Sari la conținut

The Lounge NightClub & Masaj erotic - 0753141150


Postări Recomandate

  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

@the lounge eu am fost inainte de 22 si mi s-a cerut 200 pe ora sau 150 jumatate de ora! Probabil fetele au cerut de capul lor asta nu stiu.

iar cât despre largirea paletei de servicii sa nu ma intelegi gresit, ma bucur ca s-a deschis salonul, concurenta pe piata e binevenita, doar ca deocamdata fetele habar nu au de masaj erotic (poate cu exceptia uneia sau doua). Era bun macar un instructaj profesionist inainte.

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

masaj erotic nu ai recenzie la salon

Nu am recenzie pentru ca ar fi fost dezastruoasa si nu am vrut sa fac reclama negativa. Salonul fiind relativ la inceput de drum mi-am spus sa mai astept. Dar daca tu vrei, eu pot sa scriu si recenzia.

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:romania
  • Oras:romania

@the lounge eu am fost inainte de 22 si mi s-a cerut 200 pe ora sau 150 jumatate de ora! Probabil fetele au cerut de capul lor asta nu stiu.

iar cât despre largirea paletei de servicii sa nu ma intelegi gresit, ma bucur ca s-a deschis salonul, concurenta pe piata e binevenita, doar ca deocamdata fetele habar nu au de masaj erotic (poate cu exceptia uneia sau doua). Era bun macar un instructaj profesionist inainte.

ai fost cu toate de stii ca doar una doua stii masaj

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

ai fost cu toate de stii ca doar una doua stii masaj

Doar una doua au mai lucrat ca maseuze. Cu cea supraponderala (75+ kg) si cu 2 tigancuse nu am fost.

P.S. cand am spus supraponderala si tigancuse, am incercat sa fiu politicos.

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Când pun gura pe pălincă, realizez lucruri mărețe
  • Oras:Când pun gura pe pălincă, realizez lucruri mărețe

Am citit in stele. Ce intrebare e asta ?

 

 

Nu asa.... Spune ca stii PE SURSE ca si asa e la moda

Link spre comentariu
  • Oras:Când pun gura pe pălincă, realizez lucruri mărețe
  • Oras:Când pun gura pe pălincă, realizez lucruri mărețe

Pentru Batman : Deoarece esti cam nelămurit si probabil nu prea ai înțeles preturile : sunt 120 lei -30 minute si 150 lei - o ora de masaj pe Timp de Zi ( 15:00-22:00) dupa ora 22:00 preturile sunt 150 lei - 30 minute si 200 lei - o ora de masaj .Referitor la afirmația făcută de către OmulInvizibil "niște stripteuze vor sa își lărgească paleta de clienti " eu nu vad nimic rau in asta , esti cam răutăcios....

 

Cred ca cel mai corect ar fi sa pui un anunt cu locatia preturile si cateva poze cu fetele care lucreaza asta in cazul in care reprezinti salonul respectiv....si inca ceva..sa sti ca o dansatoare nu e echivalentul unei maseuoze . cum nici o bucatareasa nu lanseaza sateliti pe orbita...

Bafta

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...