Sari la conținut

Arta si relaxare! 0727614815


Postări Recomandate

  • Oras:tgv
  • Oras:tgv

Vizitata si de mine foarte recent.


Sunat, programat in ciuda orei tarzii. Locatie, unde m-a dus GPS, multe locuri de parcare, mai fusesem acolo in trecut la alte fete. Apartament curat, baie foarte OK, prosop curat, papuci, nu modern amaenajat dar as spune irelevant.


Dameza, o prezenta foarte agreabila, m-a asteptat in pargul usii, nu in spatele usii, genul de "cougar" de 3x ani, frumoasa, bine proportionata, sani maricuti si potrivitio constitutiei, insa din interviu reiese ca are 4x pe care nu ii arata. vorbeste frumos si coerent(o calitate pe care de disparitie) dar cam mult. Indubitabil este cea din poze.


Actiunea - dupa tigara si apa de rigoare am vizitat dusul, cum spuneam, OK, cu prosop curat, nenumarate geluri de dus si accesorii, apoi mers in dormitor, o saltea pe jos, potrivita pentru astfel de activitati. Tot am mai stat putin de vorba, apoi a montat un prezervativ si a inceput un oral bine executat, nu adanc dar sustinut, apoi normal cu ea deasupra, nu da semne de oboseala, continuat pe la spate si finalizat asa. Miscarile sunt sincronizate si senzatiile sunt excelente. Dupa toata actiunea ce a durat mai bine de 40 minute am mai povestit diverse apoi plecat la ale mele.


Note:


Locatie - 9.5, dotata cu tot ce trebuie, usor depunctata pentru lipsa modernismului


Dameza - 10 - prezenta, foarte vorbareata cu vorbele/gemetele potrivite in timpul actiunii ce se incadrau perfect, cat si pre/post introducere.


Actiunea - oral 9.5, corect executat insa lipseste ceva


Normal - 10, implicare, cooperare si sincronizare maxima


Pret - 300 lei pentru o ora depasita foarte grav, mai sa uit sa plec acasa.


  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vizitata si de mine foarte recent.

Sunat, programat in ciuda orei tarzii. Locatie, unde m-a dus GPS, multe locuri de parcare, mai fusesem acolo in trecut la alte fete. Apartament curat, baie foarte OK, prosop curat, papuci, nu modern amaenajat dar as spune irelevant.

Dameza, o prezenta foarte agreabila, m-a asteptat in pargul usii, nu in spatele usii, genul de "cougar" de 3x ani, frumoasa, bine proportionata, sani maricuti si potrivitio constitutiei, insa din interviu reiese ca are 4x pe care nu ii arata. vorbeste frumos si coerent(o calitate pe care de disparitie) dar cam mult. Indubitabil este cea din poze.

Actiunea - dupa tigara si apa de rigoare am vizitat dusul, cum spuneam, OK, cu prosop curat, nenumarate geluri de dus si accesorii, apoi mers in dormitor, o saltea pe jos, potrivita pentru astfel de activitati. Tot am mai stat putin de vorba, apoi a montat un prezervativ si a inceput un oral bine executat, nu adanc dar sustinut, apoi normal cu ea deasupra, nu da semne de oboseala, continuat pe la spate si finalizat asa. Miscarile sunt sincronizate si senzatiile sunt excelente. Dupa toata actiunea ce a durat mai bine de 40 minute am mai povestit diverse apoi plecat la ale mele.

Note:

Locatie - 9.5, dotata cu tot ce trebuie, usor depunctata pentru lipsa modernismului

Dameza - 10 - prezenta, foarte vorbareata cu vorbele/gemetele potrivite in timpul actiunii ce se incadrau perfect, cat si pre/post introducere.

Actiunea - oral 9.5, corect executat insa lipseste ceva

Normal - 10, implicare, cooperare si sincronizare maxima

Pret - 300 lei pentru o ora depasita foarte grav, mai sa uit sa plec acasa.

Multumesc pt vizită si pt cuvintele frumoase. Te pupacesc!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună seara stimată doamnă! O rugăminte aș avea, dacă se poate, o poză în ipostaza "mama iedului" ... din picioare sau stând în pat ... ? Ar fi posibil ?

Dragul meu, bună seara si tie!

Nu crezi ca ar fi mai misto sa vii la mine si sa experimentam pozitia asta, nu de alta dar cred ca live ti-ar place mai mult! Te pup,sa ai o seara frumoasa!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Dragul meu, bună seara si tie!

Nu crezi ca ar fi mai misto sa vii la mine si sa experimentam pozitia asta, nu de alta dar cred ca live ti-ar place mai mult! Te pup,sa ai o seara frumoasa!

Ok, mersi frumos 😂 Seară frumoasă!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

Buna ziua dragii mei,

 

Așadar, pt ca am cerințe de varianta de masaj de relaxare si finalizare prim masaj erotic, o reintroduc:

 

150 lei-45 minute- masaj profesional de relaxare,erotic-body si o finalizare prin tehnici de masaj.

 

300 lei-60 minute-masaj profesional de relaxare, erotic-body si companie intima, respectiv sex oral si normal.

 

Locatia este aceeasi pana la sfârșitul acestui an, respectiv in apropierea Camerei de Comerț.

 

Tel. 0727614815.

 

Astăzi sunt in locatie pana la orele 21.

 

Va pup si va aștept cu mare drag, ca de fiecare data.

Poti sa detaliezi ce presupune erotic body? Ca de multe ori nu-i clar pentru toata lumea, inclusiv pentru maseuze...stai in lenjerie intima, mangai clientul pe tot corpul, te freci cu corpul de al lui?!

  • Like 1
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buna ziua dragii mei,

 

Așadar, pt ca am cerințe de varianta de masaj de relaxare si finalizare prim masaj erotic, o reintroduc:

 

150 lei-45 minute- masaj profesional de relaxare,erotic-body si o finalizare prin tehnici de masaj.

 

300 lei-60 minute-masaj profesional de relaxare, erotic-body si companie intima, respectiv sex oral si normal.

 

Locatia este aceeasi pana la sfârșitul acestui an, respectiv in apropierea Camerei de Comerț.

 

Tel. 0727614815.

 

Astăzi sunt in locatie pana la orele 21.

 

Va pup si va aștept cu mare drag, ca de fiecare data.

Oralul tot protejat, nu ?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Poti sa detaliezi ce presupune erotic body? Ca de multe ori nu-i clar pentru toata lumea, inclusiv pentru maseuze...stai in lenjerie intima, mangai clientul pe tot corpul, te freci cu corpul de al lui?!

 

Un masaj erotic-body profesional isi are bazele intr-un set de reguli si tehnici utilizate. In primul rand, conceptul de erotism trebuie adaptat in functie de fiecare client in parte. Fiecare persoana reacționează diferit la stimuli si are diferite zone erogene. Executarea mișcărilor trebuie efectuată in asa fel încât centrii nervosi sa fie canalizati,iar tot stresul sa fie îndepărtat, facand loc plăcerii. Tinuta este una sexy, iar corpul celui masat are parte de atingeri, sărutări si mângâiere. Acestea preced ejacularea finala,care de fiecare data e plăcută.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...