Sari la conținut

Arta si relaxare! 0727614815


Postări Recomandate

  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
Acum 2 ore, Unchiultau a spus:

Ma refer la recenzii recente.

Nu sfatuieste pe nimeni sa nu lase recenzii, pur si simplu oamenii sunt egoisti si nu vor sa imparta o femeie atat de misto, cu altii. Atat! Doar despre asta este vb, de egoism. Nu ti-o spun la misto, ti-o spun/scriu, in cunostinta de cauza.

Doamna, chiar este o doamna, sg conditie este ca si tu sa o respecti si sa fii domn cu ea. Asadar, du-te linistit, nu-ti va parea rau.

Si hai sa facem asa, du-te pe mana mea, apoi lasa o recenzie aici, cu si despre doamna, asta doar daca vei mai dori sa o imparti cu cineva..........

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 9 ore, Unchiultau a spus:

De ce nu lasa nimeni recenzii?

Sfatuiti clientii sa nu lase recenzii?

In general, lipsa recenziilor inseamna servicii submediocre.

Nu stiu ce sa cred.

De aia nu aveai tu somn acu 9 ore? Ca nu am eu recenzii? 😀😀😀 Vad ca de 2 luni te tot gândești la mine...  Sa stii ca fix servicii submediocre am. Ce sa fac, nu pot mai mult!😂

Chiar te rog sa nu ma vizitezi, fă altceva cu banii, mergi la alta doamna, ia-ti un cadou, fa ceva bun pt tine, poate asa te vei simti bine! 🙂 Te pup, multumesc pt atenția ta!🥰

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 7 ore, mr. oki a spus:

Nu sfatuieste pe nimeni sa nu lase recenzii, pur si simplu oamenii sunt egoisti si nu vor sa imparta o femeie atat de misto, cu altii. Atat! Doar despre asta este vb, de egoism. Nu ti-o spun la misto, ti-o spun/scriu, in cunostinta de cauza.

Doamna, chiar este o doamna, sg conditie este ca si tu sa o respecti si sa fii domn cu ea. Asadar, du-te linistit, nu-ti va parea rau.

Si hai sa facem asa, du-te pe mana mea, apoi lasa o recenzie aici, cu si despre doamna, asta doar daca vei mai dori sa o imparti cu cineva..........

Dragul meu,

Multumesc pt intervenție, insa asa cum ai spus nu demult, la mine vin doar domni eleganți, misto si cu bun simt. Adica niste DOMNi! 

Te pupăcesc cu drag!😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dragii mei,

Variantele de pret pe care le am mentionat mai sus sunt deja reduse fiecare dintre ele cIMG-20180110-WA0007-3.jpg.9e3322af8274791cbad9d5365f65abe4.jpgu 50 lei.

Va rog mult si insist sa nu ma mai sunati si sa doriti sa veniti la mine cand sunteti.. pe Nerva Traian, la Mall sau la Piata Alba Iulia. Programarile la mine va rog sa le faceti din timp, cu cel putin 60 min inainte.

Nu am lucrat,,nu lucrez si nu voi lucra niciodată pe principiul... primului venit, primul servit!

Multumesc pt rabdarea de a citi si pt intelegere!

Va pup cu drag!😘😘😘 Andreea

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, cafea_mare a spus:

Buna! La ședința de masaj se poate și cuni sau fk?

Mulțumesc!

 

Buna! Sa stii totusi ca amănuntele astea prefer sa le discut personal pe sms sau telefonic! 😘😘😘 Fa te rog un efort si da-mi sms si iti raspund cu mare drag la orice m-ai întreba!😘😘🤩

Mulțumesc mult! Pupici!😘😘😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
La 07.05.2022 la 15:37, nako a spus:

Un update la poze ? Multumim . 

Caută o altă opțiune. Nu are sens cu doamna, are un burtoc pe cinste și nici serviciile nu sunt vreo mare grozavenie. E pusă pe făcut bănet rapid.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 minute, Matei-Andrei a spus:

Caută o altă opțiune. Nu are sens cu doamna, are un burtoc pe cinste și nici serviciile nu sunt vreo mare grozavenie. E pusă pe făcut bănet rapid.

Mai bine nici ca puteai sa il sfatuiesti!😀😀😀 

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...