Sari la conținut

Salon masaj erotic Obsession - 0742802806


Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Nu. Eu am fost de câteva ori la acest salon , am prins doua fete, niciuna nu e in poze. Iar una a zis că pozele nu sunt ale lor din motive de discreție. E posibil totuși sa fie de la fete mai vechi sau pe care nu le-am prins eu acolo.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Am fost acum cateva zile. Am ales o "Maria" bazat pe ce a scris "delamunte".

Acuma sper ca nu s-au prins si ele de smecherie si se recomanda toate a fi "Maria". :)

Era cu sani decenti, probabil C dar fara silicoane. A fost o experienta placuta.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Jonny Fucker is on the wave !!
  • Oras:Dupa Pizde
  • Telefon: Jonny Fucker is on the wave !!
  • Oras:Dupa Pizde

Am fost acum cateva zile. Am ales o "Maria" bazat pe ce a scris "delamunte".

Acuma sper ca nu s-au prins si ele de smecherie si se recomanda toate a fi "Maria". :)

Era cu sani decenti, probabil C dar fara silicoane. A fost o experienta placuta.

 

Bai io la  dastea cu frecus cu ulei nu ma duc. poate sa fie orice Marie. mai bine marg sa fut ceva si stiu o treaba.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Am fost eu. Sau măcar am incercat. In urma cu câteva zile aveam o oră libera. Zic hai sa incerc un masaj că de mult nu am mai fost. Sun la Bela vita, știam de oferta cu 80/juma de oră, aflu că nu mai e valabilă. 100 sau 150 ora. Doar o finalizare. Zic pas sun la obsession. Și aici preturile nu corespund cu ce e pe site. Era amiaza pe site scrie 120 ora happy hours. Nu e valabil, de fapt e 100 juma de oră sau 150 ora. Aici intra două finalizări. Întreb câte sunteți , aflu că două. Ok, am de unde alege, mai ales că se prezentase și o Maria, mă gândeam că e una vizitată in urma cu vreo 2 ani aici. Mă prezint, două într-adevăr,dar niciuna cunoscuta. Una mai solidă, una mai slăbuță. O aleg pe ăia mai slăbuță și blonda, zice că nu e disponibilă. Atunci de ce naiba a mai ieșit la interval. Ok, hai cu cealaltă. Zic o oră să mă relaxez. Dau sa plătesc, scot două sute, zice că nu are rest, că sunt primul. De bun simt e sa fie niste bani in casa din seara anterioară. Îmi spune sa merg sa schimb al benzinărie. Plec și nu mai revin. Merg la belavita. Continuare acolo. Dezamăgitor.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...