cam asta sunt barbatii...niste fiinte mai rele ca animalele,niste creaturi fara ratiune si sentimente...V as face pe toti niste sclavi imbecili ,cin pacate ,nu pot .....si nu voi reusi niciodata ...asa ca....Odihniti-va in pace!!!!! :laugh2  :laugh2  :bow  :blushing2  :atm  :atm

Draguta mea cu creieri limpezi ca o piscina numele Roz sau numele Kendra te-au facut sa il alaturi cu "Domnului" ? Nu sunt nevropata, rareori psihopata.  Esti praf la umilire verbala, si esti patetica per total  (as fi spun cea mjai patetica domina, dar domina nu esti). Eu sunt o femeie dupa cum nicknamul o indica si sunt o domina care nu a lucrat niciodata cu Romania. Si tu esti unul din motivele pentru care. In primul rand ca domina esti f ieftina, eu f scumpa. As trece peste detaliul asta, insa.... Un curios care nu are o cultura BDSM vine la tine il inveti prost si bietul om crede ca cu asta se mancanca ar veni la mine. Normal ca in secunda 2 as da vreo 2 palme si l-as pofti pe usa afara ca nu am de ce sa suport unul imbecilizat de o fufa ca tine. Te sfatuiesc prieteneste sa o lasi mai moale cu gura cu mien ca s-ar putea sa i-au un mij;loc de transport , a fac o programare printr-un prieten si sa vin peste tine sa iti arat personal cum se face dominarea fai Dobre feminina . FIi cuminte, inghite tot si data viitoare cand vorbesti cu mine fa-o cu gura inchisa :)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

IAR DOMNULUI CE POMENEA CA AR TREBUI SA FIU MEGAN FOX CA SA MI-I SE IERTE COMPORTAMNTUL SI COMENTARIILE DE AICI......Ei ,scumpule ,mie mi-i se iarta tot....dragutule......eu sunt o evreica 100%%%,FRECVENTEZ  Sinagoga mai mereu,eu am sangele poporului Ales.....de asta imi permit sa scriu orice aici....pt ca Dumnezeu va ierta orice ,eu nu trebuie sa mi spal pacatele,ca altii care merg in pelerinaje....

tot eu eram 'domnul' care ti-a zis asa ceva :)  acu fi fata cuminte si taci cand vorbesti cu mine

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

IAR DOMNULUI CE POMENEA CA AR TREBUI SA FIU MEGAN FOX CA SA MI-I SE IERTE COMPORTAMNTUL SI COMENTARIILE DE AICI......Ei ,scumpule ,mie mi-i se iarta tot....dragutule......eu sunt o evreica 100%%%,FRECVENTEZ  Sinagoga mai mereu,eu am sangele poporului Ales.....de asta imi permit sa scriu orice aici....pt ca Dumnezeu va ierta orice ,eu nu trebuie sa mi spal pacatele,ca altii care merg in pelerinaje....

 

Din pacate pentru tine scumpa curva Anita cine frecventeaza sinagoga regulat (probabil tu nu esti) nu are un asemenea limbaj. Iti permiti sa scri orice nu pentru ca ai sangele poporului ales ci pentru ca esti proasta si lipsita de educatie elementara. Probabil ca Dumnezeu te va ierta, dar nu pentru ca tu esti aleasa...cred ca i se face pur si simplu rusine de prostia ta. Nici EL nu a crezut probabil ca scoate un asemenea rebut! 

Iti doresc o seara plina de futaiuri orgasmice. (vezi ca sunt peste 200 de hoteluri si pensiuni prin Cluj).

Link spre comentariu
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

Redati-mi increderea in viitorul umanitatii. Va rog spuneti-mi ca userul "diva anita" este de fapt vreun tip care incearca sa trolleze...

