Sari la conținut

The Lounge NightClub & Masaj erotic - 0753141150


Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Am fost aici, intr-o vineri seara, dar probabil ca fetele nu erau in cea mai buna forma :( Fetele au gusturi rafinate, daca primesc un shot de ceva jack (80 lei), incep sa si arate ceva, daca nu, stau pe o canapea si povestesc. Fata de 75kg+ o acritura, bucurestencele mai joviale. Cert este ca am plecat dupa 30 minute cu promisiunea ca nu ma voi mai intoarce in graba. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:romania
  • Oras:romania

Am fost aici, intr-o vineri seara, dar probabil ca fetele nu erau in cea mai buna forma :( Fetele au gusturi rafinate, daca primesc un shot de ceva jack (80 lei), incep sa si arate ceva, daca nu, stau pe o canapea si povestesc. Fata de 75kg+ o acritura, bucurestencele mai joviale. Cert este ca am plecat dupa 30 minute cu promisiunea ca nu ma voi mai intoarce in graba. 

deci e de nota 4

Link spre comentariu
  • Oras:romania
  • Oras:romania

Eu zic că e de 3

 

Am fost aici, intr-o vineri seara, dar probabil ca fetele nu erau in cea mai buna forma :( Fetele au gusturi rafinate, daca primesc un shot de ceva jack (80 lei), incep sa si arate ceva, daca nu, stau pe o canapea si povestesc. Fata de 75kg+ o acritura, bucurestencele mai joviale. Cert este ca am plecat dupa 30 minute cu promisiunea ca nu ma voi mai intoarce in graba. 

unul chel nu a fost la bar?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Azi m-am programat a doua oară, vroiam cu blonda sau bruneta astea subțirele dar nu sunt,nu inteleg de ce la telefon se spune ca sunt 7 si 9 fete si cand ajungi sunt doar una sau doua, nu e primul salon unde imi spune asa la tel..

Nu te mai stresa no name  Manuela cu siguranta va fi acolo pentru tine!!!

Link spre comentariu

Vizitator pustiu84
Reputație: 0

@mirceasex nu se poate juca cu puta-n praf cum face el de obicei ca ploua si baga negative, get used to it.  :laugh2

Lol, postez eu pozele din anunt ca altii nu se obosesc cu de astea si tot eu sunt pentru asta punctata negativ :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...