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

IAR DOMNULUI CE POMENEA CA AR TREBUI SA FIU MEGAN FOX CA SA MI-I SE IERTE COMPORTAMNTUL SI COMENTARIILE DE AICI......Ei ,scumpule ,mie mi-i se iarta tot....dragutule......eu sunt o evreica 100%%%,FRECVENTEZ  Sinagoga mai mereu,eu am sangele poporului Ales.....de asta imi permit sa scriu orice aici....pt ca Dumnezeu va ierta orice ,eu nu trebuie sa mi spal pacatele,ca altii care merg in pelerinaje.....asa cum un distins domn recomanda sa merg in Honolulu si Israel ,Elvetia,.....merg distinsilor domni ce discuta despre curvele tiganci din Bucuresti...doar m am intors pt familie si pt ca nu pot schia in Davos,Elvetia....asta este problema cea mai mare a mea...dar cum in curand voi merge in Tara Sfanta ,voi continua sa va trimit injuriile de acolo....va doresc tuturor sa ejaculati de 1000 de ori in 3 zile,pe Calea Turzii pe cat posibil cel mai mult,ca recomandare langa Hotel Confort sunt vreo 3 bunaciuni,sau putin mai jos,numai sa o faceti cu grija ,sa nu ajungeti sifilitici cancerosi si labari ca domnul Camaro sau impotenti de grad 1  si limbisti convinsi ca domnul Charny,mare grija sa nu luati vreo blenoragie  sau herpes bucal cum are Domnul Camaro.......ca tot de asta v -ati plans domnul Camaro,ca ati  luat hepatita C si herpes de la curvele din  BuCURESTI.....distinse  Domn Camarro ,va recomand din tot sufletul  sa va abtineti putin ,poate aveti vreo gravida sau vreo doamna de 100kg acasa,trebuie numai laba sa v-o faca  ca altceva nu va tine....Acum dl Camarro si eu trebuie sa dorm pt ca maine am deja  3 programari pe la hotelurile din Cluj,pana seara la ora 21 ,caci eu imi permit luxul de a merge de la ora 12 la 21 ...poate fac de o paine ,domnul Camarro,caci daca suna ca si astazi aprox 45,adun de la fiecare cate 2-3 lei,dar sa stiti ca ma tine pasarica numai de 7-8 ,in principiu,facem cam ,asa,voi lua cam 2 lei X8,deci 16 lei fac pana seara,veniti sa va dau si dvs de o paine si apa minerala.....ca este canicula......stiti...va astept ..va pup pe sufletul curat,dl Camarro,a....am uitat ...s-au uscat sosetele ude????deacum o luna?????Eu sper ca da.....deci ,nu uitati!!!!SA VENITI  SA IMPARTIM CEI 16 lei de la cei 8 clienti maine,eu sper ca vin toti care au promis,caci altfel dl Camarro sa stiti ca mergem la cantina saracilor ,stiti ca era langa locatia de pe Emil Zola.....si saracii imi zambeau non stop.....sa vedeti cum se vor bucura daca voi merge cu dvs  intre ei.....O Diva si un Labar,...va dati seama cum vom fi tratati ???cA NISTE REGI.......cred ca ne vor recunoaste toti de pe acest Forum acolo!!!!!!!

:))) M-ai facut sa rad si iti multumesc.Initial am vrut sa-ti fac o vizita acasa sa vezi cine sunt si cum imi arata ciorapii uzi,Eu ma speriu mai greu de politie magistrati si alti paznici pivati.Dar am ascultat sfaturile unui prieten.Si intradevar nu merita cineva sa se coboare la nivelul tau.Ai fost foarte concludenta si te-ai facut repede inteleasa.Sa incerc sa demontez ceea ce ai spus.... ar fi inutil.Nu regret ca te-am intalnit dar tre sa recunosc ca esti tupeita.Te-am citit ca esti versata nu ai GFE :)))).Cu atatea proprietati prin lume de ce sungi pule pt 25 de euro? Esti penibila fa Divo..Pasarica ta..... vai de ea fa daca ai stii ce sa faci cu ea erai bine dar tu faci pipi doar.Poti spune orice cu siguranta eu nu o sa ripostez.Dar inca nu sunt convins ca nu te voi vizita dar de data asta nu la salon.....Toate cele bune la toata lumea.

  • Like 7
Link spre comentariu

Nu atata costa. Atata se cere.

Concurenta este atat de mare incat supravietuieste cea care accepta cat i se ofera, restul stau pe palier.

Depinde si de orase in orasele mari sun mai scumpe, in Duisburg sunt foarte multe si mai ieftin.

Preturile din Romania sunt comparabile cu cele de aici. Aici poti sa gasesti si mai ieftin.

Pori merge la varianta pe zi intre 100-150 euro sau la varianta de 3 4 ore la 80-90 euro, totul inclus. de cate ori poti plus bautura si mancare stil bufet.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Redati-mi increderea in viitorul umanitatii. Va rog spuneti-mi ca userul "diva anita" este de fapt vreun tip care incearca sa trolleze...

Creierele înrudite tind să gândească la fel. Mă bate şi pe mine gândul ăsta, destul de vag: că în spatele acestui user nu stă escorta (chiar şi o redusă mintal ar trebui să-şi dea seama că intervențiile respective îi fac praf imaginea, conturează o persoană sărită de pe fix), ci un individ care o cunoaşte şi vrea să-şi bată joc în primul rând de ea.

Dacă chiar ea ar fi şi dacă într-adevăr e evreică, atunci când Dumnezeu îi va privi ființa, se va lepăda de-al său popor. Forma asta umană nu poate face parte din neamul ales, ci din gaşca mai puțin spălată, tuciurie, a altui neam, pribeag de prin Punjab...

  • Like 11
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

Nu-i exclus ca si Motanu' sef sa-si puna aceleasi semne de intrebare, de vreme ce vad ca inca ezita sa-i "inroseasca" username-ul, desi recenzii exista...

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:No man's land
  • Oras:No man's land

Ea este imi trimite SMS-uri la greu si are limbaj identic + ca m-am scapat ca am lucrat in armata si maimuta a postat asta mai sus....si numele real la postat dar l-am rugat  cu pisic sa il stearga.

Personal cred ca are o problema pshihica.

  • Like 7
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...